Skocz do zawartości
marecek

LED lampy tylne do Kombi 3B/3BG - ma ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item117293570_vw_passat_b5_b6_kombi_diodowe_led_black_.html#photo

 

kusząca sprawa, chociaż bardzo droga jak na lampy z Chin ;). Muszę przyznać, że w porównaniu do fali tajwańskich lex-looków sprzed kilku lat - te mają nawet dobre wykonanie i nie parują. Porównuje tu ten sam model, tylko w peugeocie 206. U nas w klubie jest już kilka aut wyposażonych w takie lampy i... ludzie są bardzo zadowoleni.

 

117293570uw9.th.jpg

 

Planuje ktoś zakup czegoś takiego do passata? Moze ktoś już ma i chce się pochwalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

Kurcze ciekawy jestem jak to będzie wyglądało na samochodzie bo jednak sama lampa i zamontowana w samochodzie wyglądają inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO do czarnych będzie pasować - do innych niezbyt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat, bo na allegro pojawiły się nowe modele lamp led do kombi. Ktoś już próbował?

 

Wiem, że jakość produktów pochodzących od "tuning24" jest gorsza niż najgorsza chińszczyzna ze stadionu, dlatego wolę wpierw spytać ;) Lampa wygląda fajnie... z daleka :)

 

vw_passatb5b6kombi_ledred4.jpg

 

vw_passatb5b6kombi_ledred3.jpg

 

i jeszcze jedna fotka od sprzedawcy, który oferuje lampy 100zl taniej od powyzszego:

 

246704852qj1.jpg

 

co myślicie?? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Przy sobocie moge Ci się to przejechać zobaczyć. Jak to jest jakość, wykonanie i czy dobrze działa. Do Mikołowa po Auchana ma z 10 minut jazdy z domu.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha, dzieki, ale jak się przyjrzałem, to widzę, że te lampy są do passków z 96 > 00. Czyli nie dość, że badziewie niespasowane, to jeszcze trzeba będzie zaczepy dorabiać :/ Ehhhh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile taka lampa kosztuje do B5?. MARECEK orientujesz si e z cenach. Oczywiście chodzi mi produkt dobrej jakości a nie takiej jak koszulki ze stadionu??? :ok:;)

 

Kurcze na allegro wszyskie wzory to do pasków z przed FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowe ale maja jeden feler i to dosc znaczacy a mianowice dopuszczenie do ruchu!!

Mam znajomka na staci kontroli pojazdow i czasami przy piwie gadamy o takich wypasach.

 

Wszystko jest fajnie jak sie nic nie dzieje ale w np: wypadku czy kolizji takie lampy maja sporo do powiedzenia (czyt. przegrania) przy ustaleniu winy nawet kiedy ktos nas laduje w kufer!!

 

Jak trafimy na jakiegos obeznanego i nieco sprytnego jest z gory nasza wina!! mimo ze stoimy z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

api13 i to jest konkretny argument przeciw. Faktycznie - większość tego typu lampek ma "homologację", o której już nie raz czytałem, że jest nic nie warta w Europie. Dlaczego tak jest?

 

(ja bym w zaistniałej sytuacji od razu pił z kosztami naprawy do dystrybutora, ale po co...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie - większość tego typu lampek ma "homologację", o której już nie raz czytałem, że jest nic nie warta w Europie. Dlaczego tak jest?

 

Wszelkiego rodzaju certyfikaty kosztują. Są to zawsze niesamowite pieniądze i przeciętni producenci nie są w stanie sobie na takie rzeczy pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nol, tą część rozumiem :rotfl:

 

chodzi mi o to, dlaczego te lampy mają "homologację" i co to za "homologacja", skoro nie jest nigdzie respektowana i może służyć jako karta przetargowa przy wypłacie odszkodowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka homologacja, która ładnie brzmi w reklamie, ale wiem, że to też rozumiesz :rotfl::D

 

Pewnie coś w stylu atestu bezpieczeństwa pod kątem porażenia prądem (LOL - 12V) lub skaleczenia palca przy montażu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale panowie oprocz homologacji jak to sie prezentuje wizualnie , ma juz ktos je na pasku. W krakow sa po 649zeta i zastanawiam sie czy warto a moze przerobka na 3BG??????Pozdro moje gg 2343228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigos

Czerwone koza naprawede kupił bym na kombi jasne ale tylko te czaerwone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ze zlotu fajne i fele maja buzi dac ale na takie myki trza sianko miec w dostatku. Jutro jade zrobic przymiarke do ledow black zobacze jak to swieci, ogladalem silver i to podlaczenie mnie troche martwi nie jest to replika orginalu i mysle ze trzeba zwrocic uwage na uszczelnienie wzgledem nadwozia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oryginalne swiatla 3BG sa najfajniejsze i nie wymagaja zmian czy przerobek, ale to tylko moje zdanie. A jak juz koniecznie zmienac to tylko na czerowne, zadne czarne, biale czy niebieskie

tak btw to przegladal ktos caly album ??

Bo !! TO !! zdjecie wywolalo u mnie banana na twarzy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo !! TO !! zdjecie wywolalo u mnie banana na twarzy

 

kolor jak lamborghini :):hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stratford

Troche czasu juz minelo o rozpoczecia tego watku:) jestem zmuszony kupic tylne lampy:) co polecacie oryginal czy moze jakies nowosci? Oczywiscie mowimy o kombi b5 fl.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma dostępnych takich lamp w które warto byłoby zainwestować..mówie o diodowych, a podniecać sie lexami to naprawde trzeba mieć nieźle w głowie.../chyba, że te z pierwszego postu będą pasować do koloru auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności