Skocz do zawartości
Ziewal

Montaż przetwornicy w B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pare osób które mają zestaw HID zamontowany w lampach soczewkowych, niektóre lampy np DEPO sa przystosowane do zamontowania oryginalnego uchwytu na przetrwornice, można przetwornice spiąć opaskami do zbiorniczka wspomagania ale raz że to brzydko wygląda a dwa jak będzie jakiś misiek upierdliwy to powie że to samoróbka i sie przyp... ja postanowiłem zdobić to jak należy a mianowicie zakupiłem cztery części (tylko na strone kierowcy jak na razie) niestety do nabycia tylko w ASO:

 

Zaślepka 3B0 941 607 C (musi być z literką C bo inaczej dostaniecie gumową osłone) koszt 28 zł

83727163dk2.th.jpg

 

Uszczelka 3B0 941 119 koszt 26 zł gówno drogie a to kawałek jakiegoś piankowego pierścienia

13223760mi2.th.jpg

 

Uchwyt trzymający przetwornice 3B0 941 613 koszt 28 zł jest na lewą i prawą strone ale nie pamiętam jaki ja mam grunt że pasuje

22615715sn9.th.jpg

 

Zaślepka przewodu przetwornicy 3B0 941 643 koszt 18 zł

20966098rb8.th.jpg

 

montaż dziecinnie prosty trzeba najlepiej wyjąć lampe (mi to zajmuje 1 minute :) ) następnie piankową uszczelke wkładamy w zaślepke

42666822dl4.th.jpg

 

potem przeciągamy zasilanie przetwornicy

67128962bp4.th.jpg

 

montujemy zaślepke i wkładamy przetwornice

70210287nf9.th.jpg

 

a następnie zakładamy zaślepke i wszystko skręcamy trzema śrubkami

76716227wv1.th.jpg

 

jako że mam zestaw HID a nie Hella to moja przetwornica lekko latała w uchwycie więc wyciołem kawałek podkładki pod myszke i włożyłem między przetwornice a uchwyt ją trzymający i jest gitara :)

38738666bg5.th.jpg

 

tak tak wiem ta guma :) no nie najlepiej to wygląda ale niebawem zakupie w serwisie BMW taka gumę http://www.passatplus.de/umbauteile/scheinwerfer/63126904047.jpg numer katalogowy 63 12 6 904 047 koszt 30 zł i będzie już cacy :) a tak to wygląda zamontowane

28115133lx8.th.jpg

i najważniejsze że mam banana na twarzy :)

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ponowne wrzucenie zdjęć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary temat, autorowi mogło się już zapodziać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się zdjęcia wcięło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
autorowi mogło się już zapodziać
To nie wina autora, tylko zdjęcia wygasły na Image Shack. Kiedyś to był bezpłatny "wieszak" na zdjęcia, potem zrobili płatny. I się skończyło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie obwinia autora. :) Stwierdzenie dotyczyło sytuacji, w której autor nie będzie w stanie zrobić reuploadu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności