Skocz do zawartości
olko25

[Archiwum] Spot Gokartowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo to może i ja zawitam w Katowicach, w kupie zawsze raźniej

Olek masz prze*****e za te ogórki, tym bardziej, że zamawiałem je 3 miesiące nazat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres CH Krokus

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37

dla tych z GPS-em :)

wybiera się ktoś przez chrzanów, oświęcim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Chrzanów pojedziemy wszyscy ze Śląska. Tzn. pojedziemy A4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niestety mnie nie będzie (impreza rodzinna) a tak chciałem się pościgać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także chętnie pościgam się na torze. Termin jak najbardziej pasuje, na dodatek mam dwa kroki. :) Dopiszcie mnie do listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczka została zapłacona prze zemnie , dziewczyna stwierdziła że godzina może być troszkę mało dla około 20 osób , ale cóż wyszło jak wyszło . Dwie godziny to był by wydatek 1200 zeta , a nigdy do Końca nie wiadomo kto odpadnie i koszty diametralnie wzrosną . Jest to nasz pierwszy raz i rozeznanie w tym temacie . Jeżeli stwierdzimy że jednak ten czas był nie wystarczający to następnym razem po prostu zrobimy na dłużej .

 

MOJA GORACA PROŚBA : PROSZĘ SIĘ ZAPONAĆ DOKŁADNIE Z REGULAMINEM TORU KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ POD TYM LINKIEM http://www.wrt-karting.pl/regulamin.htm

 

PROSIŁ BYM O SPOŻYWANIE NAPOJÓW WYSKOKOWYCH DOPIERO PO JAZDACH .

 

Pozdrawiam Olek

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym spotem, bo czytam wszystkie wypowiedzi ale nigdzie nie widze słowa o której godzinie...

Prosze o dokładny adres spotkania i godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak z tym spotem, bo czytam wszystkie wypowiedzi ale nigdzie nie widze słowa o której godzinie...

Prosze o dokładny adres spotkania i godzine

No co ty alan wszystko jest napisane na 3 a na 4 stronie to już dokładnie .

 

Ale spotykamy się pod C.H Krokus na parkingu o 16.15 a Gokarty są od 17.15

 

 

 

Tak jeszcze dla wiadomości , jest tam parking na jakieś 15-20 samochodów . Więc jeżeli nie będzie nikogo to się powinniśmy pomieścić , zdjęć nie wklejam bo jak byłem ostatnio to zapomniałem aparatu .

 

Pozdro

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka

Ze smutkiem muszę stwierdzić, że jednak nie pojawimy się w Krakowie. Od jakiegoś czasu szukamy nowego mieszkania i właśnie coś nam się trafiło, więc trzeba ruszyć z załatwianiem wszelkich formalności. Przepraszam Wszystkich, ale może następnym razem uda mi (nam) się spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze smutkiem muszę stwierdzić, że jednak nie pojawimy się w Krakowie. Od jakiegoś czasu szukamy nowego mieszkania i właśnie coś nam się trafiło, więc trzeba ruszyć z załatwianiem wszelkich formalności. Przepraszam Wszystkich, ale może następnym razem uda mi (nam) się spotkać.
Wielce z tego powodu ubolewam :(, już się cieszyłem że znowu się zobaczymy . No cóż to byle do następnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiszcie mnie też do tej listy ;) bo napewno pojadę :) bede jechac z osoba towarzyszaca :] i w sobote bede czekac pod GoSportem (moze teraz Was znajde :D ) haha. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopiszcie mnie też do tej listy bo napewno pojadę bede jechac z osoba towarzyszaca i w sobote bede czekac pod GoSportem (moze teraz Was znajde ) haha. pozdrawiam

Bądz o 14:50 na orlenie przy rondzie w od strony Goduli zajedziemy po Ciebie weźniemy na hol i się nie potracisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bądz o 14:50 na orlenie przy rondzie w od strony Goduli zajedziemy po Ciebie weźniemy na hol i się nie potracisz

 

Nie wierz,że Cię wezmą na hol!!!!No,chyba,że 150 będziesz miał na blacie :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
150 będziesz miał na blacie

No co ty my nigdy tak szybko nie śmigamy :D MAX 1,60 zł.

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAX 1,60 zł.

No śmiech :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał rainman777 Zobacz post

MAX 1,60 zł.

No śmiech

Ja zawsze otwieram okna z chorągiewkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wyjadę to pewnie będę :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra dzisiaj mamy czwarteczek . Moje pytanie kto jest na 100 % przekonany że będzie jeździł ???

Pytam się z tego względu że podjadę w Sobotę do nich koło 16 - tej i mniej więcej ustalimy po ile minut będziemy jeździć .

 

Pozdro i do soboty :D

 

P.S DeNostri witamy w naszych szeregach :]

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na spocie się zjawie, dopiero co jeżdzilem na gokartach więc jeżeli ktoś będzie chciał pojeżdzić dłużej to mogę odstąpić czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jeżdżę, ale jak pisałem Kuba będzie jeździł gokartem 6,5 KM

Dla zainteresowanych, w sobotę pod Planetarium Śląskim kroi się taka impreza. Polecam szczególnie mieszkańcom Śląska, ale nie tylko.

Będzie można popatrzeć przez między innymi 16"=40 cm(średnica zwierciadła) teleskop (wczoraj patrzałem przez niego na spotkaniu z chłopakami, i mówię wam, że wrażenia niezapomniane)

http://www.astrocd.pl/index.php?id=126

Edytowane przez Adam,K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności