Skocz do zawartości
passekb5

pękł wahacz podczas jazdy :( MASAKRAAAAA!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega w niedzielę miał taki sam wypadeczek. Na łuku Ostrobramskiej w W-wie rozpiął mu się górny wachacz tylko, że w Audi A4. Skutki, opłakane, koło całkiem się urwało, stracił panowanie i po przeleceniu przez krawężnik przyłożył w latarnie. Auto niedawno sprowadzone od Helmutów. Przed zdarzeniem żadnych niepokoących objawów w zawieszeniu nie było. Jeszcze jak by było mało chwilę po tym zjawili się Policaje i wlepili 500 zł za stworzenie zagrożenia w ruch.

Edytowane przez mario535

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz że płacąc więcej nie jest to to samo co droższe? w większości przypadków płaci się za logo, markę ale nie będę o tym dyskutował bo większość mnie zje zaraz... dużo widziałem , gdzie nie gdzie w świecie byłem i swoje wiem.... założyłem masters`y wahacze i wiem że będą takie same jak febi itp

 

Więc z takim światowcem nie będę tu dyskutował - dla mnie możesz nawet jeździć na wahaczach za 300 zł - twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam przypadek jak passek miał 3 lata i przejechane jakieś 70 tyś. Wachacz był oryginalny i co ? Pewnie że oryginały są lepsze, ale jak widać czasami i one zawodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kolego passekb5 rzeczywiście miałeś dużo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jak by było mało chwilę po tym zjawili się Policaje i wlepili 500 zł za stworzenie zagrożenia w ruch.

 

kolega nie potrzebnie przyją mandat ja bym poszedł do sądu a tam albo bym nic nie dostał albo max 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że oryginały są lepsze, ale jak widać czasami i one zawodzą

Czy ja gdzieś napisałem że oryginał nigdy nie zawodzi ?? Czytajcie ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega nie potrzebnie przyją mandat ja bym poszedł do sądu a tam albo bym nic nie dostał albo max 100 zł

 

dokładnie, dobrze prawisz Wojtku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkret :confused: pachnie mi tu radosną twórczością azjatów

Najważniejsze że kierownik cały i auto w miarę też. Naprawić na dobrych częściach i jeździć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autko bede mial gotowe na jutro ale nie wiem na ktora ale jak juz bede mial to wszystko opisze ze szczegolami na jakie czesci wymienili i jak mnie to cenowo wyszlo...Mr.X ja tez sadze ze mialem szscie bo jechalem 60 km/h i na prostej drodze a pomyslcie co by bylo gdybym jrchal 100km/h np. na zakrecie???? Dziekuje Bogu ze tak sie to skonczylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
autko bede mial gotowe na jutro ale nie wiem na ktora ale jak juz bede mial to wszystko opisze ze szczegolami na jakie czesci wymienili i jak mnie to cenowo wyszlo

 

robisz to w ASO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już któryś raz zdarza mi się słyszeć o Passacie z urwanym zawieszeniem przednim (tak ogólnie, nie wnikam w typ usterki). Dwa razy też mijałem już Passaty z po takim incydencie. Nie zdarzyło mi się natomiast widzieć, czy słyszeć o innych samochodach ze zwykłymi kolumnami McPersona w których doszłoby do podobnego incydentu w sposób inny niż spotkanie z latarnią lub oszczędności na serwisowaniu.

 

Mam zacząć się już bać? Bo brzmi to groźnie ... nie będę przecież robił co rano przed wyjazdem rentgenu zawieszenia i szukał skaz czy zmęczenia na materiale.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zacząć się już bać? Bo brzmi to groźnie ... nie będę przecież robił co rano przed wyjazdem rentgenu zawieszenia i szukał skaz czy zmęczenia na materiale.

 

Napij się drina i poczytaj temat o olejach to uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak,

 

 

no to ładnie Cię skasują :szok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy słyszeć o innych samochodach ze zwykłymi kolumnami McPersona w których doszłoby do podobnego incydentu

witam

Znajomy klubowicz kupił audi b4 potocznie 80 przejechał nim 200 km po czym przed domem pękną mu wahacz

Wkurzony dzwoni do właściciela a ten odpowiada :

widział gały co brały i się rozłączył

pozdr

Edytowane przez szefomaciek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napij się drina i poczytaj temat o olejach to uspokaja.

 

Znajomy klubowicz kupił audi b4 potocznie 80 przejechał nim 200 km po czym przed domem pękną mu wahacz

Wkurzony dzwoni do właściciela a ten odpowiada :

widział gały co brały i się rozłączył

 

Dzięki chłopaki, już mi tętno opadło :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja już zaczynam kase zbierać, bo zaczyna mi coś pukać stukać z przodu.

 

a co powiecie na ten zestaw???

 

http://www.allegro.pl/item562244959_komplet_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_2lata_gwa.html

Edytowane przez 161BD391

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega to kupił zrobil 2 tys km i juz zaczely sie niepokojace stuki, no ale kazdy ma swoje zdanie jednym wytrzymuja wiecej drugim mniej ale wg mnie nie nalezy oszczedzac na wlasnym bezpieczenstwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ja już zaczynam kase zbierać, bo zaczyna mi coś pukać stukać z przodu.

 

a co powiecie na ten zestaw???

 

http://www.allegro.pl/item562244959_komplet_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_2lata_gwa.html

 

odpuść sobie KRAFTA szkoda kasy juz lepiej MASTER SPORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na oryginałach zaczynają się delikatne stuki. Kupiłem komplet Master Sport. Ciekawią mnie opinie czy są takie dobre jak zapewnia producent. Ponoć produkują je w Niemczech,a nie w Chinach. Może to marna pociecha, ale zawsze jakaś. Jeździcie może na nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności