Skocz do zawartości
Gość soltys15

Rozmieszczenie kontrolek w Passacie B6

Rekomendowane odpowiedzi

odświeżę trochę, czy kontrolka "check engine" powinna palić się nonstop gdy kluczyk jest w pozycji zapłon. Gaśnie dopiero po odpaleniu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pali się cały czas przy kluczyku w pozycji zapłonu. Gaśnie dopiero jak zapalę silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam pytanko

 

Kiedy powinny sie palić kontrolki z pierwszej strony tego posta

 

20 - Przednie światło przeciwmgłowe

25 - Tylne światło przeciwmgłowe

 

w passku B6 (pełen FIS)

 

Aktualnie na właczniku świateł pali się zółte podswietlenie tylnych świateł przeciwmgłowych oraz konrolka 25. A w przypadku przednich świateł przeciwmgłowych pali się tylko zielone podswietlenie na właczniku swiateł; kontrolka 20 na desce sie nie pali.

 

Wg mnie kontrolka 20 powinna się równiez palić w przypadku używania przednich swiateł przeciwmgłowych ???

 

Podbijam. Zna ktoś odpowiedz bo mnie to również ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam pytanko

Kiedy powinny sie palić kontrolki z pierwszej strony tego posta

20 - Przednie światło przeciwmgłowe

25 - Tylne światło przeciwmgłowe

w passku B6 (pełen FIS)

Aktualnie na właczniku świateł pali się zółte podswietlenie tylnych świateł przeciwmgłowych oraz konrolka 25. A w przypadku przednich świateł przeciwmgłowych pali się tylko zielone podswietlenie na właczniku swiateł; kontrolka 20 na desce sie nie pali.

 

I tak ma być , tak to zaprojektowali konstruktorzy VW ( zeszyt 3.1 s.69/70 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki mam pytanko. Co oznacza taka zielona ikonka DRL tam na prędkościomierzu w silniku benzynowym 2.0 fsi z USA. 2007 rok.

Pozdrawiam ;)

 

Day Running Lights

swiatła do jazdy w dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

U mnie też zapaliła się kontrolka nr 2. Z tego co piszecie ma to związek z filtrem DPF. Powiedzcie jak temu zaradzić? czy jechać na kompa i kasować błędy, czy wymienić filtr? Piszecie coś o "wypalaniu". O co chodzi i jak toto zrobić? W ogóle, to jaka jest cena tego filtra, warto kupować, czy kombinować?

pzdr

 

Jestem tu nowy. Mnie się pali kontrolka nr 2 ale tylko po włożeniu kluczyka do stacyjki. Po odpaleniu pasata od razu gaśnie. Czy to błąd i trzeba się udac do serwisu czy po prostu ten typ tak ma? Kontrolka nie zapala się tez podczas jazdy. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dana kontrolka nie zapala się podczas jazdy to błąd nie występuje. Wszystko masz w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie na właczniku świateł pali się zółte podswietlenie tylnych świateł przeciwmgłowych oraz konrolka 25. A w przypadku przednich świateł przeciwmgłowych pali się tylko zielone podswietlenie na właczniku swiateł; kontrolka 20 na desce sie nie pali.

Wg mnie kontrolka 20 powinna się równiez palić w przypadku używania przednich swiateł przeciwmgłowych ???

 

I tak ma być , tak to zaprojektowali konstruktorzy VW ( zeszyt 3.1 s.69/70 )

 

No widzisz Janek,a mnie w liczniku od Bimbasza po zakodowaniu przeciwmgielnych jako dzienne --TA KONTROLKA SIĘ ZAPALAŁA ;)

wygoda,bo jak jeździłem na halogenach zakodowanych ,to wsio się nie paliło a kontrolka tak. (i wiedziałem że śmigam na pseudo drl ;) )

Przekopałem już wszystkie fora z europy (i świata) jakie się dało :wmorde i za chiny ludowe nie wiem jak ją ,,odpalić'' na nowym liczniku (nie mogę dopaść kodowania) :wmorde (poszukiwania trwają dalej :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też mam problem z kontrolką.

Chodzi o kontrolkę "kierownica" a wiec wspomaganie kierownicy.

Po włożeniu "kluczyka" wszystkie kontrolki zapalają się na żółto a kilka na czerwono. Ta "kierownica" zapala się na żółto i prawie natychmiast zmienia kolor na czerwony i po chwili gaśnie wraz z pozostałymi kontrolkami. W czasie jazdy nie świeci.

Wczoraj na rocznym przeglądzie technicznym zgłosiłem to jako problem, ale mi odpowiedzieli, że to tak ma być i pokazali na dowód wydruki, że nie ma żadnego błędu.

 

Tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekopałem już wszystkie fora z europy (i świata) jakie się dało i za chiny ludowe nie wiem jak ją ,,odpalić'' na nowym liczniku (nie mogę dopaść kodowania) (poszukiwania trwają dalej )

 

A wiadomo jak odpalić ją w czerwonych licznikach?

Myślę o dołożeniu modułu do długich na 30% razem z kontrolką DRL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo jak odpalić ją w czerwonych licznikach?

Myślę o dołożeniu modułu do długich na 30% razem z kontrolką DRL...

 

Ja nie pisze o kontrolce DRL bo licznik biały/kolorowy jej nie ma :lol piszę o kontrolce przednich halogenów przeciwmgielnych ;)

W czerwonym liczniku nigdy ,,nie dłubałem'' głębiej,co tam jeszcze można pomodzić :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka nr 26 Otwarcie wlewu paliwa to działa w ogóle u kogoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem, że zdarza się w autach w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,mam problem,w moim b6 1.9 TDI, 2007 rok zapaliła sie kontrolka nr 3 ( "sprężyny").kontrolka miga cały czas.co nalezy zrobic? wczesniej swieciła mi sie kontrolka numer 2,ale ten bład już nie świeci.pozdrawiam,jesli mozna to prosze o wiadomosć na moje konto.dzieki.
Podepnij pod Vag-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie a taka ikonka auta na drodze w CC to co to za kontrolka?? Bo tu jej w rozpisce nie ma a mnie nurtuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie acc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Janek,a mnie w liczniku od Bimbasza po zakodowaniu przeciwmgielnych jako dzienne --TA KONTROLKA SIĘ ZAPALAŁA ;)

wygoda,bo jak jeździłem na halogenach zakodowanych ,to wsio się nie paliło a kontrolka tak. (i wiedziałem że śmigam na pseudo drl ;) )

Przekopałem już wszystkie fora z europy (i świata) jakie się dało :wmorde i za chiny ludowe nie wiem jak ją ,,odpalić'' na nowym liczniku (nie mogę dopaść kodowania) :wmorde (poszukiwania trwają dalej :D )

 

I tak ma być , tak to zaprojektowali konstruktorzy VW ( zeszyt 3.1 s.69/70 )

 

 

Witam. przeczytałem dokładnie instrukcje obsługi (mam b6 w dieslu z 2007) i tam jest zapisane ze gdy wlączę przeciwmgielne przednie to zaswieca się ich kontrolka we włączniku światel (z czerwonej na zielona) nie ma nic o kontrolce znajdujacej sie na tablicy przyrzadow/wskaznikow, gdy wlacze przeciwmgielne tylne to zaswieca się jego kontrolka na tablicy przyrzadow (pomaranczowa) oznaczenie na wlaczniku swiatel pozostaje czerowne nie zmienia koloru na pomarańczowe - to wszystko sprawdzilem w aucie i jest identycznie. Kontrolka z 1 strony tematu oznaczona jako 20 nie jest kontrolka przednich swiatel przeciwmgielnych tylko kontrolka swiatel dziennych dlatego sie nie zapala gdy wlaczymy reflektory przeciwmgielne. Ta kontrolka wyglada identycznie jak ta z postu 122 Michala2008

4.jpg u mnie ta kontrolka w aucie wyglada identycznie i nawet troche nie przypomina kontrolki swiatel przeciwmgielnych przednich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś świeci się kontrolka nr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy komuś świeci się kontrolka nr 20
Chyba raczej nie. Jest tylko przy włączniku świateł, chociaż gdzieś kiedyś czytałem ,ze jest w wersji ameryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności