Skocz do zawartości
Dumanek

Oświetlenie wnętrza - brak zasilania całego układu

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie były tylko czerwone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie były tylko czerwone

Owszem czerwony z paskam j.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !Ale mam panowie zasilanie na czerwono czarnych i na końcach tych kabli w lampkach tylko brakuje mi masy.Gdzie jest możliwosc jej utraty ?I co sądzicie ze wcieło ogrzewanie fotela kierowcy?
sprawdź przewody w gumie między słupkiem a drzwiami a co do fotela to jest inny baaaaardzo dokładnie opisany wątek jak i co sprawdzić by dowiedzieć się czy to coś z matą czy przełącznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !Ale mam panowie zasilanie na czerwono czarnych i na końcach tych kabli w lampkach tylko brakuje mi masy.Gdzie jest możliwosc jej utraty ?I co sądzicie ze wcieło ogrzewanie fotela kierowcy?

 

---------- Post added at 11:40 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

 

Dzięki Mielke !Sprawdze te kable pomiędzy drzwiami a budą.Rozumiem że musze sprawdzic drzwi kierowcy i pasażera?I druga sprawa to lampka bagaznika jest zamieszana w to wszystko również ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !Ale mam panowie zasilanie na czerwono czarnych i na końcach tych kabli w lampkach tylko brakuje mi masy.Gdzie jest możliwosc jej utraty ?I co sądzicie ze wcieło ogrzewanie fotela kierowcy?

 

Zasilanie możesz mieć,zamki sterują masą (a dokładnie mikrostyki w zamkach) która to "zaświeca" właśnie lampki.Podepnij najlepiej VAG i sprawdź co pokaże.Nie wykluczam także opcji zepsutej instalacji wokoło modułu oraz wilgoci w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !Ale mam panowie zasilanie na czerwono czarnych i na końcach tych kabli w lampkach tylko brakuje mi masy.Gdzie jest możliwosc jej utraty ?I co sądzicie ze wcieło ogrzewanie fotela kierowcy?

 

---------- Post added at 11:40 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

 

Dzięki Mielke !Sprawdze te kable pomiędzy drzwiami a budą.Rozumiem że musze sprawdzic drzwi kierowcy i pasażera?I druga sprawa to lampka bagaznika jest zamieszana w to wszystko również ?

sprawdź te w których nie masz masy a co do lampki bagażnika to mikorstyk w zamku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdze te kable pomiędzy drzwiami a budą.Rozumiem że musze sprawdzic drzwi kierowcy i pasażera?I druga sprawa to lampka bagaznika jest zamieszana w to wszystko również ?

 

Lampka bagażnika działa osobno i niema wpływu na oświetlenie wnętrza.JAk chcesz dokładnie sprawdzić to posprawdzaj przy tych drzwiach,przy których podczas otwierania nie pojawia się oświetlenie.

 

 

 

I co sądzicie ze wcieło ogrzewanie fotela kierowcy?

 

To już osobny temat,szerzej opisany w odpowiednim do tego wątku.Ale-skoro nie działa podgrzewanie tylko jednego fotela to może to być włącznik (regulator),brak styku na kostce pod fotelem lub co gorsza wypalone maty grzewcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patryk za pomoc jak sprawdze to sie odezwe !narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Patryk za pomoc jak sprawdze to sie odezwe !narka

 

Spoczes,powodzonka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mielke jak posprawdzam to sie odezwe !Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk !mam jeszcze jedno zapytanie bo chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Jak otwieram jakiekolwiek drzwi to oświetlenie w odpowiednim miejscu sie zapala!oki.z oświetleniem bagażnika daje se spokój bo odpowiada za nie zamek klapy.oki.fotel grzanie juz wiem ze to inny temat oki.tylko ze ja mam otwierane lusterko w zasłonce przeciwsłonecznej które właśnie jest po otworzeniu oświetlane.i to oswietlenie nie działa.jest tam plus nie ma masy .uważasz że tez odpowiada za to zamek w drzwiach?dodam ze zamek w tych drzwiach zmieniałem pare miesiecy temu na nowy .Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk !mam jeszcze jedno zapytanie bo chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Jak otwieram jakiekolwiek drzwi to oświetlenie w odpowiednim miejscu sie zapala!oki.z oświetleniem bagażnika daje se spokój bo odpowiada za nie zamek klapy.oki.fotel grzanie juz wiem ze to inny temat oki.tylko ze ja mam otwierane lusterko w zasłonce przeciwsłonecznej które właśnie jest po otworzeniu oświetlane.i to oswietlenie nie działa.jest tam plus nie ma masy .uważasz że tez odpowiada za to zamek w drzwiach?dodam ze zamek w tych drzwiach zmieniałem pare miesiecy temu na nowy .Pozdro !
to kable do światełka sprawdź w miejscu gdzie obracasz osłoną i przy nogach w słupku kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk !mam jeszcze jedno zapytanie bo chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Jak otwieram jakiekolwiek drzwi to oświetlenie w odpowiednim miejscu sie zapala!oki.z oświetleniem bagażnika daje se spokój bo odpowiada za nie zamek klapy.oki.fotel grzanie juz wiem ze to inny temat oki.tylko ze ja mam otwierane lusterko w zasłonce przeciwsłonecznej które właśnie jest po otworzeniu oświetlane.i to oswietlenie nie działa.jest tam plus nie ma masy .uważasz że tez odpowiada za to zamek w drzwiach?dodam ze zamek w tych drzwiach zmieniałem pare miesiecy temu na nowy .Pozdro !

to tak ciezko rozebrac osłone słupka i pod kierownica i sprawdzic przewód masowy ? jezeli ci wszystko działa inne to mase sobie ewentualnie poprowadz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam takie pytanko, a mianowicie:

chciałbym zrobić podświetlenie wnętrza tylnego (Passat b4), posiadam lampki z 3 trybami pracy (1 - otwarte drzwi, 2 - wyłaczona, 3 - światło stałe) - poproszę o poradę jakie kable najłatwiej podłączyć pod te lampki, żeby to działało jak powinno. Lampka ma 3 wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie, mam takie pytanko, a mianowicie:

chciałbym zrobić podświetlenie wnętrza tylnego (Passat b4), posiadam lampki z 3 trybami pracy (1 - otwarte drzwi, 2 - wyłaczona, 3 - światło stałe) - poproszę o poradę jakie kable najłatwiej podłączyć pod te lampki, żeby to działało jak powinno. Lampka ma 3 wyjścia.

zapytaj w odpowiednim dziale a kable to stały + i po stacyjce/od mikorwyłącznika i masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę sie pod temat i opisze problem jaki mam z oświetleniem pod drzwiami otóż świeci tylko jedna lampka w drzwiach tylnich od strony pasażera i nie mam pojęcia co może byc przyczyną braku oświetlenia w pozostałych drzwiach ( a zależy mi na zrobieniu tego bo zamówiłem ledy pod drzwi). Oprócz tego zanikł mi także sygnał dzwiękowy gdy zapomniałeś wylączyć świateł i grzanie dupy w fotelu kierowcy. Jeśli znacie odpowiedz na któres z tych pytań to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli znacie odpowiedz na któres z tych pytań to prosze o pomoc

 

Przyczyn takich niespodzianek może być wiele. Zimne luty, wilgoć, luźne kostki łączące itp.

Ciężko wskazać jednoznacznie. Musisz szukać, na forum są opisy jak i co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam podepnę sie pod temat i opisze problem jaki mam z oświetleniem pod drzwiami otóż świeci tylko jedna lampka w drzwiach tylnich od strony pasażera i nie mam pojęcia co może byc przyczyną braku oświetlenia w pozostałych drzwiach ( a zależy mi na zrobieniu tego bo zamówiłem ledy pod drzwi). Oprócz tego zanikł mi także sygnał dzwiękowy gdy zapomniałeś wylączyć świateł i grzanie dupy w fotelu kierowcy. Jeśli znacie odpowiedz na któres z tych pytań to prosze o pomoc
co do oświetlenia to trzy wyjścia albo przewody szlak trafił w wiązce przy słupku/progu kierowcy, albo mikorstyk kierowcy szalej, albo moduł komfortu uczy się pływać

co do fotela to stawiam na termostat w siedzeniu ale może być też bezpiecznik, przełącznik, lub kostki i piny w nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem przetrepiale przewody przy progu, rozkleilem tasme to przewody sie rozsypaly, ale dobry lut i wszystko dalej smiga,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności