Skocz do zawartości
rad0330

kluczyk nie zamyka!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam następujący problem.wysiadlem dzisiaj z Paska zamknąłem i poszedłem do sklepu.gdy wrociłem ku mojemu zdziwieniu samochód nie chciał się otworzyć:eek: musiałem urzyć tego awaryjnego plastikowego kluczyka abu dostać się do środka.odpalił normalnie bez żadnych problemów.pod domem znowu się zamknął ale otworzyć już nie chciał.czy ktoś wie co może być tego przyczyną:confused:dodam, że drugi kluczyk normalnie zamyka i otwiera samochód dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w kluczyku? A może nie styka przycisk otwierania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba to drugie bo normalnie sie zamyka ;) a wiesz moze jak to rozebrać i sprawdzić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki.szukałem tego ale nie mogłem zlokalizowac.chyba jednak dam sobie spokój z tym rozbieraniem bo za kilka dni jade do serwisu na wymiane radia, ponieważ nie czyta płyt.dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla szukający rozwiązania tego problemu, link zrobiony opis przez Prochuxa https://forum.vw-passat.pl/topic/46954-instrukcja-wymiana-obudowy-kluczyka-passat-b6/, mi pomógł ponieważ mikro włącznik zamykania odpadł od płytki, po wlutowaniu problem zniknął, To tak na wszelki wypadek gdyby ktoś zagłębiał się sam w naprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W temacie chciałbym dodać od siebie. Ostatnio miałem ten sam problem z pilotem. Nie udało mi się rozkleić kluczyka. Musiałem wycinać wkład z elektroniką. Okazało się, że jeden z mikrostyków odpadł.

Ale zanim go przylutujecie radziłbym sprawdzić czy działa prawidlowo, tzn. czy po naciśnięciu klika. W moim przypadku 2 na 3 nie klikały. Jeżeli to przeoczycie po jakimś czasie problem powróci.

Co ważne. Nie znajdziecie mikrostyku szukając-do VW czy Audi. Wpiszcie ,,mikrostyk karta Renault Laguna"

 

 

Screenshot_20200530-094105.png

Screenshot_20200530-093058.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym nie kupować nowego kluczyka, a zakup mikrostyku i wymianę we własnym zakresie. Koszt mikroprzełącznika to zaledwie 1zł. szt. Tak więc, możemy trochę zaoszczędzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta u mnie jest taki problem że jeden kluczyk nie zamyka i nie otwiera auta ale mogę nim uruchomić auto natomiast drugi działa tzn nie zawsze za pierwszym razem otworzy auto i za którymś razem otwiera jak naciskam na kluczyku otwieranie klapy czy to mogą być te mokro styki winne rozklejalem oba kluczyki i na płytce są przylutowane łapki mikrostyków a może kluczyk trzeba kodować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy wciśnięciu czerwona dioda w kluczyku mruga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria była zmieniana i dioda się świeci jak naciskam mikro styki

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności