Skocz do zawartości
Nol

Xenon raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

a przypadkiem nie znajduje się po lewej stronie bynajmniej ja widziałem w paski b5 3B 4x4 że to wszystko było po lewej stronie

 

Przepraszam , ale faktycznie coś mi się pomieszało -- oczywiście po lewej (strona kierowcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Hella, DEPO ma przysłony do ustawienia LHD/RHD.

Hella tak nie ma.

Hella daje możliwość zmiany jedynie z asymetrycznych (LHD, lub RHD-w zależności od tego, na jaki rynek jest reflektor) na symetryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak wygląda samo-poziomowanie świateł w Passacie 3b. Tzn przy zapaleniu świateł widzę, że wiązka światła delikatnie wędruje góra dół. Jednak problem tkwi w tym, że mam uszkodzone manualne ustawianie świateł. Wpadłem na pomysł aby ustawić to silniczkami, jednak czy komputer zapamiętuje pozycję silniczków i przy samo-poziomowaniu nie wróci do punktu 0. Czy trzeba wykonać jakąś adaptację albo czy jest możliwa regulacja silniczkami z pozycji komputera. Czytałem coś na forum, że ktoś coś wspominał o regulacji VAGiem ale nie było opisu jak to zrobić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Pytanko dotyczące B5FL 2001 i can bus. Jakie są Wasze doświadczenia, czy zwykły zestaw działa w tym modelu bezproblemowo. Czy może jest konieczność wybrania tego pod can?

 

Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Can tu raczej nie ma nic do tego, w mim działał chiński tani zestaw i jedynym problemem były zakłócenia w cb-radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są szersze wątki na ten temat. Tam możecie kontynuować dyskusje.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności