Skocz do zawartości
mirekserwus

Po zmianie NAVI nie działa kierownica wielofunkcyjna

Rekomendowane odpowiedzi

mirekserwus, a może dopytałeś sie czy wersja G przy pomocy tego kabelka INFO co podawałeś w linku wysyła info do FIS'a bez konieczności podłączania TMC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego barthez ale żeś się uparł. MFD wer.G bez tunera TMC nie wyświetli Ci info na Fisie tymi trzema drutami. Zapamiętaj sobie to raz na zawsze. Pozostaje Ci kupno takiego tunera lub zmiana oprogramowania na wersję D. Koniec kropka. Trzeba było kupić wer. D i byś nie miał takiego problemu. Pozdrawiam i mam nadzieję że nie zdołowałem Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gbels, Oczywiscie że mnie nie zdołowałeś bo navi rzecz nabyta. Nie wiem o co chodzi z tym ze jestem uparty jak sie pierwszy raz o to pytam w tym temacie:)

A o tym kabelku mirekserwus nie okreslił konkretnie czy jest tylko do D czy G, wiec sie grzecznie zapytałem i dzieki wam wiem, ale po co sie unosic?

 

Teraz jeszcze jedno moje pytanie, mam możliwosc za pare złoty dokupic tą TMC, wiem ze potrzebny jest napewno adapter do podlaczenia, ktoś przerabiał temat podłączenia tego TMC tak zeby wyswietlał na FISie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, myślałem że się już w tym wątku wypowiadałeś. Śledziłem inny wątek a tobie odpisałem, mój błąd sorka. Kupuj TMC a schemat podłączenia masz na początku tego wątku. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra jesli ci te moje kody nie wchodziły, to co nie mogłeś ich zaakceptować?

 

Mam tu jeszcze, ale to przy zmianie kiery i te ci podał gosciu?

 

 

(16-Steering Wheel -> Recode):

 

0?xxx: Kierownica

o 0 = standardowa (bez multifunkcji)

o 1 = kierownica trójramienna (sportowa)

o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia

o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu

o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem

o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się postaraj, abyś juz zasłużył na punkt pomocowy, bo masz jeszcze czyste konto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirekserwus zrób manuala krok po kroku z kodowaniem kierownicy i się wklei temat do warsztatu. Będzie dla potomnych na wsze czasy. Ja tyle co wiedziałem to podałem, teraz tylko info o kodowaniu ,temat zamkniemy i dział warsztat.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirekserwus to może podałbyś właściwe skoro je znasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodów nie będzie. Kolega mirekserwus za nie zapłacił i zachowa je dla własnej wiedzy. Ma do tego prawo. Czyli manuala do działu warsztat nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega mirekserwus za nie zapłacił i zachowa je dla własnej wiedzy. Ma do tego prawo

Ano ma. Ale ja takiemu forumowiczowi na kolejne pytania zadawane na tym forum już bym nie odpowiadał.

Pytać każdy potrafi, ale dzielenie się wiedzą to problem...

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności