Skocz do zawartości
Viciu

Holandia - forumowicze i ich zloty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy jestem tu sam... więc kto mieszka w holandii niech podniesie ręke. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie, ale bardzo bym chciał :D

 

ahhh te imprezy spod znaku Q..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem kilka razy po auta i naprawdę świetne klimaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cztery razy w roku jestem w Ijmuiden:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Belgii więc juz blisko do Holandii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak mam w odpowiedzi wstawic wasze cytaty bo wczesniej zrobilem tak ze zaznaczalem cytat pisalem pod niego i jak wyslalem odpowiedz to nie bylo cytatow tylko same moje odpowiedzi bo niemam pojęcia. Pozdro.

WOLU Belgia to fakt blisko:) A dziś objaw uszkodzenia termostatu lub czujnika temperatury bo jak jechalem do pracy (mam 38km) to temperatura była o jedną kreskę niżej niż 90 stopni. Musze podjechać na warsztat. Kupiłem go w grudniu pod choinke wiec mam pierwszy raz problem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o jedną kreskę niżej niż 90 stopni

nie przesadzaj kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Viciu

o jedną kreskę niżej niż 90 stopni

 

nie przesadzaj kolego

Zakręciłem się z cytatami i już wiem:P A więc kolego Kosiad nie bez kozery pisze o problemie gdyż objawy mam identyczne jak kolega z postu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40931&highlight=nie+osi%B1ga+temperatury dlatego się martwie bo wcześniej było zawsze na 90 stopniach.

 

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

 

ja byłem kilka razy po auta i naprawdę świetne klimaty...

 

Byłem we wtorek na giełdzie na chwilke ale około godziny 12tej tak z koleszka zeby wyrejestrowac jego auto i widzialem kilka padaczek passatów... Jeden 2001 srebrny stal ladny w miare z daleka. Z bliska padaka, nastukane niby 75tys km!! (ten to wogóle musiał jeździć na wstecznym:P) i zagaduje do mnie że czysty w środku... Tak sobie... Cena 5950eu zaraz dwóch typów podchodzi i zjeżdza w momencie do 5000eu hehe łosia szukał. Następny był Też z 2001 Tdi 130KM ale poobijany ze wszystkich stron i nie pytałem już o cenę

ja niestety nie, ale bardzo bym chciał

 

ahhh te imprezy spod znaku Q..

Qlimax??!! Hehe jak dla mnie troche za ostro już ale byłem rok temu na Trance Energy i było spoko

Edytowane przez Viciu
moj blad ale ostatni:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qlimax??!!
nie tylko.. Qlimax to jedna z wielu imprez organizowana przez Q-Dance ;] heheh ale nie o tym temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mieszkam w Belgii tak jak kolega Wolu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak z czystej ciekawosci. Jezdzicie tam samochodami na lokalnych tablicach, czy posciagaliscie samochody z Pl ?? Jaki jest stosunek ludzi do Pl rejestracji, a jak to wyglada w swietle przepisow ? A jesli macie zagraniczne blachy, powiedzcie ile kosztuje mniej wiecej utrzymanie Passata ?? Silnik najczesciej 1.9 TDI i co dalej ??Jakis podatek drogowy, ubezpieczenie wiadomo rzecz indywidualna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezdzicie tam samochodami na lokalnych tablicach??

Tak- problemu żadnego w tym nie widzę.

 

Jaki jest stosunek ludzi do Pl rejestracji

Normalne a nawet lepiej. Mieszkałem 4 miesiace w Genemunden koło Kampen. Nie miałem powodów do narzekań. Pełna kultura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jesli macie zagraniczne blachy, powiedzcie ile kosztuje mniej wiecej utrzymanie Passata ?? Silnik najczesciej 1.9 TDI i co dalej ??Jakis podatek drogowy, ubezpieczenie wiadomo rzecz indywidualna..

 

Jak na warunki tutaj idzie go utrzymać, o ile ma się pracę i nie ma awarii:643: Podatek drogowy płace ok 282€ na rok ,co do ubezpieczenia to zgadza się to indywidualna sprawa.Ja kupiłem go z salonu nowego i musiałem ubezpieczyć go full .na wszystko i płacę na pół roku ok 1200€, teraz troszkę mniej czyli za rok trzeba wywalić 2400€,ale później jak w roku nie miałem kolizji to mi zwracają ok 400€.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi tak z czystej ciekawosci. Jezdzicie tam samochodami na lokalnych tablicach, czy posciagaliscie samochody z Pl ?? Jaki jest stosunek ludzi do Pl rejestracji, a jak to wyglada w swietle przepisow ? A jesli macie zagraniczne blachy, powiedzcie ile kosztuje mniej wiecej utrzymanie Passata ?? Silnik najczesciej 1.9 TDI i co dalej ??Jakis podatek drogowy, ubezpieczenie wiadomo rzecz indywidualna..
Jeżdzę na Pl tablicach od stycznia i jedynie widzę czasem ludzi jak patrzą na tablice ( bo przyzwyczajeni do tej żółci na NL blachach chyba:P) a tak to spoko. Z przepisów wynika iż jak mieszkasz i jesteś zameldowany dłużej niż 3 miesiące (czy 0,5 roku) to trzeba przerejstrowac na nl blachy gdyż grożą wysokie mandaty (nie spotkałem się jeszcze nigdzie z taką sytuacją). Diesle - bardzo duży podatek się płaci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki za odpowiedzi, mozna powiedziec ze zaspokoiliscie moja ciekawosc. W Irlandii podatek od takiego 1.9 to chyba okolo 500-600e wiec 2x drozej wlasciwie, ubezpieczenie podobnie. Z tym ze np dzieciakom w wieku 20-21 silnika benzynowego o mocy 1.8, 2.0 itd wcale moga nie ubezpieczyc. Co do jezdzenia na Pl tablicach to widze wszedzie tak samo. Niektorzy jezdza juz ktorys rok z kolei ale jako ze jest ich tutaj bardzo duzo to miejscowa policja sie za to bierze i zdarzaja sie przypadki zabierania samochodow.

Dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm a nikogo w Danii nie ma czasami??:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ja mieszkam w holandi w dordrechcie dokladniej jak sa tu jakies osoby w okolicy prosze pisac na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mieszkam w S-Hertogenbosch i witam wszystkich forumowiczów z NL:) i mam taki problem musze wymienic olej w moim paszteciku i poszukuje jakiegoś dobrego warsztatu bądz srwisu w mojej okolicy i czy orientujecie sie jakie są ceny takiej imprezy:638: z góry dzięki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mieszkam w Bakel koło Helmond posiadam kabelek w razie potrzeby

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności