Skocz do zawartości
Gość nowakk

Lampy przednie z B5FL do B5 - będą pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

(...)podobno po ziemi swieca a znaków nie doswietlają(...)

 

Zgadza się, do pierwszej wizyty na stacji diagnostycznej i poprawnego ustawienia. Światła projektorowe głównie dzięki przysłonie mają charakterystyczny ostry punkt cięcia światła - jednak wyżej jeszcze trochę się go odbija i doświetla znaki. Trzeba je tylko odpowiednio ustawić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie do moich soczewek Depo bede wrzucał żarówki Philips Bluevision H7+H7. Czekam tylko aż znajomy mi przywiezie wiec zrobie pare fotek jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś założone w swoim "pasku" lampy jak poniżej.

http://www.allegro.pl/item592582880_lampy_przednie_vw_passat_b5_angel_eyes_black_depo.html

 

Prosze o recenzje tychże lamp. Jestem ciekaw jak one wyglądają zamontowane w samochodzie więc jak ktoś ma zdjęcia "pasiaka" z tymi lampkami to niech zamieści. Najlepiej jak by to były zdjęcia srebrnego passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ma ktoś założone w swoim "pasku" lampy jak poniżej.

http://www.allegro.pl/item592582880_lampy_przednie_vw_passat_b5_angel_eyes_black_depo.html

 

Prosze o recenzje tychże lamp. Jestem ciekaw jak one wyglądają zamontowane w samochodzie więc jak ktoś ma zdjęcia "pasiaka" z tymi lampkami to niech zamieści. Najlepiej jak by to były zdjęcia srebrnego passata.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie czy ktoś może napisać "recenzje" tych lamp w oparciu o własne doświadczenia? (zamontowane w swoim Pasku:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dzieki za podpowiedzi. Musze poczekac az kurs euro spadnie to stanieja troche i wtedy kupię . No chyba ze ktos ma dojscia do tych lamp w dobrej cenie . Jak tak to prosze dac znac. w granicach 500 zł wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego miałem zamontowane reflektory soczewkowe firmy FK czyli Depo :) w moim poprzednim aucie ( Opel Vectra - wyglądały praktycznie identycznie jak te z linku ) i powiem szczerze, że po ich zakupie i montażu tylko mocno się wk....em... Wydając prawie 600 pln oczekiwałem czegoś lepszego. Co prawda jakość wykonania może nie była najgorsza, ale reflektory te "świeciły" tak masakrycznie źle, że nocna jazda stawała się koszmarem. Dlatego osobiście odradzam ze względów praktycznych, niemniej jednak faktem pozostaje to, że ich walory wizualne i estetyczne na samochodzie są na wysokim poziomie :)

 

Jako ciekawostkę dopowiem, że kolega zakupił również na Allegro soczewki do Golfa 4 i na zwykłych żarówkach również świeciły tandetnie. Dopiero po zamontowaniu zestawu HID jest o niebo lepiej ale tu z kolei pojawia się problem, że moga być problemy podczas kotroli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skoro tak jest to może zakupić coś z takich i po problemie , jakość świecenia będzie lepsza niż na tych starych oryginałach :

http://moto.allegro.pl/item622861878_vw_passat_b5_96_00_reflektor_lewy.html

Prosze o podpowiedzi ?Z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli skoro tak jest to może zakupić coś z takich i po problemie , jakość świecenia będzie lepsza niż na tych starych oryginałach :

http://moto.allegro.pl/item622861878_vw_passat_b5_96_00_reflektor_lewy.html

Prosze o podpowiedzi ?Z góry dziękuję .

 

masz troche kasy kup soczewki a to sobie oduść to podróby oryginałów juz lepiej odnowić stare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz troche kasy kup soczewki

Które w takim razie polecasz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które w takim razie polecasz?:)

 

takie cos pod xenon albo to samo na H7+H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego miałem zamontowane reflektory soczewkowe firmy FK czyli Depo w moim poprzednim aucie ( Opel Vectra - wyglądały praktycznie identycznie jak te z linku ) i powiem szczerze, że po ich zakupie i montażu tylko mocno się wk....em... Wydając prawie 600 pln oczekiwałem czegoś lepszego.....

 

 

Znajomy mechanik/diagnosta (posiadacz B5) który jakiś czas temu montował DEPO soczewka (H7+H7) chrom, właśnie w passacie b5 (klienta) powiedział mi że świeciły rewelacyjnie.

 

Wczoraj zaczepiłem na parkingu gościa od Seata Ibizy z reflektorami soczewkowymi na zwykłe żarówki. Twierdził że świecą dużo lepiej od oryginałów i że nie ma nawet co sie zastanawiać nad zmianą.

 

Jak widać opinie są sprzeczne ......

Edytowane przez tom11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co może być gorszego od zmatowiałych świateł w Passacie B5. Jedyne auto w którym w nocy musiałem posiłkować się halogenami by trafić w drogę. Chyba tylko lampy naftowe w dyliżansach miały mniejszą skuteczność :D

Tak świecą te "znienawidzone" chińskie

 

dsc00062k.jpg

 

a tak wyglądają na aucie

 

emgeimg4181111111.jpg

 

Dodam tylko, że nie parują zimą czy latam.

Edytowane przez emge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Moze ktoś ma jakies namiary na soczewki DEPO H7/H7 ?

Zastanawiam sie tez czy lepiej nie kupic DEPO H7 / D2S , tylko jaki zestaw HID dobrac w rozsdnej cenie . Moze tez znacie namiary na takie zestawy ?

P.S widzialem ostatnio na aukcji z tymi chinskimi lampami za 350 zł 21 kupujacych i zastanawialem sie skad ich tylu sie wzieło , chyba cena sie sugeruja lub sami sobierenome wyrabiaja zeby ludzi dalej nabijac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zastanawiam się nad zakupem tych reflektorów:

http://moto.allegro.pl/item648725452_vw_passat_b5_3b_lampy_reflektory_chrom_h7_h7_kpl.html

Tylko mam pytanie jak to z tymi soczewkami jest w końcu. Czy one są na xenon, czy mogę spokojnie do nich - jak gość pisze w aukcji - założyć żarówki H7??

 

Obecne lampy w moim passacie są już zżółknięte i nie mam czasu się z nimi pieścić, czyścić itp... Wyglądają tak:

zdjcia00293333.th.jpg

 

I druga sprawa. Co z przeciwmgielnymi lampami? Chciałbym je dalej mieć - nie używam ich często - ale różnie bywa. A może po prostu są zbędne?

Czy można wtedy założyć na dół zderzaka takie?

http://moto.allegro.pl/item643206105_vw_passat_b5_lift_halogeny_z_kratkami.html

I wogóle czy do modelu B5 z roku 1999 przed liftem podejdą??

 

Miałem ochotę wcześniej kupować takie:

http://moto.allegro.pl/item656072991_lampy_angel_eyes_vw_passat_b5_chrom_hit_cena.html

ale dałem sobie spokój bo po znalezieniu podobnego passata jak mój z takimi lampami stwierdziłem, że będzie całość śmiesznie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji nie ma podanego producenta. Są to zamienniki zrobione na wzór fabrycznych xenonów z B5. DEPO produkowało te zamienniki w wersji pod xenon oraz pod H7. Halogenów nie będziesz już miał, a te od paska po lifcie nie podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanko bo jakoś nigdzie nie zauważyłem choć może za słabo szukałem.... czy pośród tychże tuningowanych lamp są jakieś które posiadają halogen czy po prostu temat tego oświetlenia staje się zbędny ze względu na wyższą technologię oświetlenia...?

 

Przyłączam się do pytania.

I czy jest jakaś wogóle możliwość zamontowania p/mgielnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do pytania.

I czy jest jakaś wogóle możliwość zamontowania p/mgielnych?

 

oprócz samoróbki nic oryginalnego do 3B nie ma bo halogeny są tylko w ori lampach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko gdzie powinny znajdować się oznaczenia reflektora w passacie 3b?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko gdzie powinny znajdować się oznaczenia reflektora w passacie 3b?

Na lewym reflektorze (patrząc od strony maski) w prawym dolnym rogu, a na prawym reflektorze w lewym dolnym rogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności