Skocz do zawartości
Marios

1.9 TDI AVF Tiptronic + FMIC + turbohybryda + pompki AL

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączam się pod temat, jak wygląda sprawa chipowania tdików z tiptronic'iem? W Łodzi w CompSport proponują program 170PS, trochę boję się że to byłby początek rychłego końca skrzyni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o konie tylko o NM dla skrzyni. Nasze , tzn już Wasze tipy :D wytrzymują bezpiecznie do około 400NM więc spokojnie zwykły chip bez kolejnych modów daje radę .. :) szczególnie jak jest zrobiony "z głową" program pod skrzynie. Tzn , że jest spokojnie dół z NM zrobiony ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się za Mariosa bo nie zagląda tu. Więc, Pasacior jeździ do dziś bezawaryjnie. Wręcz aż nudnie......

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonilem do masters tunning w piasecznie

zalezy od kondychy motoru (a wydaje mi sie ze jest dobra) zrobia mi z 131 avf ok 160-165km i 350nm za 900pln:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standard....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam temat stary ale zapytam jak jest ze spalaniem w automacie przy normalnej jeździe bo sam się zastanawiam a w zasadzie to już prawie podjąłem decyzje o chipie tylko zastanawia mnie czy spalanie dużo wzrośnie gdyż wszyscy twierdzą że po chipie spalanie może spaść nawet o 1-1,5 litra tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat ponieważ nikt się nie chwali mam nadzieję, że ktoś się pochwali ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, chemik16 napisał:

wszyscy twierdzą że po chipie spalanie może spaść nawet o 1-1,5 litra

O takich cudach nie słyszałem.

Spalanie może pozostać bez zmian, ew. trochę spaść o ile styl jazdy pozostanie taki sam. Zazwyczaj jednak zwiększamy moc po to, żeby z niej korzystać i spalanie jak najbardziej może lekko wzrosnąć sumarycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przysadku ani nie wzrosło ani nie spadło.

Bez zmian mimo podniesienia mocy o ok 50KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź mi chodziło o kogoś z tip tronikiem żeby się wypowiedział bo się zastanawiam ile prawdy w tym co mówią ludzie od tuningu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności