Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie hidy polecacie do Passata B6 2009r? Jakiś link do aukcji czy coś. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie hidy polecacie do Passata B6 2009r? Jakiś link do aukcji czy coś. Z góry wielkie dzięki.

 

 

przeczytaj co było wcześniej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za ponowne użycie zdjęcia ale ktoś pytał jak wyglądają HID'y z ori postojówkami oraz z ledami, wiem zdjęcie w nocy nie miałem okazji złapać autka w dzień. Hidy takie same barwa też

 

[ATTACH=CONFIG]148277[/ATTACH]

IMG_0379.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki za ponowne użycie zdjęcia ale ktoś pytał jak wyglądają HID'y z ori postojówkami oraz z ledami, wiem zdjęcie w nocy nie miałem okazji złapać autka w dzień. Hidy takie same barwa też

 

[ATTACH=CONFIG]148277[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]148342[/ATTACH]

 

nic nie widać ...

zdjęcie tylko w dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szylo

 

Masz hidy od dłuższego czasu, jakie pozycyjne montowałeś ?

 

Ewentualnie proszę o komentarz innych . Obecnie mam philipsy omalowane czymś niebieskim , ale w porównaniu do palników 5000K to niesamowita żółć ;)

6bab7c9533f2b889.jpg

 

 

Dzienne + pozycyjne ledy :D

 

7b8feb1f6cca6cdegen.jpg

 

Co do led to chyba takie kupilem

Sprawdź to na eBay http://www.ebay.de/itm/200950648084

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SZYLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...probowal ktos ledowych zarowek do swiatel mijania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam...probowal ktos ledowych zarowek do swiatel mijania??

 

ja osobiście nie, ale nie liczyłbym na te żródła światła jako mijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio jak jechalem w nocy to z przeciwka nadjechal pasek b5 na hidach i myslalem ze dzwona w niego zalicze. Nie dosc ze swiecily mocno na niebiesko jak jakies 8000 przynajmniej co wyglądało juz bardzo dziwnie z daleka to jak podjechal na 50m w mojä strone to ja musialem hamowac bo oślepił mnie tak że nie widzialem poprostu nic. Ja stanąłem prawie a on przejechal sobie jak by nigdy nic...myślałem że wyjde z siebie i stane z boku....weź sie spotkaj z takim na zakręcie....on pojedzie dalej a ty w rowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio jak jechalem w nocy to z przeciwka nadjechal pasek b5 na hidach i myslalem ze dzwona w niego zalicze.

Nie napisałeś, czy 3B, czy 3BG...

Soczewkowe reflektory? Jeśli tak, to musiał mieć źle światła ustawione.

Jak zwykłe reflektory, to "spawarka" :/

 

Kiedyś, jak jeszcze jeździłem B5 3BG, miałem tam ori bixenon... Zamontowałem sobie dodatkowe palniki xenonowe w miejsce żarówek H7, więc przy światłach drogowych świeciłem czterema palnikami xenonowymi-światła miałem nawet za dużo...

Spotkałem wówczas Mercedesa W124 z hidami w zwykłym reflektorze-spawarka najzwyklejsza-tak oślepiał... mrugnąłem mu światłami, on mi włączył swoje drogowe wtedy na stałe... jak mu włączyłem swoje drogowe na stałe, to się koleś zatrzymał na drodze :-) Aż mi się gęba śmiała, że załatwiłem go jego bronią ;-)

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tens passeratti to byl 3bg na soczewie oczywiscie. Tak macie racje ale on miał te lampy niebieskie jak papasmerf a jak nadjechal to ogarnela mnie ciemność jego niebieskich lamp i jeszcze oslepilo dość konkretnie.

Ja tez jestem fanatykiem świateł w aucie. Mialem paska 2009 rok na soczewie bez xenona. Lampy byly porażka w porównaniu z tym że 4 ostatnie auta mialem na xenonie. A tu nagle H7. Wiadomo lustra siwe soczewka skurzona. Szwagier rozklejal w swoim lampy czyscil wszystko... i w sumie swiecä moze 15% lepiej...a ja zeby nie drutowac w aucie to do sprzedalem i kupilem znowu auto na xenonie...i znowu wiedzę droge w nocy....

Mysle ze wszystko jest dla ludzi ale gdy uzytkuje sie zgodnie z zastosowaniem i przeznaczeniem i co najwazniejsze nie zagrazajäc innym ludziom.

Ale powiedzmy sobie szczerze. Ile razy juz widzieliscie golfa3 albo vento z wcisnietymi Hidami i jak w nocy obok was przejechal to malo nie zjedliscie kierownicy ze wscieklosci....?

I o to mi tylko chodzi. Montujcie co chcecie ale zgodnie z przeznaczeniem i robcie to porzädnie. Bo to ze TY cz TY widzisz wszystko na drodze i daleko swiecisz nie musi wcale znaczyc ze masz super lampy. I nic to nie da i gó....o wart jest dla mnie takie cos jak mnie ktos oslepia z przeciwka a z odleglosci 100m swieci jak karuzela bo ma 12.000k....

To tyle chcialem od siebie dodać....mysle ze sie nie narazilem nikomu

A powiedz mi dużo roboty i przerabiania zeby w dlugie tez wcisnäc zarniki? Napisz cos o tym

Pozdrawiam

Edytowane przez dario3103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a jak założyć te żarniki? Potrzebne są jakieś adaptery czy coś w tym stylu? Ostatnio wymieniałem żarówki od mijania w aucie i obie były na różnych typach uchwytów. od kierowcy uchwyt metalowy a u pasażera plastikowy w który wkładam całą żarówkę.

Mam nadzieję że lamp nie trzeba ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a jak założyć te żarniki? Potrzebne są jakieś adaptery czy coś w tym stylu? Ostatnio wymieniałem żarówki od mijania w aucie i obie były na różnych typach uchwytów. od kierowcy uchwyt metalowy a u pasażera plastikowy w który wkładam całą żarówkę.

Mam nadzieję że lamp nie trzeba ściągać.

 

Jeżeli masz na blaszii to nic nie musisz kupić plug & play :) jeżeli mocowanie plastikowe w które wkładasz żarówkę nusisz kupić h7 hid adapter taka metalowa blaszka z uszkami i wycięciem na wprowadzenue przewodów od żarnika :)

 

Na HID jeżdzę prawie 2 lata jest super, zakładam teraz ori bixenony i zdam relację czy jest lepiej

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Audi A6 C5 to tam montaż był banalnie prosty, a tu już kombinowanie. A zestaw jaki 55w czy 35w? Kupię sam żarnik i zobaczę jak to jest z tym montażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vertex ma metalowe żarniki w ofercie. czy plastikowe są lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vertex ma metalowe żarniki w ofercie. czy plastikowe są lepsze?

Ogolnie to masz cos kombinowane bo ja mam w jednym jak i drugim plastikowe mocowania

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SZYLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają plastiki bo taniej, metalowy kosztuje chyba 35 zł plastik 20 czy jakoś tak.

 

Ja mam zamontowany plastik H7, jedyny problem to że ciężej poprawnie go włożyć niż metalowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedają plastiki bo taniej, metalowy kosztuje chyba 35 zł plastik 20 czy jakoś tak.

 

Ja mam zamontowany plastik H7, jedyny problem to że ciężej poprawnie go włożyć niż metalowy.

Ogólnie mocowanie jakie mam to plastikowo metalowe, uchwyt z konektorami plastikowy a uszy blokujące metalowe, całych plastikowych nie widziałem.

Bynajmniej do HID najlepsze są blokady jak mają lampy z prętów nie trzeba przejściówek

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenony. Blebleble ... fuj fuj. Nigdy nie założę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nic nie wniosła ale niema to jak zainwestować w coś co i tak do końca niema sensu. O twierdzenia ze ja nikomu nie przeszkadzam tymi światłami bo nikt mi nie mrugal. Litości.

Jeśli chces mieć auto z ksenonami to kup auto z ksenonami a nie na sile badIew który i tak nie działa prawidłowo jak powinien. Wydaj te pieniądze na coś bardziej sensownego do samochodu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zenony. Blebleble ... fuj fuj. Nigdy nie założę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Czerwone damskie stringi fuj, fuj nigdy nie założę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności