Skocz do zawartości
Gość soltys15

Rozmieszczenie kontrolek w Passacie B6

Rekomendowane odpowiedzi

Co oznaczają te dwie cyferki pod przebiegiem? Wyświetlane są cały czas, a trip tylko chwile po zapłonie.

 

59c63064a6ebf_IMG_20170923_114505(Medium).thumb.jpg.7252eff934696e29039706c078131818.jpg 59c630660422c_IMG_20170923_114514(Medium).thumb.jpg.3d6d10d4ad3a6eab237b3e0123442053.jpg

 

Pozdro

 

Edytowane przez jedrek_masta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2016 o 10:16, mkpol napisał:

...że jesteś spóźniony :)

A tak serio - oznacza to awarię tempomatu

Ja miałem wykrzyknik, gdy czujnik położenia wału korbowego nie dawał wiarygodnych odczytów ale też migała spiralka.
Tempomatowi brakowało sygnału o prędkości obrotowej silnika i odmówił współpracy.
Czyli, chcę powiedzieć, że sam tempomat był OK, tylko brakowało mu potrzebnych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przyglądając się licznikom, zauważyłem pewne 2 kontrolki, których nie rozumiem - co to jest? Do czego one służą? Zaznaczone na zdjęciach. Dzięki! 

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

side assist i lane assist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx! A w takim razie co oznacza kontrolka w kształcie drogi na 1. zdjęciu (pod kontrolką ciśnienia opon)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ta sa ikonki od asystentow: sign assis side assist front assist i lane assist, teraz nie pamietam ktora jest ktora ale jak bys potrzebowal dokladniejszych info to szukac po nazwach tych asystentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pk228 napisał:

thx! A w takim razie co oznacza kontrolka w kształcie drogi na 1. zdjęciu (pod kontrolką ciśnienia opon)?

to jest line assist 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx!
Czy jak mam takie kontrolki widoczne, to znaczy, że - wybaczcie jeśli błądzę.. ;-) - moje auto ma przygotowane wskaźniki, komputer(-y?), szyny cokolwiek tam jeszcze pod uruchomienie w/w asystentów? Oczywiście rozumiem potrzebę zainstalowania m.in kamer, zmiany znaczka na płaski czy zmiany manetek itp. Czy to jednak nie jest takie proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, tarcza moze miec piktogram ale moze nie byc elektroniki ktora obsluguje dana kontrolke (diody, rezystory itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikona do Lane Assist raczej jest ale już do pozostałych nie musi. Z drugiej strony to (chyba?) najbogatszy licznik, więc powinien być wyposażony w te diody.

U mnie np.: dioda od Lane Assist i DRL jest ale od Front Assist nie ma. Ale to stare B6, więc się nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności