Skocz do zawartości
Gość dawidg9

radio fabryczne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dawidg9

jakie sa zalety takiego radia :) do niego mozna podpiac zmieniarke czy do kazdego radia sie da :) czy ono nie jest zaslabe ma tylko 4x 20 w chodzimi o radio vw np do passata np beta 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chudyy1

ja nie widzę chyba zalet... no ale z drugiej strony kto ukradnie gamme V... a to już plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaletą jest to ze grają lepiej od blaupunkow made in malaysia, medionow i innych takich wynalazków.

mialem blaupunkta daytone mp27 i grał duuuuuzo gorzej niz vw alpha.

Mniejsze ryzyko kradziezy, komponuje się z deską, jest stosunkowo tanie.

 

co do mocy, 4x20 ale pewnie rms(??) u innych producentow masz 4x45 ale peakpower, a w rmsie bedzie to jakies 17-19w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidg9

n owlasnie sie tak zastanawiam co do tej mocy ja ma oryginalnie 6 glosnikow w samochodzie i wlasnie jak bym mial wlasnie takie oryginalne radio vw 4x20 to chyba by za slabe bylo wiec chyba to sa mocne radia :) bo chodzi mi o to ze kupil bym takie i o to mi chodzi czy nie bedzie za slabe na te glosniki , bo z tego co widze to tam nie ma wejscia na wzmacniacz :) a co z ta zmieniarka do kazdego da sie podpiac?? radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz to wyjście na wzmacniacz, a nie wejście :) ( u elektronika dorobienie wyjscia to jakies 50zł). Co do wyjscia na zmieniare to bedziesz mial w opisie aukcji, a zresztą widac na radiu guzik CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał poprostu 4x20W, a jeśli masz mocniejsze głośniki to nie będą grały pełną mocą. Zmieniarke kupujesz taką jak producent radia.

 

 

Ja też zastanawiam się nad kupnem fabrycznego radia do B3, bo na moim parkingu "giną" ze schowków nawet łatki wulkanizacyjne. Może mi ktoś doradzić co będzie lepiej pasowało do Passata B3 pod względem estetycznym? Gamma IV czy Gamma V? Ma ktoś jakieś fotki? Chyba fabrycznie była montowana seria III i II, tylko już ciężko dostać te modele i są ubogie funkcjonalnie.

Edytowane przez krzycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, wczoraj padl mi aku a gdy dzis przywrocilem go do zycia okazalao sie ze radio nie dziala. Pomyslalem sobie ze moze kod trzeba wpisac ale w radiu nic nie dziala wiec kodu wpisac nie moge itp. Macie moze pomysla co to moze byc? radio do wymiany? obecnie gamma. prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz bezpieczniki w radiu i skrzynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuje informacji jakie fabryczne radio występowało w moim aucie, szukałem ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzany kotlet, ale dodam ze do zwyklego radia gamma mozna smialo podlaczyc wzmacniacz, wystarczy kupic adapter mini iso ==》chinch. Dokladajac dodatkowy interfejs typu xcalink mozna podlaczyc zestaw glosnomowiacy i przy okazji miec mozliwosc sluchania muzyki przez bluetooth lub wejscie aux. Ja tak zrobilem i radio fajnie gra z dodatkowym basem i wszystkimi dodatkowymi funkcjami, a na pewno zaden zlodziej sie na nie nie pokusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności