Skocz do zawartości
pedros-20

problem z zamkami czy moduł komfortu?

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest to taki czarny kabelek bo jakiś znalazłem urwany pod osłoną obok podnóżka
Tak, jest to czarny przewód, po zdjęciu izolacji wyglada mniej-więcej tak : przewód koncentryczny.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja naprawiłem moją usterkę.

 

Okazało się, że 3 grupy przewodów miałem zgnitych w wiązce od modułu komfortu, co razem dało około 14kabli bez przejścia. Kabel od sterowania drzwi to czerwono czarny, który jest połączony w jednym miejscu z 4 kabli. Nie wiem, do czego były pozostałe 2 grupy, bo nic nowego nie zaczęło mi działać :) proponuje wszystkim, co mają taką usterkę jak ja posprawdzać wszystkie miejsca gdzie łączą się grupy kabli w okolicy modułu komfortu i po prostu je przedłużyć i zlutować na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość s_slawek

Witam

 

Mam Passata B5 z 1998.

 

Wymieniłem ostatnio baterie w kluczyku i chyba coś roz-programowałem. Dłuższe przytrzymanie przycisku zamykania auto mi zamyka, z kluczyka też bez problemu, natomiast otwieranie/zamykanie na raz nie działa.

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam passata b5 sedan 1,6 z LPG, posiadam go od roku, kupiony od rodziny, podczas otwierania drzwi z kluczyka bo tak tylko się otwiera (polska wersja z 98r) czasami nie otwieraja się drzwi tylne raz lewe raz prawe, gdzie leży problem? czy to moduł komfortu czy inny cięższy przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem od jakiegoś czasu posiadaczem Paska 3BG 1.6 Variant z '00r. w pewnym momęcie przestał działać mi centralny zamek, oświetlenie itp. ogółem problem z Mod. Komfortu. Był zalany. po osuszeniu sprawdzeniu styków i zrobieniu tego co już było wymieniane na forum, niby wszystko wróciło do normy ale nie do końca ..... mianowicie nie działa centralny zamek z pilota, niby usterka znana ale jak otworze klape bagażnika to centralny działa z pilota (dodam jeszcze że klape niestety musze otwierać kluczykiem bo z przycisków ani z pilota nie działa). sprawdziłem vagiem i wykryło mi błąd [1141 - włącznik otwierania klapy bagażnika]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekk2008

Witam! Jestem tu nowy i nie wiem czy dobrze szukam ale mam problem z moim paskiem. Nie zamykał mi się przód z pilota (lewa i prawa strona). Kupiłem nowe siłowniki i dalej ****. Po podłączeniu vaga wyskakuje problem 928 i 929 czyli błąd lewa i prawa strona centralnego zamka. Tył pięknie zamyka tak jak i bagażnik, światła i inne rzeczy za które odpowiada moduł komfortu ok, tak jak i moduł suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat, mam passata 98rok i mam tylko jeden zwykły kluczyk i zamykam auto manualnie z kluczyka (centralne zamykania oczywiście sprawne), posiadam też passata anglika który ma oryginalny centralny zamek z oryginalnym pilotem. Mam zamiar przełożyć "to" do mojego passata bym mógł otwierać auto z pilota, (stacyjkę też mam zamiar wymienić ale z tym sobie poradzę) chodzi o podłączenie tego wszystkiego w jakiś prosty sposób... Liczę na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie drzwi się zamykają, gdy przekręcam kluczyk od strony pasażera, gdy użyję klucza od strony kierowcy nic się nie dzieje i kluczyk nie odbija, tylko zostaje w pozycji w jakiej go puszczam. Czy to znaczy, że winą jest moduł komfortu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie otwiera również i samych drzwi kierowcy to pękło "wiosełko" we wkładce. Na aledrogo dostępne są same wiosełka za jakieś grosze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności