Skocz do zawartości
Gość majster1010

potrzebuje opisu kostki/kabli do włacznika swiateł B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majster1010

Witam.

 

Potrzebuje opisu kostki /kabli wchodzących do włącznika świateł w passacie b5. Zmieniłem przełącznik na taki z włączaniem przednich halogenów i nie bardzo wiem gdzie się wpiąć w który pin żeby było podłączone profi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podępne sie pod temat bo pod linkowaną stroną nie ma tego schematu przełącznika albo nie potrafie go znaleźć. Konkretnie chodzi mi o to pod które kabelki sie podpiąć automatem do włączania swiateł żeby byly mijania postojowe i podświetlanie licznika i konsoli w B5.

Tutaj jest jakas rozpiska qwe.jpg

ale jak widać jest aż 3 razy oświetlenie wskaźników a nie ma nawet swiateł mijania... ale zgaduje że autor przez drogowe rozumie zwykłe swiatła mijania zwane tez krótkimi. Bo przełącznik świateł drogowych znaduje sie w passacie w innym miejscu.

Pod który z tych trzech przewodów sie podłączyć jeśli chce po odpaleniu auta mieć zapalone obie strony postojowych, światła mijania i podświetlanie licznika i konsoli ?

Z automatu który kupiłem mam po jednym kablu na mijania, postojowe. Rozumiem że dorzucam diody i rozdzielam ten kabel na kilka do włączania różnych rzeczy?

Edytowane przez guzik23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mogę pomóc to to ze w dużej kostce odpowiedzialny za podświetlenie zegarów i konsoli jest szaro-niebieski przewód PIN17 a co do mijania i postoju nie pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tak ze podswietlanie zegarow i konsoli (przyciskow) jest na osobnych przewodach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiada ktoś dokładny schemat koloru kabli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności