Skocz do zawartości
Gość orig

Mfd2 dvd usa

Rekomendowane odpowiedzi

Całe szczęście że nie wiesz o czym mówisz, ściągnąć to można sobie np spodenki. Kodu nie sczytasz z MFD 2 DVD. Miło by było żebyś właśnie najpierw poświęcił chwilę na zorientowanie się w temacie a potem wypowiadał. Dla informacji twojej i innych którzy będą mieli problem podobny do mojego, w ASO trzeba posiadać dowód rejestracyjny samochodu i numer seryjny nawigacji, również oświadczenie źródła pochodzenia sprzętu w przypadku nie oryginalnej nawigacji. Cena w Łodzi to 152 zł

Chciałem ci kolego po dobroci doradzić ale widzę, że jak to sie mówi znasz sie jak prosię na gwiazdach.

Pod adresem jaki ci podałem facet ściągnął PIN w moim MFD2 wersja C - karteczkę z kodem znalazłem pół roku później w innych dokumentach i jak sie pewnie domyślasz kod się zgadzał. Przy mnie także zrobił to samo z RNS510 w golfie z USA innego klienta. Ale Ty jak chcesz, to dalej sobie sciągaj spodenki a widzę, że lubisz robić to przez głowę, ale bzdur nie wypisuj, bo wprowadzasz innych w błąd.

 

A co do oświadczenia o legalności urządzenia, to każdy szanujacy się serwis, w tym w/w o nie poprosi.

 

Podobno w ASO Skody za połowę ceny podadzą kod.

Byłem dziś w ASO Skody Wimar na Modlińskiej z Fabią 2 mojej żony, bo był problem z nawigacją MFD2 CD - soft się zawiesił. Przy okazji z ciekawości zapytałem o kod, facet zapytał tylko czy nawigacja była zamontowana od początku w tym aucie, jeżeli tak podanie kodu nic nie kosztuje. U mnie tego problemu nie ma, bo auto kupiłem u nich w salonie w lutym tego roku.

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, już to załatwiłem i nie chce mi się użerać w serwisach, najczęściej wywalają wielkie oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dziś w ASO Skody Wimar na Modlińskiej z Fabią 2 mojej żony, bo był problem z nawigacją MFD2 CD - soft się zawiesił.
Wgrali Ci nowy soft - jak tak, to zoabacz jaka jest wersja, moze wyzej niz 5.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem ci kolego po dobroci doradzić ale widzę, że jak to sie mówi znasz sie jak prosię na gwiazdach.

Pod adresem jaki ci podałem facet ściągnął PIN w moim MFD2 wersja C - karteczkę z kodem znalazłem pół roku później w innych dokumentach i jak sie pewnie domyślasz kod się zgadzał. Przy mnie także zrobił to samo z RNS510 w golfie z USA innego klienta. Ale Ty jak chcesz, to dalej sobie sciągaj spodenki a widzę, że lubisz robić to przez głowę, ale bzdur nie wypisuj, bo wprowadzasz innych w błąd.

 

A co do oświadczenia o legalności urządzenia, to każdy szanujacy się serwis, w tym w/w o nie poprosi.

 

 

Byłem dziś w ASO Skody Wimar na Modlińskiej z Fabią 2 mojej żony, bo był problem z nawigacją MFD2 CD - soft się zawiesił. Przy okazji z ciekawości zapytałem o kod, facet zapytał tylko czy nawigacja była zamontowana od początku w tym aucie, jeżeli tak podanie kodu nic nie kosztuje. U mnie tego problemu nie ma, bo auto kupiłem u nich w salonie w lutym tego roku.

Pozwolisz że nie będę kontynuował tej polemiki i zakończę tą dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwolisz że nie będę kontynuował tej polemiki i zakończę tą dyskusję.

Pozwolę :).

 

Wgrali Ci nowy soft - jak tak, to zoabacz jaka jest wersja, moze wyzej niz 5.11

Ponoć nie wgrywali nowego softu, tylko coś tam zresetowali, nawet nie wiem jak sprawdzić jaką mam wersję :). To skodowska navi MFD2 wersja A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ddek

Witam.

Coś się zmieniło, jest już jakis sposób wgrania europejskiego softu do mdf2 dvd z USA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Coś się zmieniło, jest już jakis sposób wgrania europejskiego softu do mdf2 dvd z USA ?

 

mnie wgrali, jest chłopak z Piły który robi takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A internet globalny i do Piły nie trzeba jechac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności