Skocz do zawartości
eNcoM

Zakładam odcięcie paliwa >> Czy warto ??

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, najlepiej jakby ktorys z was wrzucil taki plik na Rapidshare czy cos podobnego, byloby wam wygodniej i byloby dostepne dla wiekszej ilosci uzytkownikow VW chcacych zabezpieczyc dobrze swoje cudeńka

 

To nie do końca tak. Miejsca cięć są głównie w obwodach sterowania silnikiem a tu występują znaczne różnice w zależności od oznaczenia literowego silnika. Pod każdy silnik są inne miejsca które "uciszają" pracę silnika, nie posiadam tego w jakimś pliku bo do każdego auta podchodzę zależnie od humoru, czy wymagań klienta. Jak pisałem wyżej mam sparwdzone jakieś 10 miejsc dla każdego modelu i stosuje je zamiennie. Nie mam tez konta na rapidzie :) Osobna sprawa to niekoniecznie chciałbym aby dostęp do tego miał każdy... Forumowiczom chętnie wysyłam w miarę wolnego czasu, dla innych nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aaa, no to spoko :) myslalem ze po prostu masz jakis zestaw uniwersalny do wszystkich silnikow ;)

Poprosilbym jeśli łaska, do AFN, [email protected] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można zintegrować odcięcie OBD z Twoim pomysłem Stern? Silnik 2.8 V6 ALG. Jak coś to napisz mi na maila ( wysłałem Ci PW z mailem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegę Stern jeśli to nie problem to również poproszę silnik AHH [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem mam nadzieję wszystkim chętnym. Jeśli jednak w natłoku wiadomości na PW kogoś pominąłem to niech się przypomni i wyślę w miarę mozliwości. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam podesłałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesli mozna to tez prosze o wysłanie, silnik afn [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli i mnie byś zechciał w swej łaskawości uszczęśliwić to bym też bardzo prosił, silnik AHH, adres [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprosze o info do AWT na adres: prawiejakzywiec[at]gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czytałem co tu piszecie, narazie mam golaska i tez mysle o jakims zabezpieczeniu, fajny patent z tym duzym pradem na kostke diagnostyczna :) jesli mozna kolego Stern to w wolnej chwili jakies podpowiedzi... [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Panowie, że do wszystkich Was doszło. Resztę piszących na PW przepraszam, ale mam urwanie głowy i dopiero o tej porze wracam z roboty. Przypominajcie się sukcesywnie, najlepiej na GG to będę wysyłał.

Edytowane przez Stern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Kolego STERN jaky by dalo rade to tez bym chetnie poprosil o informacje na ten temat. [email protected]

Edytowane przez dany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli można to i ja bym prosił, [email protected] silnik ATJ.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Koledze nie wyczerpała się cierpliwość to tez bym poprosił cos do AFN, [email protected]

z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak wszyscy trują dupe to poprosze i ja - do AVB :) na [email protected]

bo na próbe odciąłem mase od kompa ale mi wywaliło błąd czujnika oleju po klilku próbach

 

prościej by było jakbyś podpiął w tym temacie te indormacje żeby kazdy mógł skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności