Skocz do zawartości
POLMOS

wymiana foteli w 3b od 3bg opis foto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam taki problem , chcialem zakladac fotele z B5fl do B5 ... wszystko ladnie pasuje ... ale mam calkiem inne kostki do foteli niz wy . Mam jedna czerwona z 2 brązowymi kablami .. (pewnie masa) a dróga cienka zółta z 2 zółtymi kablami .. i co ja mam z nimi zrobic zeby dzialalo ? dodam ze to jest rocznik 1997 na zielonym podswietleniu

 

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

 

Witam ! mam taki problem , u mnie w przednich fotelach sa 2 kostki a nie jedna , u mnie jest czerwona i zółta , ta pierwsza ma 2 brazowe kabeli a zółta ma 2 zółte ... jak to zrobic zeby dzialało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ! mam taki problem , chcialem zakladac fotele z B5fl do B5 ... wszystko ladnie pasuje ... ale mam calkiem inne kostki do foteli niz wy . Mam jedna czerwona z 2 brązowymi kablami .. (pewnie masa) a dróga cienka zółta z 2 zółtymi kablami .. i co ja mam z nimi zrobic zeby dzialalo ? dodam ze to jest rocznik 1997 na zielonym podswietleniu

 

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

 

Witam ! mam taki problem , u mnie w przednich fotelach sa 2 kostki a nie jedna , u mnie jest czerwona i zółta , ta pierwsza ma 2 brazowe kabeli a zółta ma 2 zółte ... jak to zrobic zeby dzialało ?

Napisz do wegla. On robil przekladke taka sama jak ty.

Ja mam fotele w 3BG od 3B i tylko kostke dolutowalem do odcietych drucikow i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy fotele z Paska Kombi FL będą pasowały do wersji Sedan FL?Przednie na bank tak interesuje mnie czy tylna kanapa wraz z boczkami podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozpoznaje ten element (z załącznika). Co to może być? Podejrzewam że ma on związek z przednim fotelem... Może ktoś to rozpozna? :)

 

Całość elementu ma długość 120mm, część okrągła dł 30mm fi 18mm

20110809411.jpg

Edytowane przez Ajku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś rozpoznaje ten element (z załącznika). Co to może być? Podejrzewam że ma on związek z przednim fotelem... Może ktoś to rozpozna?
Moze jest to bolec blokujacy polozenie fotela na szynie.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak mam poduszkę w fotelu to przy demontażu nie wystrzeli? wystarczy odłączyć przewody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a jak mam poduszkę w fotelu to przy demontażu nie wystrzeli? wystarczy odłączyć przewody?
odłączaj, nic się nie stanie.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a jak mam poduszkę w fotelu to przy demontażu nie wystrzeli? wystarczy odłączyć przewody?

Dla pewności odłącz akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie, czy sprężyna na zamieszczonym zdjęciu [ATTACH=CONFIG]69674[/ATTACH] pochodzi od przedniego fotela? Po odbiorze mojego B5FL od mechanika (wymieniał nagrzewnicę) znalazłem leżącą pod fotelem przednim pasażera tą sprężynę ale nie mogę namierzyć gdzie jest jej miejsce (siedzenie działa bez zarzutów za to nagrzewnica strasznie skrzypi). Nie wiem czy nie jest to czasem element którego mechanik zapomniał założyć podczas składania deski rozdzielczej, a że ponowne zdjęcie deski to dużo roboty nie pozbył się problemu podrzucając mi tą sprężynę pod siedzenie.

 

Dla orientacji w rozmiarze sprężyny zdjęcie zrobiłem na kartce formatu A4.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sprężyna od fotela, mam taką samą a skąd ona jest to ci nie powiem bo nie doszedłem jeszcze do tego.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak kolega 11rafal, tzn w fotelach z 3bg (dodam że z anglika) jest jedna kostka - 3 kabelki, niebieski brązowy i biały, natomiast w aucie są to 2 kostki, jedna z brązowym kabelkiem, i jedna mała z dwoma kabelkami: żółto-zielony i żółto-niebieski.. Pozwoliłem sobie już naspamować do wegla, jak ktoś wcześniej radził, ale na razie brak odpowiedzi - ktoś jeszcze zmagał się z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy komplet foteli z passata B5 FL COMBI podejdą do Passata B5 FL Sedan ?? Szukałem na forum jednoznacznej odpowiedzi lecz nigdzie no mogę znaleźć ?? Chodzi mi o same siedzenia bez boczków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy komplet foteli z passata B5 FL COMBI podejdą do Passata B5 FL Sedan ?? Szukałem na forum jednoznacznej odpowiedzi lecz nigdzie no mogę znaleźć ?? Chodzi mi o same siedzenia bez boczków??
Podejda. Roznica tylko w boczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejda. Roznica tylko w boczkach.

 

No a co z tylną kanapą dolną są te same mocowania ?? W wersji sedan jest dzielona a w wersji combi nie ?? Wymiary i mocowania są te same ?? A co do boczków to czy da się je jakoś przerobić ?? Czy muszę kupić inne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a co z tylną kanapą dolną są te same mocowania ?? W wersji sedan jest dzielona a w wersji combi nie ?? Wymiary i mocowania są te same ?? A co do boczków to czy da się je jakoś przerobić ?? Czy muszę kupić inne ??
A nie wystepowaly w sedanie dwa rodzaje kanapy?

Boczkow raczej nie przerobisz. NIe slyszalem jeszcze o tym.

 

Zeby miec pewnosc, ze wszystko bedzie pasowac to szukaj wersji sedan.Jest tego troche.

 

Jesli w tym temacie i jemu pokrewnych nie znalazles odpowiedzi na pytanie, to raczej wiecej nikt nic nie powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wersji sedan jest dzielona a w wersji combi nie ??

pierwsze słysze żeby w kombu nie była dzielona tylna kanapa chyba się pomyliłeś coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słysze żeby w kombu nie była dzielona tylna kanapa chyba się pomyliłeś coś.

 

masz kolego absolutną racje pomyliłem się miałem napisać na odwrót ... W wersji sedan jest nie dzielona a w wersji kombi tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si,w kombi jest dzielona :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejda. Roznica tylko w boczkach.

 

Heh no to teraz odpowiem że różnica kolego nie jest tylko w boczkach... WEDLE RADY... Kupiłem komplet siedzeń od combi+ boczki od sedana i teraz chyba postawie sobie je w pokoju.... Siedzenia nie tylko różnią się boczkami , dzieleniem kanapy ale także tym że dół siedzenie w sedanie nie jest podbity metalem a w kombi jest i do tego mocowania w tym podbiciu metalowym w żaden sposób nie pasują do sedana... Więc na przyszłość rada dla innych. SIEDZENIA TYLNE Z KOMBI W ŻADEN SPOSÓB NIE PASUJĄ DO SEDANA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SIEDZENIA TYLNE Z KOMBI W ŻADEN SPOSÓB NIE PASUJĄ DO SEDANA!!!!!
Rok temu jak robilem przekladke u siebie, znalazlem przeciwne stwierdzenie, wiec podalem dalej. Mol blad - nie sprawdzilem czy tak jest w rzeczywistosci.

 

Przed zakupem mogles poprosic sprzedajacego o szczegolowe zdjecia i wymiary rozstawow mocowan.

 

Poza tym jesli kupiles przez neta to moze przysluguje ci prawo zwrotu towaru w ciagu 10 dni.

 

Ps. mnie wypowiedzi na forum tez przekonywaly, ze passat to najlepszy samochod w swojej klasie. I co.... po 3ech miesiacach chcialem go sprzedac mimo, ze sie nie psul ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności