Skocz do zawartości
Gość sebekb3

szyby elektryczne moduł komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kupiłem passata b4 96r w wersji USA.

 

Cały jest w elektryce, która nie działa... Na razie odpala ale mam wszystkie szyby w prądzie...

 

60fb36e347b8f476m.jpg

 

Od czego mogą być te przewody?

 

Zamykanie okien z centralnego i gdzieś tam powinny być podpięte? Do pompki centralnego w drzwiach kierowcy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka od klamki zewnętrznej, switch w niej zastosowany daje sygnał do zamknięcia / otwarcia drzwi przez centralny zamek. Ktoś oderwał przewód od klamki, albo zastosował taką bez sterowania centralnym zamkiem

Edytowane przez viper1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
toś oderwał przewód od klamki, albo zastosował taką bez sterowania centralnym zamkiem

Innego wytłumaczenia nie ma.

Miałem w zapasie klamkę z włącznikiem ale chyba poszła razem z furą.

Nie wiem czy idzie to ustrojstwo wymontować z klamki.

Muszę zrobić remanent co mi zostało i wrzucić...

...do śmieci ;)

Na forum to już nawet jak za darmo chce sie pozbyć gratów to nie ma gdzie otym napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forum to już nawet jak za darmo chce sie pozbyć gratów to nie ma gdzie otym napisać.

Napisz do mnie PW, na pewno coś odkupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobię foty i wrzucę do wątku o moim staruszku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy... Choć w dobre ręce poszedł? Chętnie i Ja coś przygarnę. Szkoda wyrzucać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temat ;) Podpinam wszystko do kupy.Sterownik 191 959 875. Podpiey jest on w golfie 2. Gdzie mają iść te kabelki ; cienki brazowo biały, czerwony cienki i grubszy ,siwo niebieski i czarny ??Gdzieś na forum kiedyś ktoś mi to pisał ale nie mogę znaleźć ;( I jeszcze zakupiłem lektrycznie grzane i sterowane lusterka z paska b3 ale też niewiem gdzie te kable w puszkę wpiąć ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności