Skocz do zawartości
olko25

[Archiwum] Spot Gokartowy

Rekomendowane odpowiedzi

:-D chyba muszę jeszce kogoś zabrać na spota gokartowego bo widze na liscie ze wypisany jestem na 9-tej i 19-stej pozycji, "prawie" jak Bóg tylko na razie w dwóch osobach :-D
Sklonujesz sie i bedzie gitt :-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21:10

 

 

 

chyba muszę jeszce kogoś zabrać na spota gokartowego bo widze na liscie ze wypisany jestem na 9-tej i 19-stej pozycji, "prawie" jak Bóg tylko na razie w dwóch osobach

Ps:

Prawie robi dużą różnice

Upss .... :D Ale wiesz zawsze kogoś możesz zabrać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zabrałbym Igorka ( synka ma 4 miechy ) przy jego wadze 8kg wykosiłby pewnie wszystkich, tylko te krótkie nóżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po pewnym czasie nieobecności:D edit listy zrobiony ;) Także na pierwszej stronie jest widoczna lista:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,oczywiscie Jacusia tzn.Dodixa tez prosze dopisac do listy. A moze szanowne grono spotkało by sie wczesniej na jakims krótkim grilluuuuuuuuuu??????? e tam luzna sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze szanowne grono spotkało by sie wczesniej na jakims krótkim grilluuuuuuuuuu??????? e tam luzna sugestia.
No coś będzie trza po kombinować :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie pisze choć wiele do tego czasu moze sie zmienic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór:D:D:D

To ja w kwestii formalnej:rotfl:

Czy my już wiemy coś na temat godziny?? A może jakiegoś grylla?? bo w sumie jeszcze 2 tygodnie czy ileś, ale trzeba by chyba powolutku zacząć dogadywać się co do godzin i innych kwestii... no nie??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja.

Dopiszcie i nas. Myślę, że tak na 95% będziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór

To ja w kwestii formalnej

Czy my już wiemy coś na temat godziny?? A może jakiegoś grylla?? bo w sumie jeszcze 2 tygodnie czy ileś, ale trzeba by chyba powolutku zacząć dogadywać się co do godzin i innych kwestii... no nie??

No dokładnie , chwilowo nie wypowiadam się prawie na Forum bo mam kupę pracy przy domu :/ , ale spokojnie zacznę już wszystko dogrywać .

 

No i moje pierwsze pytanie brzmi , czy wypożyczamy tor na godzinę , czy jeździmy normalnie na minuty . Bo jak wypożyczymy to wyjdzie gdzieś około 10 - 12 minut na łebka . Ale słyszałem że to wystarcza aż nadto , gdyż jedno okrążenie przejeżdża się w około 30 sekund .

 

Dobra teraz pytanie o godzinę proponuje coś między 14 - 17 tą , bo alan z Bochni ma na nockę w ten dzień i inaczej się nie wyrobi .

 

No to narazie tyle , wypowiadać się :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zacznę:D

o godzinę proponuje coś między 14 - 17 tą
jak dla mnie bomba:D bo z tego co wiem, to będę musiała oddać do południa klucze od mieszkania facetowi, więc i tak prawdopodobnie będę w Krakowie prawie od rana;) jeszcze trzeba część rzeczy wywieźć z tego grajdołka:rotfl:
0 - 12 minut na łebka
to wystarcza aż nadto
to jest w sumie baaaaardzo dużo czasu z tego co wiem jak jeżdżą... ale każdy ma inne potrzeby;) i niektórym może braknąć tych 10 minut:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i moje pierwsze pytanie brzmi , czy wypożyczamy tor na godzinę , czy jeździmy normalnie na minuty . Bo jak wypożyczymy to wyjdzie gdzieś około 10 - 12 minut na łebka . Ale słyszałem że to wystarcza aż nadto , gdyż jedno okrążenie przejeżdża się w około 30 sekund .

Mało !!!!! Było się pare razy na gokardach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heja.

Dopiszcie i nas. Myślę, że tak na 95% będziemy.

No ja myślę, że będziecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynajęcie toru na określony czas chyba wyjdzie bardziej ekonomicznie, zobaczymy ile osób przyjedzie, ja mam nadzieje że nic nie wypadnie (tak jak miało to miejsce u mnie z rozpoczęciem sezonu 2009 w Kraku :()

zrobimy zrzutkę i wszystko będzie jasne :P.

Tylko ustalić miejsce, godzinkę spotkania.

ps:

jedzie ktoś z okolic oświęcimia, tychów ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobimy zrzutkę i wszystko będzie jasne
No ale zaliczke muszę zapłacić wcześniej , wysupłam te kilka stówek z kieszeni , a potem będziemy się rozliczać najwyżej . Cena będzie zależna od ilości osób które przyjadą .

 

Dzisiaj zrobie chyba rezerwacje , bądź jutro bo będę w mieście i dam mu odrazu zaliczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiu177

Niestety jest mi bardzo przykro ale ja 26 o godzine 5.00 musze się udac do Poznania, więc Kraków tym razem odpada. Tak to jest, jestem tym kim jestem i musze tam byc.... Ale życze wam milutkiej zabawy... bajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ja odpadam z gokartów ... okazalo sie wlasnie ze mam delegacje do wawy w ten weekend :( chyba ze ..... chyba ze ..... jak wroce i bede miec sily to do was dojade !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ja odpadam z gokartów ...
hmmm no to nie fajnie:| czyli my się już chyba nie zobaczymy :(

Ja na gokarty przyjechać przyjadę, ale jeździć nie będę napewno! Więc ja mogę robić za fotoreportera:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz o której godzinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm . I tak sorry za mały poślizg w temacie ale robota mnie goni . Dzwoniłem tydzien temu i dostepne godziny na 25 kwietnia mieli od 19 stej ewentualnie na 11 - tą co mi troche nie leżało , i dowiedziałem się że muszą dokładnie postprawdzać rezerwacje . Mam dzisiaj dostać dokadną odpowiedź , bo może będzie wolna 17.15 .

 

Więc nie wiem czy komuś leży bardziej 11 czy 19 - ta , i wiem że nie każdy da rade na tą godzine przyjechać , ale mam zwizane ręce :( .

 

 

 

Okey dosłownie przed chwilą dostałem telefon że godzina 17.15 jest dostępna :hurra::D:D.

 

Więc wszysko jasne :]

 

P.S Alan po pierwsze nie wiem czy ta godzina ci leży , a do pytania o dwie osobne jazdy to myśle że da rade , bo wyjdzie gdzieś po 16 minut na łebka to się na 8 minut podzieli .

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności