Skocz do zawartości
MrWho

Listwy chrom atrapka/okienka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Czy ktoś z was ma listwy chromowe na atrapie albo w koło szyb?? Słyszałem juz ronze opinie na ten temat... ze trzeba brać te droższe bo sie nie odklejaja itd na allegro znalazłem chyba tylko 2 osoby ktore sprzedaja chyba lepsze jakosciowo bo nie ograniczone w zaden sposob listwy... reszta sprzedaje w kawałkach po 2m ( czy sa to właśnie te dupne listwy meblowe?? ) Jak ktoś ma jakieś info na ten temat prosze o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Raz tylko widzialem na allegro profi listwy na drzwi, facet chcial za to pare stowek.

Ogolnie mowiac zastanawialem sie nad tym ale odpuscilem, nie wierze zbytnio w jakosc tych elementow. Zmienne warunki atmosferyczne beda prawdopodobnie negatywnie wplywac na klej - jak to bedzie wygladalo kazdy sobie wyobraza.

Ja zalozylem sobie ostatnio chromowany grill (fotki pozniej) ale to byl juz zespolony element a nie dosztukowane paski chromu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega na skorupie ma listwy juz dobre 4 lata... kupił ja 4 lata temu z listwami ile miał je wczesniejszy własciciel tego nie wiadomo... ale nie sa to fabryczne :) ale tez nie sa to takie z allegro za 8zł :/ za 2m... w takie nie wierze :( pozatym jak to bedzie wygladać... idzie mi z przodu i w połowie jakieś łaczenie :/ BLEE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam :)

 

Czy ktoś z was ma listwy chromowe na atrapie albo w koło szyb?? Słyszałem juz ronze opinie na ten temat... ze trzeba brać te droższe bo sie nie odklejaja itd na allegro znalazłem chyba tylko 2 osoby ktore sprzedaja chyba lepsze jakosciowo bo nie ograniczone w zaden sposob listwy... reszta sprzedaje w kawałkach po 2m ( czy sa to właśnie te dupne listwy meblowe?? ) Jak ktoś ma jakieś info na ten temat prosze o opinie :)

 

Ja zamontowłem u siebie własnie takie listwy po 8 zł/szt na atrapie. Wcześniej odpowiednio odtłuściłem, wysuszyłem atrape i gotowe. Póki co już pół roku je mam, myję samochód myjka cisnieniową, na myjcne automatyznej tez się ze dwa razy znalazłem i nie widać żeby miały zamiar się odkleić. Innych niepokojących objawów też nie obserwuję. Listwy są pokryte cienikutką, niewidoczną folią, której nie zerwałem - może dlatego są dodatkowo chronione. Ostatnio popatrzyłem na boczki drzwi-jakieś smutne, czarne i zastanawiam się czy nie pierdyknąć takich liste w w miejscu "rynienki", która biegnie przez całą szerokość boczków. ma moze ktoś coś takiego zrobionego, chętnie bym fotki podejrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal575

Ja tez kupiłem na Allegro za 36zl jakiś czas temu komplet listw na atrape specjalnie juz przyciętych do Passata B5 . Wyglądały super. Niestety mimo prawidłowego montażu po pierwszym myciu odchodziły. Sprzedawca był w porządku. Napisałem do niego i przysłal mi gratis drugi komplet. Cóż z tego skoro historia się powtórzyła i ponownie się odkleiły. Co ciekawe brat wziął pierwszy komplet listw przyciął i przykleił na taśmie dwustronnej do Clio 2c (takiej żaby z 2001 roku) i trzymają mu się do dziś. Poprosiłem go żeby mi też przykleił tak ale znowu po 2 tygodniach odkleiły się.

Wydaje mi sie że w Passacie jest bliżej chłodnica niż w Clio i pod wplywem temperatury odklejają się listwy.

I takim sposobem jeżdże bez chromowanej atrapy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to narazie daruje sobie ;) sa inne wydatki :) ale w boczki to sa orginalne listwy mozna kupic :) nawet w aso :) nie sa takie mocno drogie... tak samo na zewnatrz... komplet na około szyb mozna dostac za 1000zł wraz z tylnimi szybami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kmink
Ja to narazie daruje sobie ;) sa inne wydatki :) ale w boczki to sa orginalne listwy mozna kupic :) nawet w aso :) nie sa takie mocno drogie... tak samo na zewnatrz... komplet na około szyb mozna dostac za 1000zł wraz z tylnimi szybami :)

 

no to faktycznie nie drogo :wink:

moim zdaniem 1000zł to dużo no ale ja jestem tylko biednym studentem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kmink w boczki w aso o ile mnie pamieć nie myli 18zł/szt chyba :) To w sumie nie tak drogo ;p A te 1000zł na około okien to zywcem z 3BG trzeba szukać... one sa nitowane na około... i wymienia sie tylnie szyby :/ Bo te co teraz siedza w 3B nie pasuja do listew... ale efekt super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kmink

Dcyzja zapadła Passek idzie na sprzedaż będe musiał znależć kombiaka ale z 1,8T i wtedy powoli zrobimy z niego cudo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhh... w końcu odważyłem się okleić listwami boczki drzwi oraz deskę. Szerokość 5 mm samoprzylepna cena za 5 m ok. 30 zł. Na poczatku "raziło" to mnie i był moment w którym chciałem zdjąć. Niejako jarmarczne wnetrze się zrobiło a nie zyskało na elegancji. Ale z czasem sie przyzwyczaiłem. Jesli ktroś jest zainteresowany mam jeszcze namiar na sklep z listwami. Oto fotki:

 

http://www.imagehosting.us/index.php?action=show&ident=1092928

 

http://show.imagehosting.us/show/1092920/0/nouser_1092/T0_-1_1092920.jpg

 

http://www.imagehosting.us/index.php?action=show&ident=1092931

 

http://www.imagehosting.us/index.php?action=show&ident=1092926

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrados, tak chyba wyglądają wnętrza W8? tzn. może nie tak dokładnie, ale ta listwa tam powinna być, nie? :) Jak to w highline jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrados, tak chyba wyglądają wnętrza W8? tzn. może nie tak dokładnie, ale ta listwa tam powinna być, nie? :) Jak to w highline jest?[/quote

 

Tak dowiedziałem o tym się po fakcie i to z tego forum:) , że w W8 są podobne listwy. Trudno się mówi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w W8 one siedza miedzy łaczeniem plastików :) wyglada to podobnie :) Mi tam sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosma

ja chciałam ojcu zrobić właśnei takie listwy wkoło szyb, bo nie ma. w swojej poprzedniej Viki przymocowałam listwy (kupione na allegro) na zderzakach i trzymało się ładnie i wyglądało - ładnie też sie naginała listwa,

tylko że wokół szyby moze to źle wyglądać...bo w zderzaku było to "schowne w szynie" a tu moze wyjść nieciekawie... :roll: nawet nie wiem czy sprzedają na allegro listwy szersze, zbliżone do oryginału.

jakby ktoś założył sobie listwy chromowane wogół szybek w jakimkolwiek passacie to mile widziane fotki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takie listwy widziałem na giełdzie w Gliwicach, były na rolkach z metra w różnych szerościach a cena raczej wysoka, ale wyglądały jakościowo dość dobrze. Mam deske dwu kolorową czarno-szarą (stalową) jestem ciekaw jakby to wyglądało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jurasw

ZAŁOŻYŁEM W MOIM PASKU LISTWY CHROM 7 MM W GRILU I JESTEM ZADOWOLONY .NIE ODKLEJAJĄ SIĘ .MYJĘ KARCHEREM , A LISTWY MAM OD POCZĄTKU STYCZNIA. NALEŻY ATRAPĘ ZDEMONTOWAĆ , ODTŁUŚCIĆ ,NAJDROBNIEJSZYM PAPIEREM ŚCIERNYM DELIKATNIE PRZESZLIFOWAĆ MIEJSCA KLEJENIA I GOTOWE .OCZYWIŚCIE ROBIMY TO W CIEPŁYM POMIESZCZENIU. :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek
ZAŁOŻYŁEM W MOIM PASKU LISTWY CHROM 7 MM W GRILU I JESTEM ZADOWOLONY .NIE ODKLEJAJĄ SIĘ .MYJĘ KARCHEREM , A LISTWY MAM OD POCZĄTKU STYCZNIA. NALEŻY ATRAPĘ ZDEMONTOWAĆ , ODTŁUŚCIĆ ,NAJDROBNIEJSZYM PAPIEREM ŚCIERNYM DELIKATNIE PRZESZLIFOWAĆ MIEJSCA KLEJENIA I GOTOWE .OCZYWIŚCIE ROBIMY TO W CIEPŁYM POMIESZCZENIU. :641:

 

 

jurasw nie krzycz. :540: pisanie dużymi literami jest odbierane jako krzyk. :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO

witam ja mam takie listwy w swojim Passku B4 na atrapie na zderzakach i na listwach na drzwiach.Mam juz je prawie Rok i trzymaja sie nie zle jest na nich pare zadrapan ale naprawde jak za 5 zł za 2 metry to jest świetna sprawa mam pare fotek..Mój Passat.Tam znajdziecie Foto.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności