Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

będą błędy jak siekniesz na długie wtedy głupieje, bez przestawienia na xenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po kupieniu tych magicznych kostek? mzoe nie trzeba VAGiem gmerac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HId to zło.

Mialem hidy w poprzednim aucie. Na poczatku euforia. Ale jakosc rozproszenia nie byla za dobra, wiec wyrzucilem HID i kupilem porzadne zarowki H7. Dopiero to zapewnilo odpowiednia jakosc swiatla. ORI xenon - to jest jedyna alternatywa dla klasycznych swiatel

 

Popieram w całej rozciągłości.

Ale fakt wydać jakieś 2kpln (bo taki będzie koszt bez uruchamiania doświetlania i spryskiwaczy) wydaje się nie rozsądny. ale to tylko się wydaje.

Uwierzcie mi bi-xenon to jest to co tygrysy lubią najbardziej.

no zawsze można hidy wsadzić jako długie ale to już trochę jako hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt wydać jakieś 2kpln (bo taki będzie koszt bez uruchamiania doświetlania i spryskiwaczy) wydaje się nie rozsądny. ale to tylko się wydaje.

 

Przy kupnie nowego auta średnio za ksenon dopłaca się ok 4k złotych. Więc jeśli ktoś chce sobie zamontować go potem i używa oryginalnych części to każda suma poniżej jest już zadowalająca.

Zwykle wyjdzie sporo taniej, więc nie ma co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszą że nie ma żadnych zakłóceń...

 

:D przy każdej aukcji tak piszą, nie patrz na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja mam taki bol ze kupilem bez xenona ... i chce wstawic sobie imitacje ;)

nie mowie ze bede jezdzil na tym Bóg wie ile ... chce tylko zobaczyc jaka jest roznica.

 

Kto pomoze co to za kostki na alllegro? te co wstawilem wczesniej ... bujda na resorach czy to cos daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bylo co do zaklucen. Co do kodowania bordnetza to nie wiem. A w magiczne kostki to bym nie wierzyl. Ja kupowalem drugi zestaw przez te magiczne kostki. Poprostu nie dzialaly. A teraz smigam na hidach juz 2 rok i wsio jest ok, taki mam zestawik http://www.hids4u.co.uk/h7-ultimate-hid-xenon-conversion-kit-c-16-p-1-pr-64.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie bylo co do zaklucen. Co do kodowania bordnetza to nie wiem. A w magiczne kostki to bym nie wierzyl. Ja kupowalem drugi zestaw przez te magiczne kostki. Poprostu nie dzialaly. A teraz smigam na hidach juz 2 rok i wsio jest ok, taki mam zestawik http://www.hids4u.co.uk/h7-ultimate-...p-1-pr-64.html

no i ok ... to kupuje + kodowanie (zmiana VAGiem na Xenon) i powinno dzialac! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ktory podales jako ostatni, ten ze strony UK

( dokladnie taki jaki posiadasz u siebie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie smigal bez kodowania. Na 100 bo tak mam u siebie. Jak bedziesz kupowal to wpisz kod promocyjny " toyota one" to dostaniesz discount.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super dzieki! pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma może ktoś założony w B6, kupiony w Polsce zestaw HID, który nie wymaga robienia zmian VAGiem i nie zakłóca?

Wydaje mi się że ten zestaw powinien być ok: http://www.allegro.pl/item955453122_h7_hid_xenon_can_bus_digital_xenony_ksenon_warszaw.html

Tak jak piszą : H7 HID XENON CAN BUS czyli powinien oszukać kompa w samochodzie. A włączając światła długie załącza sie tradycyjna żarówka H7, więc z HIDem nie ma nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kolega kupił jakieś tak wypas cab bua czy autobus nie pamiętam.

Podłączyliśmy i zaświeciły wydawało się cacy. Niestety radość nie trwała długo.

Po około 10 min na liczniku zrobiło się kolorowo. Zaświeciły się kontrolki chyba od wszystkiego, silnik pracował ok. Wiec VAGiem go i zonk z niczym poza silnikiem nie szło sie połączyć. Zlał nas zimny pot nie było wesoło ani jemu ani mi.

Odpięliśmy hidy i test, lipa w dalszym ciągu no to już zupełnie nas podbudowało ;).

Odpinamy akumulator, 5min na zastanowienie i z powrotem aku ON. Jest kontakt ze sterownikami ale masa błędów wszystkiego. Więc kasowanie. po skasowanie all ok, jeden kamień z serca. Wiec hidy w paczkę i wysłał tam skąd przyjechały, (białe bardzo ładne wyłożone aksamitem pudełko) Przyjechały inne i już problemu nie było nie trzeba było zmieniać bitów na xenony ale mają inna przypadłość, nie zawsze się zapalają. raz na 20 nie wstaje jeden losowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tego kolesia z tej aukcji co podałem i powiedział, że sprzedał już ich sporo pod B6 i było róznie. Nie wie od czego to zależy ale zdażyło sie kilka które właśnie wywalały błędy. Wtedy dosyłał za około 100zł specjalną kostkę w której są jakieś specjalne filtry i po podłączeniu juz było OK. I jeszcze 1 pytanie: czy żarniki HID pasują bez przeróbek w klosz lampy (soczewki)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze 1 pytanie: czy żarniki HID pasują bez przeróbek w klosz lampy (soczewki)?

 

Pasują ale wyjątkowo wygodne jest ich zainstalowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irek30

ja kupiłem ten zestaw http://www.allegro.pl/item958092078_h7_hid_zestaw_xenon_ksenon_2_x_led_gratis_w_wa.html

ale była kicha żarniki raz paliły raz nie po włączeniu długich gasło wszystko ogólnie nieporozumienie, dzwoniłem do gościa z aukcji i powiedział że nie ma problemu za dopłatą podmieni mi przetwornice na te z tej aukcji http://www.allegro.pl/item955453122_h7_hid_xenon_can_bus_digital_xenony_ksenon_warszaw.html

, tak zrobiłem teraz jest ok bez ingerencji w komputer żarniki zapalają się 100 na 100 przy włączeniu długich jest dobrze nic się nie dzieje, tylko ja miałem problem z włożeniem żarników z plastikowym kołnierzem (jest grubszy od metalowego) i żarnik wyskakiwał, podmienił mi też żarnik, koleś z aukcji. Teraz "U MNIE" jest ok nic złego się nie dzieje. Zdjęcie z długimi i bez

dsc03979.th.jpg]a%3Edsc03979.jpgdsc03979.th.jpg]dsc03979.th.jpgdsc03978.th.jpg

dsc03978.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności