Skocz do zawartości
Gość nowakk

Lampy przednie z B5FL do B5 - będą pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wlasnie odebralem dzis reflektorki DEPO h7 + D2s i komplecik przetwornic Denso i paliki Philips . Jutro postaram sie to poskladac i zamontowac na auto . Mam takie pytanko jak powinno byc ustawione lustro w lampie czy L/G (RHD) czy moze R/D (LHD) ? Jak montowaliscie przetwornice Denso w swoich paskach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wlasnie odebralem dzis reflektorki DEPO h7 + D2s i komplecik przetwornic Denso i paliki Philips . Jutro postaram sie to poskladac i zamontowac na auto . Mam takie pytanko jak powinno byc ustawione lustro w lampie czy L/G (RHD) czy moze R/D (LHD) ? Jak montowaliscie przetwornice Denso w swoich paskach ?

 

napisz Ci tu a nie na PW tak mam zamontowane przetwornice http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=44371 a co do ustawienia to jak lampy nowe kupione w Polsce to nic nie zmieniaj a jak nie to najlepiej zobaczysz to świecąc po ścianie tak mniej więcej powinien odzanczać się swtrumień światła ____/-----

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Juz zamontowane i ustawione światełka Depo . Światło jaśniejsze choć w trasę nocna jeszcze nie jechałem ale już wkrótce sprawdzę. Jeszcze montaż spryskiwaczy mnie czeka ale to w późniejszym czasie.

Czy orientujecie się czy w oryginalny zderzak B5 można zamontować spryski bez wielkiej rzeźby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy orientujecie się czy w oryginalny zderzak B5 można zamontować spryski bez wielkiej rzeźby ?

 

jak zdejmiesz zderzak to będa odrysy gdzie wyciąć otwory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki . A jak sie ma instalacja ? przekazniki , ? duzo jest kombinacji , belka jest ta sama ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy pasowaly by lampy do b5 przed liftem z b5 kombi przed liftem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy pasowaly by lampy do b5 przed liftem z b5 kombi przed liftem?

 

Zależy czy mówisz o lampach (tył) czy reflektorach (przód)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani przód ani tył nie pasuje jedynie tylne do kombi pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności