Skocz do zawartości
VALDI

Passat B6 ... komunikat Speed 0km/h ...

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

 

Uruchamiam samochód i pojawia mi się napis ... speed 0 km/h expected - chyba jakoś tak ... po tłumaczeniu wyszło że prędkość 0km/h przekroczona ...

 

O co mu chodzi ? Nigdy takiego czegos nie mialem ... Pokazywało się zawsze po uruchomieniu Range (czyli ile na baku zrobie) ... czy inne opcje ktore byly ustawione przed zgaszeniem auta - typu spalanie ...) Ehh...

 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już kiedyś taki temat. Tam pewnie jest "exceeded".

Zmień ustawienie o ostrzeganiu o przekroczeniu prędkości "Speed warning" na np. 200km/h lub na trzy kreski (chyba "---") i po kłopocie. :)

 

Poszukaj w tym temacie.

Edytowane przez bartek.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz racje że jest exceeded ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam pewnie jest "exceeded".

Na pewno, to znaczy przekroczona a

speed 0 km/h expected

Znaczy oczekiwana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się kolego GURAL - moj blad! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieświadomie bawiłeś się w ustawienia i zapamiętałeś :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie bawilem sie! wyjechalem z serwisu ... robili cos przy kompie i problem mialem :P bo nigdy mi sie nie pokazywalo ...

Aktualnie znowu w serwisie wrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie problem tylko ostrzeżenie, które dezaktywujesz kilkoma kliknięciami :).

 

Ja mam tak czasami, że ustawienia użytkownika potrafią się zresetować tzn. głównie automatyczne zamykanie i otwieranie drzwi. Raz na kilka miesięcy przestaje działać - trzeba wejść w ustawienia i jeszcze raz aktywować, tak jakbym to wcześniej ręcznie wyłączył ale tego nie robiłem. Dziwne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Matstil ... a tak przy okazji ryglowanie drzwi w ktorej zakladce ustawic? bo pewnie tez sie rozsypalo ... a raczej napewno bo wczoraj jak jechalem to sam ryglowalem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym moim poście masz potrzebne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam mały problem nie ma mnie wlaśnie w domu jest tylko żona z dzieciakami które poprzestawiały coś w samochodzie i teraz wyświetla sie cos na panelu za kierownicą prosze o pomoc tak żeby po przeczytaniu moja zona dała sobie z tym rade sama ^A8C6248ECD4034036E38DBEAFD8D0034F80BC624136808BD52^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem tylko po niemiecku ale po wejściu w menu i ustawieniu innej prędkości czy nawet wyłączeniu dalej mi się po ruszeniu pokazuje ten komunikat co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym przypadku to myślę że trzeba zmienić w opcjach o jakiej prędkości ma ostrzegać po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązałem wystarczyło zresetować komputer poprzez zdjęcie klemy z akumulatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności