Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry.

 

Wiem wiem wiem. Pytanie z samego dna wora. Niestety nie jestem w stanie ustalić modelu mojego passata. Dlatego też bardzo prosze o pomoc. Zaznaczam że zapoznałem się z numerami na karoserji. Niestety nie umiem ich odszyfrować. Dodam że mam VW Passat 1.8 Kombi z silnikiem benzynowym , rocznik 1992. Chce się dowiedzieć czy to model ABS czy jeszcze coś innego. Potrzebue tych informacji ponieważnie wiem jaka kupić pompe paliwa. Moja padła. Wszystkim sympatykom B Trójki za konkretne i wyczerpujące odpowiedzi z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naklejka w bagażniku - pod wykładziną - nie ma ?

oznaczenie na silniku - nie ma ?

w ostateczności dokładne zdjęcie silnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce się dowiedzieć czy to model ABS czy jeszcze coś innego

Czyli pytasz o kod silnika. Nr silnika znajdziesz na wlepce w bagażniku, albo tuż pod uszczelką głowicy, mniej więcej na środku bloku silnika jest wybity nr silnika poprzedzony właśnie kodem literowym silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obudowie (osłonie) rozrządu także jest napisany kod silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odzew wszystkich forumowiczow. Dzieki waszej szybkiej reakcji , wiedzy , checi wspłopracy , niesienia ****** , ochoty wsparcia teraz i ja wiem ze moje auto nie jest cińskie i w że w bagażniku nie znajde skośnookiego montera wycieraczek z fabryki aut pod pekinem:))).

Czyktos wie jak zamyka sie temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz i ja wiem ze moje auto nie jest cińskie i w że w bagażniku nie znajde skośnookiego montera wycieraczek z fabryki aut pod pekinem

:rotfl:

Czyktos wie jak zamyka sie temat ?

Temat może zamknąć moderator, Ty nie masz takiej władzy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naklejka w bagażniku - pod wykładziną - nie ma ?

oznaczenie na silniku - nie ma ?

Kurcze , naklejki pod wykładziną nie ma a na silniku od lewej jakis ciag liczb po srodku symbol VW , AUDI 3 ME i tyle. Nadal nie wiem jakie mam to piepszone auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na silniku od lewej jakis ciag liczb po srodku symbol VW , AUDI 3 ME i tyle.

ca93ecf2dfa37d66.png

 

Pamiętaj tylko o tym że na fotce nie ma głowicy, a nr jest wybity na specjalnie wyszlifowanej płaszczyźnie tuż pod uszczelką głowicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURALU ! Dziękuje że Ci nie żal swojego cennego czasu. Znalazlem specjalnie wyszlifowana powierzchnie teraz deszyfruje spisane ciągi ABS 119 059

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ABS

To jest właśnie kod literowy silnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie robi pomógł ? Mam taką władze żeby dać , pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sie robi pomógł ? Mam taką władze żeby dać , pomógł.

 

W prawym dolnym rogu każdego postu jest przycisk: "pomógł" lub "thanks". klikasz go na poście, który uważasz, że Ci pomógł, nic prostszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności