Skocz do zawartości
Gość sezaar

Radio Beta Passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sezaar

Witam posiadam passata B5 1999r z oryginalnym radiem Beta. Wiem ze radiem moge operowac zmieniarke która zamierzam kupic. Mam kilka pytan:

 

1 Czy radio któres radio Volkswagena posiada wyjscie na wzmacniacz? ( beta, Gamma)?

 

2 Czy pomimo ze nie mam zmieniarki kable od radia zostały gdzies poprowadzone? czy musze to zrobic we własnym zakresie?

 

3 Gdzie macie swoje zmieniarki? ( bagaznik, podłokietnik)?

 

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Raczej nie;

2. Niestety musisz sam doprowadzić kabel od zmieniarki do radia;

3. Ta większa jest w bagażniku tam gdzie apteczka standardowo, w 3BG jest w podłokietniku 1DIN lub w konsoli-różnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukałem tematu i nigdzie nie znalazłem takiego co mnie interesuje.

Chciałbym kupić oryginalne radio do passata b5 fl 2003r aby móc odbierać normalne stacje typu eska a także żeby mi z sterowanie na kierownicy działało.

Obecnie mam Panasonic i przy tym nie działa sterowanie z kierownicy ani nie ściąga fal do radia, transmiter tez nie działa (chyba ze dłoń położę na nim to trochę łapie). po wyciągnięciu radia jest kostka jakaś wypięta i przewód od anteny chyba.

Ze zdjęc widziałem ze oryginał nie czyta raczej płyt i mp3 chyba tez a przy mojej ramce nie ma miejsca na zmieniarkę.

 

Co poradzić aby jakoś zrobić to sterowanie z kierownicy i zeby te fale sciągało ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności