Skocz do zawartości
eNcoM

Zakładam odcięcie paliwa >> Czy warto ??

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka bezinwazyjnych miejsc poszło na maila. W razie niejasności atakuj na moje GG

 

na pewno tak zrobię jak już zabiorę się za pracę

na razie passek stoi w garażu u rodziców nie mam zimówek i teraz nim nie jeździłęm a z zatrzymywaniem były problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stern , wielkie dzieki ! w tym tygodniu bedę działał z tą odcinką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eNcoM jak będziesz działał z tym zaworem to zarezerwuj sobie dużo czasu. Najważniejsze w tym temacie jest dobre umiejscowienie, żeby nie dało się go wysterować. Jest problem tego typu, że miejsce montażu powinno być możliwie blisko silnika a z drugiej strony przy silniku najłatwiej to obejść. Wiesz o co chodzi, średnicę przewodów paliwowych każdy zna i wyciąć zwrotnego i wstawić tam rurkę to myślę nie więcej niż 30 sek. Zabuduj to jak tylko możliwe, jakaś dodatkowa osłona, nietypowe śruby itp. Pomyśl też nad schowaniem linki od maski bo otwarcie maski to pierwsza rzecz jaką robią "źli". Jeśli cięgna nie będzie to już mały punkt dla Ciebie. Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie dobrym zabezpieczeniem jest przekaźnik sterowany drogą radiową na pilot(np od centralki alarmowej lub bramy wjazdowej).Koszt ok 60 zł.Wsiadając do auta trzeba nacisnąć na pilocie guzik,aby np podłączył paliwo zapłon lub czujnik obrotów silnika.Zasięg realny pilota do 80m(są mocniejsze,zależy od wersji),więc można wrazie napadu wyłączyć auto do tej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka bezinwazyjnych miejsc poszło na maila. W razie niejasności atakuj na moje GG

 

Kolego Szanowny, jeśli można to i ja proszę na Priva:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrym zabezpieczeniem jest przekaźnik sterowany drogą radiową na pilot(np od centralki alarmowej lub bramy wjazdowej).

 

Blokady rozproszone Proximy polecam. Trudniejszej do znalezienie odcinki nie spotkałem. Element wykonawczy nie jest elektrucznie połączony z centralką więc nie trafisz po przewodzie. Dobre rozwiązanie.

 

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

 

Kolego Szanowny, jeśli można to i ja proszę na Priva

 

Maila daj, to waży trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maila daj, to waży trochę

 

Poszedł na PW. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszedł na PW. dzięki

 

Poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszło

 

Dzięki raz jeszcze. Wiadomość doszła.

 

Przyznaję Ci punkty za pomoc :)) bo się należą zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja - odcięcie dopływu paliwa za pomocą tego zaworka połączyć z kabelkiem idącym od pływaka, tak aby świeciła się rezerwa do momentu wciśnięcia ukrytego włącznika. Delikwent który wybrał sobie nasz samochód na przejażdżkę zwyczajnie pomyśli że skończyło się paliwo, objawy się przecież zgadzają. To taka moja wizja zabezpieczenia idealnego - chyba że mają lawetę

 

podoba mi sie ten pomysl, ja jeszcze dodalbym do tego przeniesienie gniazda obd w inne miejsce - jednoczesnie pozostawiajac "nowe" gniazdo w starym miejscu. to "nowe" niech podaje tylko "duzy prad na linie" niech mu sfajczy usb albo kompa.

 

pozdrawiam

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ten pomysl, ja jeszcze dodalbym do tego przeniesienie gniazda obd w inne miejsce - jednoczesnie pozostawiajac "nowe" gniazdo w starym miejscu. to "nowe" niech podaje tylko "duzy prad na linie" niech mu sfajczy usb albo kompa.

 

też o tym myślałem tylko ile takie kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też o tym myślałem tylko ile takie kosztuje

 

Kosztje 20 zł, kupisz w sklepie internetowym autodiag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez poproszę na prv info o miejscach bezinwazyjnych na odcięcie zapłonu.

 

AFN 110 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez poproszę na prv info o miejscach bezinwazyjnych na odcięcie zapłonu.

 

AFN 110 KM

 

Kolego, maila mi na priv podaj to poślę.

Daniel.wro, do Ciebie już poszło

Edytowane przez Stern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flinston

Serwus. Wczoraj stałem sie posiadaczem B5. Mam nadzieje że będę nim długo. Zastanawiam sie tez teraz nad zabezpieczeniem. Co myślicie o heblu???? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STERN czy mógłbyś wrzucić mi trochę wiadomości na temat tych miejsc gdzie można zrobić wcinke z góry dzięki

Edytowane przez PACZYZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maila podaj to podeślę Ci wieczorkiem jak wrócę z warsztatu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najlepiej jakby ktorys z was wrzucil taki plik na Rapidshare czy cos podobnego, byloby wam wygodniej i byloby dostepne dla wiekszej ilosci uzytkownikow VW chcacych zabezpieczyc dobrze swoje cudeńka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności