Skocz do zawartości
Gość orig

Mfd2 dvd usa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość orig

Witam

 

Czy jest możliwa zmiana firmware w navi MFD2 DVD wersja amerykańska na europejską, lub czy można dostać mapy europy dla standardu amerykańskiego (NAVTEQ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

Nikt dotąd tego nie zrobił.

Odeślij nawigację do USA i kup europejską wersję, tylko to Ci pozostaje.

Jak już będziesz na kupnie navi polecam RNS 510, o wiele lepsza od Blaupunkta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Math13
Nikt dotąd tego nie zrobił.

Odeślij nawigację do USA i kup europejską wersję, tylko to Ci pozostaje.

 

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?

Osobiście znam ludzi na południu polski (okolice Krakowa), którzy świadczą taką usługę.

Zmiana softu w nawigacji z USA na EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?

Bo chce sprzedać koledze RNS510 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matsil, ile za ta 510? jaki stan? jakies fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda że trzeba mieć kod PIN przy zmianie softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda że trzeba mieć kod PIN przy zmianie softu?

 

W ilu wątkach jeszcze zapytasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mówisz, pisałeś żeby czytać ze zrozumieniem, a masz sam z ty problemy. Ja nie widzę powielania, facet zajmuje się zawodowo zmianą softu, mnie inny powiedział że jest potrzebny PIN. Zapytałem w tym temacie żeby skonfrontować tą sprawę. Jeśli nie załważyłęś przeczytaj jeszcze raz. Tu pytam o PIN, tam pytam gdzie on może się znajdować fabrycznie bądź gdzie jest zapisany.

PIN to skrót jak PZPN, BMW, wielokrotne posługiwanie się tym samym skrótem nie powoduje powielania pytania. Daj wszystkim ostrzeżenie za powielanie nazwy Volkswagen.

Edytowane przez havar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie chodzi o zmianę softu z amerykańskiego na Europę i gość który to robi powiedział że może nawigacja wołać PIN kod.

 

Nie chce mi się z Tobą kłócić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie kłócę, tylko się mnie czepiasz. Widzisz że czytam i szukam po całym forum, nie robię leniwca i sobie temat nie założyłem bo tak łatwiej. Strona po stronie szukam i znalazłem osobę która ma pojęcie i zadaję pytania. To chyba nic złego?

 

W cytacie jaki dołączyłeś jest domniemanie, w tym temacie zapytałem wprost osobę która to robi. Jest prawdopodobieństwo że nie przeczyta mojego zapytania w nowym wątku.

Edytowane przez havar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ma racje i dobrze robi ze ustepuje;). Nie zadawaj takich pytan, chyba ze chcesz to w stodole robic ale wątpie bys miał o tym pojęcie. Wiec jak Ci ktos to zrobi to sobie pewnie nawet PIN wycagnie z navi bez twojej wiedzy jak zajdzie taka potrzeba. Napisz na PRV i jak zrobisz to opiszesz co najwyzej jak to wyglądało. Bo nikt nie da tu update za frajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin ma racje i dobrze robi ze ustepuje;). Nie zadawaj takich pytan, chyba ze chcesz to w stodole robic ale wątpie bys miał o tym pojęcie. Wiec jak Ci ktos to zrobi to sobie pewnie nawet PIN wycagnie z navi bez twojej wiedzy jak zajdzie taka potrzeba. Napisz na PRV i jak zrobisz to opiszesz co najwyzej jak to wyglądało. Bo nikt nie da tu update za frajer.
Czy twój post jest na temat? Myślę że moderator poradzi sobie sam z tym problemem poza tym jest od tego żeby wszystko działo się zgodnie z regulaminem. Polemika nawet z taką osoba nie jest zabroniona i dlatego sobie pozwoliłem na nią. Ciebie za to proszę jeśli nie masz nic do powiedzenia jak w temacie nie pouczaj mnie co i jak mam pisać. Jeśli potrzebujesz się podlizać komuś zrób to poza moją osobą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O czym ty mówisz, pisałeś żeby czytać ze zrozumieniem, a masz sam z ty problemy. Ja nie widzę powielania, facet zajmuje się zawodowo zmianą softu, mnie inny powiedział że jest potrzebny PIN.

Havar, jeżeli rozmawiałeś z facetem, który robi to zawodowo, to chyba najlepiej wie co potrzeba, jakiej więc odpowiedzi poszukujesz na forum amatorów? Już to jest dziwne, ze wogóle zadajesz takie pytanie :).

Zresztą koledzy dobrze mówią, jeżeli to jest zawodowiec, to zciągnięcie PINu zajmie mu minutę. Jeżeli jednak pyta Cię o ten PIN to facet chyba nie wiem o czym mówi.

A najlepiej to zadzwoń tu:

 

http://www.naviservice.com.pl/firma.html

 

To nie są pseudozawodowcy i odpowiedź dostaniesz od ręki. Byłem u nich i wiem co piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... kupił ktos płyte, zrobił 2 NAVi i juz się nazywa "zawodowcem" a na pytanie o PIN odpowiada ... niech pan dopyta na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resztę dyskusji nie na temat proszę przenieść na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlb
amatorów? Już to jest dziwne, ze wogóle zadajesz takie pytanie .

Zresztą koledzy dobrze mówią, jeżeli to jest zawodowiec, to

 

Tak, pin bedzie konieczny. Jesli nie ma sie pinu to najszybciej/najlatwiej mozna go dostac w ASO - koszt to od 50zl do 100zl max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, pin bedzie konieczny. Jesli nie ma sie pinu to najszybciej/najlatwiej mozna go dostac w ASO - koszt to od 50zl do 100zl max

Dzięki bardzo za odpowiedź, już ma ten pieruński kod, odczytali mi go w ASO.

 

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

 

Havar, jeżeli rozmawiałeś z facetem, który robi to zawodowo, to chyba najlepiej wie co potrzeba, jakiej więc odpowiedzi poszukujesz na forum amatorów? Już to jest dziwne, ze wogóle zadajesz takie pytanie :).

Zresztą koledzy dobrze mówią, jeżeli to jest zawodowiec, to zciągnięcie PINu zajmie mu minutę. Jeżeli jednak pyta Cię o ten PIN to facet chyba nie wiem o czym mówi.

A najlepiej to zadzwoń tu:

 

http://www.naviservice.com.pl/firma.html

 

To nie są pseudozawodowcy i odpowiedź dostaniesz od ręki. Byłem u nich i wiem co piszę.

Całe szczęście że nie wiesz o czym mówisz, ściągnąć to można sobie np spodenki. Kodu nie sczytasz z MFD 2 DVD. Miło by było żebyś właśnie najpierw poświęcił chwilę na zorientowanie się w temacie a potem wypowiadał. Dla informacji twojej i innych którzy będą mieli problem podobny do mojego, w ASO trzeba posiadać dowód rejestracyjny samochodu i numer seryjny nawigacji, również oświadczenie źródła pochodzenia sprzętu w przypadku nie oryginalnej nawigacji. Cena w Łodzi to 152 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w ASO Skody za połowę ceny podadzą kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności