Skocz do zawartości
makeć

paintball ... spot luty

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki p@tryk ale żadnej pw nie dostałem... :/

 

Mnie nie będzie, jadę na pogrzeb... Wczoraj wieczorem się dowiedziałem sorka że piszę dopiero teraz...

 

Miłej zabawy Wam życzę...

 

Pozdrawiam... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb w niedzielę?!

Reszcie miłej zabawy i czekam na fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za siniaki i do następnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pogrzeb w niedzielę ! Jeśli ktoś umiera w sobotę to nie wolno czekać z tym do następnego tygodnia, bo to przynosi kolejną śmierć...

 

Mam nadzieję że się dobrze bawiliście... Bo ja nie...

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie: obecni na czarno, nieobecni na czerwono

Markos777 - 1 szt

jjacekkx - 3 szt

rarok - 1 szt

andkru21 - 8 szt

tomkof - 1 szt

Zimek - 1 szt

p@tryk - 1 szt

waldih1979 - 1szt

saix - 1 szt

Marios - 1 szt

maciuso - 2 szt

 

Można oficjalnie powiedzieć, że gdyby nie Andrzej ze swoją świtą to dzisiejsza gra nie miałaby racji bytu...Dzięki.

Miejmy nadzieję, że na następne spotkanie grupy pomorskiej będziemy w komplecie, a może i ktoś kto jeszcze nie był również się pojawi (pobożnie, ale szczerze).

Dzięki koledzy za dobrą zabawę, siniaków 5 szt! Poprawka...znalazłem szóstego :(

 

Jeśli ktoś umiera w sobotę to nie wolno czekać z tym do następnego tygodnia, bo to przynosi kolejną śmierć...
Tomek, nie mówię, że ściemniasz bo po co miałbyś to robić. Jednak nie przypominam sobie by religia chrześcijańska wierzyła w gusła i zabobony. Sekta założona przez cieślę z głównymi działaczami jakim było kółko rybaków nie miało takich przepowiedni. Te i inne bzdurne przepowiednie i przypowieści powstały po III w.n.e. gdzie cesarz rzymu scalił kilka religii w jedną i nazwał ją chrześcijaństwem rzymsko-katolickim. Nie mam zamiaru obrażać religijności żadnego z was, lecz niestety historia odpowie na każde pytanie w tym zakresie. Jak św.p. Karol Wojtyła powiedział: "Biblię się czyta i wierzy, a nie analizuje" - ja poszedłem w tym drugim kierunku.. Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem 4 ;)

Zabawa SUPER !

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poleglem w piątek ... wypadł mi wyjazd do niemiec w interesach, niestety trasa powrotna za bardzo mnie wykonczyla i zapewne zasnąłbym gdzies, a nie biegał i strzelał. Do następnego razu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spotu marcowego informacje jak zwykle będą w nowym wątku. Nie będzie on gorszy, a może nawet i ciekawszy i z większą dawką adrenaliny :D Oficjalnie ostatnia niedziela miesiąca i to się nie zmieni, a miejsce oraz godzinę wskaże Andrzej - jak uda mu się pozytywnie załatwić sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności