Skocz do zawartości
Gość nowakk

Lampy przednie z B5FL do B5 - będą pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowakk

Witam.

 

Na wstępie zaznacze , że jestem nowym uzytkownikiem , więc proszę o wyrozumiałość jeśli to juz było (szukałem co prawda , ale może za słabo).

 

Mam passata B5 przed liftem. Chciałbym założyć do niego lampy z B5FL (zespolone).

 

Moje pytanie brzmi: czy będą pasować?

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przełożysz maske, zderzak i błotniki to będą... ;)

 

spójrz na samo zdjęcie lamp od b5 i od b5fl, a najlepiej spójrz na swojego paska z boku i na zdjęcie b5fl z boku...

 

reasumując, nie będą pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nowakk

No właśnie jakaś inna mi się wydawała , ale pomyślałem że zespolona i pewnie dlatego.

 

Tak czy owak dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak przełożysz maske, zderzak i błotniki to będą...

 

oraz pas przedni bo do czego przymocuje lampy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu ,

co możecie powiedzieć na temat tych lamp http://moto.allegro.pl/item571294886_lampa_przod_reflektor_vw_passat_b5_b_5_komplet.html#gallery i dalej czy wie ktoś czy mają one w sobie halogeny ?

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety kolego te lampki nie mają halogenu

halogen występuje w oryginalnych lampach Hella w których na halogen i na długie masz żarówkę H4 czyli dwa włukna a na mijania masz H7

w tych z allego są chyba albo 2xH7 albo H7+H1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odpuść sobie lampy z tej aukcji- producenta brak ,żarówki nie wiadomo jakie; słowem kupowanie "kota w worku" i na koniec nie wiadomo czy będą świecić tak jak byś tego chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę królikiem doświadczalnym, bo je kupiłem. Zobaczymy co to za badziewie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej dozbierać 150 zł i kupić soczewke ona na bank będzie lepiej świeciła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie głowy nie dam czy soczewka lepiej świeci. A6 C4 soczewka słaba, BMW E34 soczewka słaba. Oczywiście sytuacja się zmienia po włożeniu zenona. Tak czy siak moje takie matowe i słabe, że gorzej już nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie głowy nie dam czy soczewka lepiej świeci. A6 C4 soczewka słaba, BMW E34 soczewka słaba. Oczywiście sytuacja się zmienia po włożeniu zenona. Tak czy siak moje takie matowe i słabe, że gorzej już nie będzie :)

 

zapytaj użytkownika zimek on ma soczewke DEPO na żarówke H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emge napisał

Tak czy siak moje takie matowe i słabe, że gorzej już nie będzie :)

 

Na matowe szkła jest temat o ich renowacji .... ja kupiłem osobiście oryginalne szkła Helki po 25 zł sztuka, doprowadziłem do porządku, teraz został tylko demontaż i wklejenie nowych.... na no name szkoda kasiorki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze wklej fotke z B5 przed FL który ma wstawione lampy z soczewkami czy jak ma FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze wklej fotke z B5 przed FL który ma wstawione lampy z soczewkami czy jak ma FL

 

czcesz fotke zobacz moje auto w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko mam jeszcze problem z ich ustawieniem (pewnie zaczepy połamane), a i same lustra też do renowacji by się nadały więc zobaczymy jak te "klary" będą zrobione. Jak nie spełnią moich wysokich standardów jakości pozbędę się ich szybko :637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapytaj użytkownika zimek on ma soczewke DEPO na żarówke H7

 

z doświadczenia wiem że DEPO robi kiepskie lampy , kumpel miał Omegą i miał Depo soczewkę a ja soczewką Hella ,. DEPO świeciła gorzej od zwykłych ryfli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z doświadczenia wiem że DEPO robi kiepskie lampy , kumpel miał Omegą i miał Depo soczewkę a ja soczewką Hella ,. DEPO świeciła gorzej od zwykłych ryfli .

 

a to bardzo dziwne bo u mnie różnica jest ogromna a dodam że moje ori lampy wyglądąły i świeciły jak nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tylko w Omedze mieli spieprzona technologię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
emge napisał

 

Na matowe szkła jest temat o ich renowacji .... ja kupiłem osobiście oryginalne szkła Helki po 25 zł sztuka, doprowadziłem do porządku, teraz został tylko demontaż i wklejenie nowych.... na no name szkoda kasiorki...

do Panther2 - a gdzie kupiłeś same szkiełka do lamp. Moje są jakieś matowe i chciałbym je wymienić. Polerka niespecjalnie coś pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajaceek napisał:

do Panther2 - a gdzie kupiłeś same szkiełka do lamp.

Szukaj na alledrogo ...polowałem na szkła od dłuższego czasu i udało się :)...jak nie w komplecie to pojedyńczo. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności