Skocz do zawartości
vagmania

[B5] Felgi S-line starego typu w 19"?

Rekomendowane odpowiedzi

jak mają 2 rozstawy to podróba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podróbka. Oryginał tylko z 5 śrubami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest podróbka. Oryginał tylko z 5 śrubami.
Tak właśnie myślałem,że to podróbka made in italia zapewne,czyli wychodzi z tego,że nie ma szans znaleźć na 4 śruby i z moich planów nici :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślałem,że to podróbka made in italia zapewne,czyli wychodzi z tego,że nie ma szans znaleźć na 4 śruby i z moich planów nici :(

 

Zawsze można zmienić piasty, przy okazji poprawić trochę hamulce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można zmienić piasty, przy okazji poprawić trochę hamulce.
no niby tak,ale dopiero co założyłem na przodzie nowe tarcze z klockami,tył też jest jak nowy więc to by były za duże koszta znowu to zmieniać i jeszcze piasty,to raczej odpada :(

Już nawet był taki plan zmiany na tarcze 280mm.tylko,że też na 4x100 ale powstrzymały mnie felgi zimowe 14" na których mam bardzo dobre opony,dlatego plan nie wypalił ;) ale to i tak by mi nic nie dało bo pozostał by ten sam roztaw,a trzeba by było zmienić na 5x100 i było by dobrze,bo już wtedy by może takie fele na taki rozstaw znalazł,co też pewnie nie było by łatwe a tak du*a :(

Hmm co to wymyślić? żeby mieć takie felgi jak najmniejszym kosztem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowym uzytkownikiem, kupilem uzywane felgi do mojego passata takie jak na tym czarnym passacie rozmiar 235/35/19, na tyl auta weszly ladnie ale na przod juz tak fajnie nie bylo bo gorny wachacz polozyl sie na oponie.

 

Pojechalem do warsztatu i zalozyli mi dystanse dosc grube na przod i kolo weszlo ale jest jedno ale:), wystaje poza obrys auta.

Czy na takie felgi da sie zalozyc inne opony np 215 i powinno wejsc z mniejszymi dystansami tak aby nie wychodzily poza obrys auta?

czy sprzedac te kola i kupic inne?, tylko jakie ET? itd.? nie znam sie na felgach chcialem dobrze.

Nie wiem jakie jest ET i czy kola to 8 czy 8.5

 

Pozdrawiam Kuba.

 

 

 

To chyba o ten wzor chodzilo

128871ber6.th.jpg128892bev5.th.jpg128903bej2.th.jpg9510paasbod9.th.jpg3364passibwb0.th.jpg

Edytowane przez Kuba_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie jest ET i czy kola to 8 czy 8.5

 

szerokość felgi i ET jest nabite od wewnętrznej strony

popatrz dobrze i napisz tu będzie łatwiej

bez tego ciężko powiedzieć czy nie będzie obcierać

 

215 to już będzie naciąg

a przy tym wzorze felgi nie będzie to wyglądało dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow, odgrzeje watek, bo nie chcem zasmiecac forum zakladajac nowy w tym samym temacie. Moze mi ktos z Was podpowiedziec, czy do B5 wejda mi bez problemu 235/35 R19 na feldze 8,5" i ET45. Chodzi mi o to czy nie bedzie tarlo o zawias, czy nadkola (zawias fabryczny). Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jeśli chodzi o 19 w pasku b5 toteż byłem zawsze przerażony jak to będzie wygladac i jak się będzie na tym hulalo ale ostatnio zamieniłem okazyjnie 17 na 19 i wygląda idealnie. model migila evo 4. IMG0043.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połączenie koło 19" + chlapacze + hak + seryjny wysoki zawias = tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, ale mogłby być niżej

a hak - może potrzebny, a może przydaje się czasem, a już na pewno chroni dupę.

A może kolega nie ma póki co kasy żeby kupić doby zawias.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale koza:lol

i te chlapacze...

Marcin od chlapaczy to wara :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności