Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4300K bo to ma świecić a nie wyglądać...Możesz ewentualnie 5000K.Im wyżej tym gorzej (słabiej) świecą...Podczas deszczu to już nie wspomnę :)

Ja u siebie w B5 miałem 6tyś i fajnie wyglądało ale jak mówi Patryk w deszcz nocą nic nie widać JA bede zakładał teraz do mojej B6 5 tys tylko nie wiem które kupić zeby nie wyskakiwał bład na desce ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B5 miałem 4300K, teraz w B6 mam 5000K. Są porównywalne, choć lepiej wspominam 4300K. I te będę polecał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=1213132286&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

http://allegro.pl/zestaw-hid-ksenon-xenon-h7-can-bus-warn-canceller-i1220312341.html

 

myślałem o tych zestawach do B6.

kiedyś ktoś na forum wspominał aby kupować przetwornice z procesorem ATMEL,które niby nie zakłócają radia i CB, ale to było dosyć dawno i myśle ze od tamtego czasu nastąpił jakiś postęp w tej dziedzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaką macie barwe żarników ?? myślałem o 6000K, w Passacie B5 w oryginale było 4300K i tak jakoś zwyczajnie wyglądały

 

Następny fan lansu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOledzy z Passka B5 FL został mi zestaw HID, chciałbym go założyć do B6, bo światła w niej nie są za ciekawe. Ale podejrzewam że wywali mi błąd żarówki i będą migały. CZy jak zakupie te Warning Canceller na allegro to uniknę tych problemów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z tych aukcji powinny być OK. Pamiętaj tylko aby żarnik był taki jak w 1 aukcji, czyli z blaszaną podstawą. W 2 aukcji masz z plastykową, musiałby Ci sprzedawca podmienić, o ile ma takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Następny fan lansu...

 

nie fan lansu, ale robię to dla poprawienia widoczności:)

nie jeżdżę już na dyskoteki a pod kościołem i tak nie będzie widać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie fan lansu, ale robię to dla poprawienia widoczności:)

nie jeżdżę już na dyskoteki a pod kościołem i tak nie będzie widać :P

No to dlatego Ci tak napisał :] Jak chcesz poprawić widoczność to zakładaj max 5000K i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakim sterowniku w vagu jest opcja przestawienia na xenon ??

 

moze by tak dokladny przewodnik gdzie i co przestawic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bordnetz'ie musisz zmienic kodowanie. Nie pamietam numeru sterownika ale jak juz znajdziesz wejdz w pomocnik dlugiego kodowania i tam byte 0 bit 1 musisz zaznaczyc.I tyle, jesli oczywiscie Twoj sterownik obsluguje takowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sprawa u mnie z HIDami. Jeżdżę na nich od połowy kwietnia i nie było żadnych problemów, do dzisiaj. Po włączeniu na długie lewy HID zaczyna mrugać jak stroboskop i się wyłącza. Na desce żółta lampeczka. Wyłączę światła po chwili włącze i HID świeci. Czyżby coś się stało z przetwornicą? Dodam że nie przestawiałem w kompie na xenon.

Edytowane przez irek30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy ja mialem taki objaw w golfie to przetwornica byla padnieta, przy ruszaniu kablem nie bylo styku.

 

Obstawiam przetwornice do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przestawiałem w kompie na xenon.

To od tego zacznij i daj znać co się dzieje.Poza tym najpierw sprawdź palniki-zamień je miejscami to dowiesz się czy to ten migajacy jest uszkodzony czy sama przetwornica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 przetwornice w bagazniku i juz dalem sobie spokoj. Raz odpalilem auto na wlaczonych swiatlach i od tego sie zaczelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, ale na razie nic nie będę robił bo znowu jest wszystko OK. Nie mam pojęcia o co tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przede wszystkim wg mnie zadne zarowki H7 nie sa alternatywa dla HIDow - swieca o wiele slabiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim wg mnie zadne zarowki H7 nie sa alternatywa dla HIDow - swieca o wiele slabiej.

 

Nie są,ale jak ktoś nie chce ładować HID'a do samochodu to w zupełności wystarcza.Światło przy dobrym reflektorze ( w dobrym stanie) jest w zupełności wystarczające,co w połączeniu z takimi jaśniejszymi żarówkami daje całkiem przyzwoity efekt.

 

 

Czy może ktoś z Was wypróbował poniższe żarówki H7 jako alternatywę dla HID'ów:

 

 

Philips Crystal Vision 4300K:

http://moto.allegro.pl/philips-crystal-vision-4300k-h7-lepsze-od-blue-vis-i1238219116.html

 

 

 

W zupełności Ci takie wystarczą.Dają ciekawą barwę i dobrze świecą.Te drugie dwa komplety "dają" już bardziej w kierunku niebieskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś montował zestawy HID 55W? Są tanie i jeżeli pobierają 55 W nie powinno wywalać żadnych błędów w magistrali canbus. Np coś takiego: http://aukcjewp.wp.pl/niemiecki-hid-xenon-h4-h1-h7-moc-55w-zarowki-i1240877114.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności