Skocz do zawartości
Sławek 6

Jaki olej do skrzyni DSG VW Passat 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś może się wypowiedzieć na temat mojej wlepki? Czytałem właśnie cały artykuł i powiem że mam wątpliwości ile w końcu wchodzi oleju do mojej skrzyni. Jedni piszą o 7l zaś inni o 6l a jeszcze inni o 5,5l. Po mojej naklejce jaki to jest kod skrzyni biegów? Co do ceny danej pracy to nie mam rozeznania ale sądzę że jestem sam w stanie ta wymianę zrobić. Muszę tylko na allegro zamówić wężyk z adapterem no i olej i jazda z tematem. Może ktoś z was podzuci pomysł jak wy nalewacie olej, jakim narzędziem w formie zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr_g_92

Kod skrzyni KDA.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką temperaturę powinna mieć skrzynia biegów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy czy olej Motul DCTF będzie dobry do B7 , 2,0 140 km DSG ? czy lepszy będzie FUCHS.

Ori zabija ceną :) 

 Chyba że ktoś podpowie gdzie kupić ori w przystępnej cenie i sprawdzone źródło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dariusz198012 ori 6litrów 350-400zł z filtrem... to chyba aż tak nie zabija ceną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest ok :) , możesz podać sklep gdzie kupię w takiej cenie ? bedę wdzięczny.

ori w vw Wrocław  -cena 154 zł. litr...

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz adapter do wlewania oleju? bo jak coś to mogę ci pożyczyć we wrocławiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, dzięki za chęć pożyczenia :) jak ogarne jaki jest gwint dorobię sobie w pracy :D .

A może dowiedziałeś się cos więcej na temat odłączenia start-stop jak rozmawialiśmy przy montażu tempomatu ? :D

 

 

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności