Skocz do zawartości
mroova

Demontaz zderzaka przedniego b5 fl

Rekomendowane odpowiedzi

Nitownica do nitonakrętek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki wielkie kolego. Teraz to mnie oswieciles ale to tak konkretnie. Dzieki wielkie raz jeszcze....trzeba sie zaopatrzyc w takie cos....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale problem tez taki że pas przedni nie jest metalowy, a z jakiegoś tworzywa sztucznego, więc nitonaktetka nie trzyma się zbyt dobrze. Gdy śrubę dokręcimy zbyt mocno przy ponownym wykręcaniu nitonakrętka obraca się w otworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok....to co zrobic zeby nie walczyc i nie wkurzac sie przy nastepnym rozkrecaniu?

Juz tak myslalem czy nie skrecic tego na normalnych srubach podkladkach i nakretkach...ale nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest tam dostęp żeby nakrętke włożyć.

Ja w jedną taką luźną nitonakretke wkręcajac śrubę użyłem troche smaru żeby sie nie zapiekła i wkręcilem tylko lekko wyczuciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych. Zaślepek spryskiwaczy lamp nie trzeba demontować w 3BG. Są zamontowane razem ze zderzakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie konkretne rozwiązanie aby wykręcić te obracające sie torxy, ewentualnie inny patent na ściągnięcie zderzaka? Chciałem poprawić spasowanie zderzaka i poległym na tych obracajacych sie torxach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj strzelic z wiertarki z zalozonym toxem pomaga nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w B5 geniusze dokręcili torxy pneumatykiem... jedynym sposobem na odkręcenie była kontra kombinerkami od drugiej strony i ręczne odkręcenie z góry. W dwie osoby było wygodniej to odkręcać.

Te torxy trzeba dokręcać z wyczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności