Skocz do zawartości
POLMOS

wymiana foteli w 3b od 3bg opis foto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam passat 1.9 110KM 97r sedan fotele bez puduszek zwykłe . Mam okazję kupić za 200zl fotele z kanapą od sedana z bodajże 2003 roku i sa z airbagami. Czy będzie pasować rozstaw itd i jak później podpiąć airbaga w fotelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdemontować oparcie z tylnej kanapy? Oparcie jest nie dzielone, nie składane do dolu bo jest grodz pomiędzy wnętrzem auta, a bagażnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś robiłem w elektryce przy module komfortu pod siedzeniem kierowcy. Wyciągnąłem fotel i wypadła mi sprężyna.

Niby wiem gdzie ma iść ale nie tak dokładnie. Ktoś miał tak przypadek z nią?

Z jednej strony widać gdzie ma sie zaczepić , ale w środku szperam i szukam i nie ma za co...Czy coś się urwało(nie daj boże)?

DSC02361.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety się urwało, ale bez tej sprężyny nic się złego w fotelu się nie dzieje więc spokojnie można jeździć dalej. Mi najpierw wypadła ta sprężyna z fotela pasażera, znalazłem ją przez przypadek podczas sprzątania auta. Druga mi wypadła z fotela kierowcy gdy wyciągałem fotele żeby założyć ekrany w zagłówkach. Ja też szukałem miejsca gdzie można by ją zahaczyć, jak się okazało mocowanie tej sprężyny to jakiś badziewny stop metalu ( nie mam pojęcia jakiego) który jest bardzo kruchy. Masz po prostu auto lżejsze o jakieś parę gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da radę zamontować fotele i kanapę do kombi przed liftem z sedna też przed liftem bo mam możliwość kupna skór w dobrej cennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja podepnę się troszkę pod temat bo jest on odrobinę powiązany:) wracając do sedna sprawy wymontowałem fotel celem osuszenia podłogi bo dostała mi się woda przez zatkany odpływ.... zamontowałem fotel ponownie i wyskakuje mi na desce błąd poduszki powietrznej wydaję mi się że dobrze podpiłem wtyczkę pod fotelem bo raczej odwrotnie nie jest możliwe jej wpięcie ale poprawcie mnie jak się mylę.... jeżeli się nie da jej wpiąć odwrotnie i jest ona włożona poprawnie to gdzie szukać usterki czy wystarczy podpiąć pod komputer i skasować błąd czy faktycznie coś jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od łączyłeś klemę z aku. przed rozłączeniem koski poduszki w fotelu jeśli nie to musisz podłączyć się pod kompa i wykasować błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a od łączyłeś klemę z aku. przed rozłączeniem koski poduszki w fotelu jeśli nie to musisz podłączyć się pod kompa i wykasować błąd

 

nie nie odpiąłem akumulatora przed rozłączeniem wtyczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzewam temat :)

 

Powiedzcie mi proszę bo trochę nie czaję. Mam okazję kupić całe wnętrze z passata b5 1998 rok kombi i chce je zamontować w swoim passat b5 1999 r sedan. Czytałem że boczki nieco się różnią i wystarczy przełożyć tylko górną część (ten czarny plastik), oraz lepiej jest przełożyć tapicerkę z kombi i założyć ją na korpus z sedana(mowa o siedzisku i oparciu) ? czy bez przekładek powinno pasować ? Mam czarne wnętrze z chcę zmienić na jasne :) Pozdrawiam i dzięki !

Edytowane przez MARCINGUTECZEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sedanie tylna kanapa jest inna niż w kombi i nie pasują mocowania. Trzeba rzeźbić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności