Skocz do zawartości
Gość lechuck

brak świateł

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2 ;D . a co to jest ten pająk ?

 

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

 

dobra dzięki chłopaki :) jak toś to bede pisał czy mi się udało jeszcze spróbuje załatwić nowy przełącznik bo coś mi tam nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ten pająk ?

To taka potoczna nazwa przełącznika zespolonego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie chłopaki za pomoc , okazało się że mam spalone obie żarówki , a 2 zapasowe też były spalone więc dlatego myślałem że to nie to , sprawdziłem napięcie miernikiem i wszystko było ok kupiłem nowe i hula aż miło :) Tylko jeszcze 1 pytanie , bo grzeje mi się włącznik świateł ( nie aż tak bardzo , ale czuć że jest ciepły ) i nie wiem czy tak powinno być .. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam problem ze światłami pozycyjnymi z tyłu z przodu wszystko gra ale nie mam pozycji z tyłu i to obydwu. Z początku myślałem, że to przełącznik więc go rozebrałem wyczyściłem złożyłem i :cenzura! dalej nie ma pozycji. Długo nie mysląc udałem się do siostry vento stojącego 2m obok i wymontowałem jej włącznik podłączyłem pod paska i też lipa. bezpieczniki są całe i już nie wiem gdzie szukać. co jeszcze może być przyczyną braku pozycji??? dodam też że sprawdzałem instalację w bagażniku i nic nie widziałem. Czy ktoś ma jakieś pomysły?? Obstawiam może przekażnik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam może przekażnik??

Źle obstawiasz bo czegoś takiego nie ma.

 

Czy ktoś ma jakieś pomysły??

Zacząłbym od sprawdzenia czy żarówki się nie spaliły.. Później sprawdziłbym czy dochodzi prąd na żarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem przyczynę:jasne po wielokrotnym sprawdzaniu instalacji doszedłem do tego że prąd dochodzi. okazało sie że w środku wkładu do lampy nie stykał pin końcówka kabla przy pinie puściła. Awaria wyeliminowania:wojak. Teraz inwestuje w woltomierz!! i obejdzie się bez szukania prądu metodami podwórkowymi. Z tego co się zorientowałem to w 90% przypadków nie łącza styki w lampach, wiec info dla wszystkich lepiej sprawdzić dobrze wszystkie piny we wtyczkach:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności