Skocz do zawartości
VALDI

Passat B6 i kontrolka "przepalona żarówka"

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem tak jak koledzy napisali. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki (wszystkie sprawne), kupiłem 2 nowe żarówki wymieniłem prawidłowo i nadal nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, zapisał się błąd i elektryka nie podaje napięcia na żarówkę. Podłącz VCDS'a i wykasuj błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o czymś takim pisałem w tym wątku 5 lat temu. W caddy po wymianie spalonych żarówek podświetlenia tablicy też nie było prądu. Pomógł dopiero vcds i kasowanie błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Tak to jest kiedy człowiek nie zna się na samochodach... Okazało się że żarówka postojowa się spaliła i coś się odłączyło (nie wiem co). Wymiana i reset błędu pomógł. Dzięki za propozycje rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, w jaki sposób za pomocą vcds można wyłączyć kontrolkę przepalonej żarówki? Chcę ją na stałe wyłączyć.

 

Ogólnie mam uszkodzoną jedną lampę i nie działa doświetlanie zakrętów soczewką tylko świeci ta mała boczna żarówka w lampie kiedy skręcenie kierownice. Chciał bym zostać przy takim układzie tylko ta mrugająca kontrolka jest ponad moje nerwy. Jest opcja wyjęcia od strony pasażera 7 bezpiecznika tylko wtedy wogole nie ma tego doświetlania .

Edytowane przez seba1b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do seba 1b U mnie też spaliła się żarówka postojowa lewej lampy i świeci się kontrolka. Trzeba by zajrzeć do niej ale za gorąco poczekam na chłodniejszy dzień. Nie bądz taki nerwowy w moim pasku od 2 lat świeci się kontrolka engine i mruga kontrolka świec żarowych, ale auto jeździ jak jak trzeba to co się będe stresował. Takie to są Passaty. Tylko spokój może Cie uratować ! :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bądz taki nerwowy w moim pasku od 2 lat świeci się kontrolka engine i mruga kontrolka świec żarowych, ale auto jeździ jak jak trzeba to co się będe stresował. Takie to są Passaty. Tylko spokój może Cie uratować ! :mlask

 

Może jednak sprawdź na komputerze, co pacjentowi dolega.

Znam takie powiedzenie dekarzy:

W naszym fachu nie ma strachu.

Upadł z dachu i po fachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności