Skocz do zawartości
Gość djmlody12

Remont silnika vw passat B4 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krist

Kurcze nie wiedziałem że są komplety :zawstydzony: widocznie w sklepie do VW gdzie ja się zaopatruję są troszkę zacofani bo musiałem kupować wszystko osobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Goloner

Przepraszam że nie pisze tego w prawidłowym pokoju ale nie chcialem nowego tematu zakładać... Chciałem sie dowiedziec ile w przyblizeniu bedzie mnie kosztował kapitalny remont silnika 1.9 TDI B5 AJM . I co w skład takiego remontu wchodzi ? Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki zakres

pewnie od 1000zł za pierscienie i uszczelke głowicy po 5-6 za remont dołu, głowicy, nowe turbo...

bez rozbierania to jak wróżenie z fusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie ile by mi wyszedł remont całego słupka 1Z bez osprzętu nie licząc robocizny ? Powiem tak jest już 600 tys ponad u mnie i jakoś nie mam ochoty aby były jaja podczas dłuższej przejażdżki, wolę sobie zrobić taki remoncik może na wiosnę tylko jaki by był koszt części ? Bo myślałem nad AFN ale to kupowanie w Ciemno a taką moc AFN mogę sobie w każdej chwili zrobić jak już bd całkiem przerabiał silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz co robić disle nie do zdarcia jeszcze 1z sprawdź ciśnienie na cylindrach ciśnienie oleju i jak dobrze jest to nie ruszaj bo lepiej nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi mi o stan w jakim już mogą być korby,tłoki,pierścienie itp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie stwierdzisz tak o jak chcesz ściągać głowicę to zobaczysz jakie cylindry jak spoko to i reszta raczej też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym można zauważyć że już przyda się regeneracja głowicy ? jakieś specyficzne są urazy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności