Skocz do zawartości
MrWho

Listwy chrom atrapka/okienka

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś stosował naklejki chromowane lub spray chromowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanczy się folia chrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Konrados

Podaj link do sklepu gdzie kupiłeś listwe i napisz jak ja kleiłeś chyba zrobie tak u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=121145668 w razie jakby aukcja sie juz zakończyła to znajdziesz go pod arkos72.trzeba odłuścic dane miejsce benzyną.odklejasz od spodu folie i tam jest klej czyli listwy sa samoprzylepne. listwe należy przyklejac tak aby łączenie nie wychodziło na zakręcie np zderzak.minął rok odkąd je mam i sa oki.troszke chromu zeszło ale tego nie widac.za 5 zł warto było :):)polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopel

Ja zalozylem sobie chromy wlasnie takie tsmy jezdze z 2 miesiace mylem samochod juz wiele razy nawet 3 razy pod wysokim cisnieniem i listwy sie trzymaja!W jednym mijescu odrazu na samymm poczatku sie odkleila ale to byla tylko moja wina bo dobrze nieodtluscilem!Ale po dobrym odtluszczeniu jest wszystko super i wyglada bardzo efektywnie!Jesli ktos cche moge indywidualnie wyslac fote na maila jak to wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Worian

Ja tez mam takie chromy z alegro na atrapie juz 3 miesiące i trzymaja jak wściekłe :rotfl: tylko ze przed przyklejeniem szmata benzyna estrakcyja i przemycie elementów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są na Allegro listwy sprzedawane w kawałkach po 8 metrów firmy CARPOINT. Na prawdę polecam!! Listwy najlepszej jakości. Nie straszne im warunki atmosferyczne, czy to 40 stopni w cieniu, czy -25 stopni i tak się rewelacyjnie trzymają... W dziale mój passat są minimum dwa tematy z paskami B4 z takimi listwami na grilu i wokół szyb. Poszukajcie a znajdziecie. :cwaniak: Cena też jest niezła... około 40-50zł za 8 metrów... Kupujesz dwa komplety, czyli 16m i to wystarczy Ci, żeby okleić w kombi na około szyb +grill. Nie warto kupować podrób, kup z Carpointu, a będziesz zadowolony. Dodatkowo 5 szerokości do wyboru - do B4 najlepsze są 12mm...

 

Aha, przed naklejeniem warto podgrzać tą taśmę suszarką do włosów, bo się robi bardziej ciągliwa i nie zejdzie na pewno... Jak odkleisz po kilku miechach to gwarantowane, że zostanie klej na lakierze, także masz pewność, że się super trzymają. :fuckyou2:

 

Nie polecam folii chrom, bo kupiłem i po większym mrozie zaczyna się łuszczyć... Poza tym gorzej to wychodzi, niż listwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem przykładem ,bo nie mam listew Carpoint ale słyszałem wiele złego,żeby nie stosowac,po za tym zależy czy się myje auto na myjce bezdotykowej, po zimie od soli ,odchodzi taśma bezbarwna z listew a później chrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także widzisz - zdania są podzielone, ale warto spróbować, bo widziałem efekt z tych listew, a Ty jesteś pierwszy, który ma o nich złe zdanie. Oczywiście przed kupnem dla siebie wezmę Twoja opinię pod uwagę. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic z pawelb6 - sam mailem carpoinat i po trzech miesiacach wywalilem z dup...ym hukiem

Nie ma jak org. chromline - wiadomo koszt ale i jakosc :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak org. chromline - wiadomo koszt ale i jakosc

 

I tu jest problem - nie ma oryginalnych chromów do B4... :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio w sumie do B4 ni ma :wstyd:

Ale i tak odradzam Carpointa :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz jakieś inne dobre??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian

Zdania są oczywiście podzielone, ale sam doświadczyłem jak "dobre" są listwy przyklejane na grill. W trakcie mycia ręcznego i spryskaniu przodu mojego -paska- płynem ułatwiajacym zmycie komarów, much i innego badziewia razem z robactwem zmył się też chrom po którym został jakiś bezpłciowy kolor jasnoszary. Trzeba przyznać, że listwy te miały dobry klej bo trzymały się nadal grilla. Kupiłem je na allegro razem z listwą obrysową za ~ 29 zł. Zawsze podobał mi się grill chromowany więc kupiłem cały grill z listwami już chromowanymi (za ~70 zł) też na allegro. Mam go już zamontowanego od 05.07 r. i jestem happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyprofilowac listwę chromowaną na tylnie okienka w sedanie B5 ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić od 3BG, a nie śmieszny chrom na metry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupić od 3BG, a nie śmieszny chrom na metry...

ale taka imprezka kosztuje min. 1000 zeta. Troszkę drogawo. Ale dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...napisałem to dlatego, żebyś nie spodziewał sie efektu takiego jaki jest w 3bG!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...napisałem to dlatego, żebyś nie spodziewał sie efektu takiego jaki jest w 3bG!!

wiem, co oryginał to oryginał. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a powiedzcie mi jedno . Sprzedają na allegro listwy niby aluminiowe do grila do b5 Natomiast chromowany gril mozna kupić za 60zł na allegro i powiem wam ze świetnie wykonany ale jak jest z uśmiechem (obwódką grilla) czy to jest listwa z metra cieta i :) i po prostu sobie ją wyginasz sam czy jakoś wyprofilowane to już jest(chodzi mi o te listwy co sprzedaja za około 40zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności