Skocz do zawartości
Nol

Xenon raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

,pewnie przez oryginalna gume zatykająca żarówke od tyłu.

Tak, tylko, ze musisz ją przeciąć i później zabezpieczyć opaską samozaciskową, aby guma powróciła do swoich właściwości.

(która mam nadziej schować pod lampami)
tak
A co Ty tu nawijasz? Twierdzisz że soczewki nie mają systemu poziomowania świateł czy jak?

Wiem, że trzeba przerabiać to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3BG zmieniając lampy na orginalne xenonowe czy bixenonowe nie działa regulacja wysokości,trzeba przerabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos przerabiał? Regulacja wysokości jest robiona przez silniczek do któego idą chyba 3 kabelki, nalezało by we wtyczce lampy pozaminiać, tak aby to pasowało. Tak mi sie zadje :).

Wacham sie co lepiej oryginały czy zestaw, przy orygianłąch (pomiając cene) zderzak trzeba zwalić ,a przy zestwawie (Denso+philips) może sie obejdzie. Pogoda marna , a garazu brak. No chyba ze wynajme od machaniora.

 

PS

Na allegro za oryginały kompletne chcą od 1200zł, musze tylko sie dowiedzieć czy nie są to z wynalazki np. Angli itp. ,bo takie tez chyba można trafić.

 

 

-----02.11.2007---------------------------------------------------------------------------------

 

Soczewki przerobione :) , dzięki za "wskazówki" Boommax :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

kupiłem uszkodzonego passata z xenonami i mam uszkodzoną jedna pompkę od spryskiwaczy(ta na górze zbiorniczka) i teraz nie wiem czy ona jest od spryskiwaczy szyb czy od spryskiwaczy xenonów

dzięki

pozdrawiam

ps

te pompki różnią sie mocą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się Tobie to przyda, to prosze...

111nx7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi 1984

Dołanczając się do tematu mam pytanie; Czy ktoś może mi polecić Zarówki H7 które dają efekt xenon a za razem dobrze oświetlają jezdnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołanczając się do tematu mam pytanie; Czy ktoś może mi polecić Zarówki H7 które dają efekt xenon a za razem dobrze oświetlają jezdnie.

....ile razy sie jeszcze powtórzysz...

_wyszukiwarka

Nie ma efektu xenonu, chyba pseudo-zenonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, to juz wiem czego mam szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi 1984

gdzie można dostać takie żaeówki i jeśli można to jaka jest cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co chciałeś przez ten link wyrazić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co chciałeś przez ten link wyrazić?

pomarańczowy jest metaforą...trudne słowo-telefonów na karte, a zielony jest alegorią kosztowania złotówke.....kopy-tko :D

 

P.S.

To tak apropo, co chciałeś przez to wyrazić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu zamontowania oryginalnych xenonów zamista soczewkowych lamp. Czy ktos to podminial? Mam juz przerobione soczewki na xenony, ale moze wymienie na oryginały. Przypuszczam ,że trzeba bedzie pomieszac pinami w kostce, aby była regulacja , bo zasilanie powinno byc takie same. Xenony maja regulacje automatyczna gora dół. Ma ktos może rozpiske pinów? W zwykłej kostce postaram sie opisac piny i chciałbym prownac miedzy xenonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos to podmieniał?

KTo?? Pawelb6

W 3BG zmieniając lampy na orginalne xenonowe czy bixenonowe nie działa regulacja wysokości,trzeba przerabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mliko007

witam mam pytanie czy ktos wie czy przednie lapmy od B5 po lifcie razem z kierunkami beda pasowac do B5 przd liftem chce sobie zakupic nowe lampki ale razem z kierunkami i niewiem czy beda pasowac pozdro :668:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że będą :)przed FL czy po FL nie ma różnicy,wogle nie wiem co ten lifting zmienił w passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzeszczotem dociąc ,pilnikiem dopiłować blotniki i jakoś wejdą,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak_vw

no i może sie zdarzyć ze do zderzaka bedzie im za ciasno więć przyszykuj młot żeby przygiąc mocowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam spaliła mi sie żarówka xenonowa;/ i nie mam pojęcie jak ją wymienić:]Może ktos wie jak wymienić żarnik na nowy????

100_3281 [800x600].JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjąć zderzak ,wyjąć lampę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności