Skocz do zawartości
makeć

paintball ... spot luty

Rekomendowane odpowiedzi

Spot ustalony ... paintball

 

01.03. 2009 11.00, Gdynia ul. Celna 2A, spory magazyn i brama pomalowana na moro

-------------------

 

Markos777 - 1 szt

jjacekkx - 2 szt

waldih1979 - 1szt

rarok - 1 szt

andkru21 - 8 szt

tomkof - 1 szt

saix - 1 szt

Zimek - 1 szt

p@tryk - 1 szt

Marios - 1 szt

 

Podsumowanie: 18 osób

 

Pozdrawiam

Edytowane przez makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28.02 mi wstępnie odpowiada idealnie :) Matarnia jak najbardziej też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28.02 mi wstępnie odpowiada idealnie :) Matarnia jak najbardziej też.

 

zecik to sobota :)

 

ja wstępnie sie pisze na kulki ale w Gdyni jak to olo xxx napisał a to z tej prostej przyczyny że, nie widzi mi sie biegać po mokrej trawie przy temperaturze bliskiej 0 stopni więc ja na Gdynie TAK Kielno NIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zecik to sobota

 

wiem :) to była propozycjaJjacekkx'a i mi pasuje bardziej jak niedziela :) ale jak będzie niedziela i nic mi sie nie przydarzy jak zwykle to też się zamelduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że pod koniec lutego temperatura będzie bliska 0*, ale skoro ziewal wspomina o Gdyni to może niech ktoś się popyta w tym miejscu i ustali warunki, bo tam ja wejścia nie mam.

A propos biegania po mokrej trawie i taplania w błocie....

Ziewal, człowieku, to jest zabawa dla dorosłych facetów, którzy nie boją się pobrudzić i chcą mieć małą namiastkę akcji wojskowych, a nie gra dla mięczaków. Kilka razy grałem w deszczu i było fajnie i nikt nie biegał z parasolem, ale jak wspomniałem to jest gra dla prawdziwych facetów. Druga sprawa - to o czym wspominał oloxxx czyli scenariusze to przypomnę, że w Jarosławcu (gdzie było wilgotno!) też były i przedstawili nam ich kilka, a to od nas zależało w co się bawimy, i w każdym jednym miejscu mają inne pomysły, więc napewo nigdzie nie będzie tak, że staną 2 zespoły i będą walić kulkami do siebie, aż się nie skończą.

Oczywiscie w takich miejscach też liczą się terminy. Skoro ziewal i oloxxx storpedowali Kielno, to w takim razie nie będę zawracał doopy organizatorom w Kielnie, no chyba że zapadnie inna decyzja forumowiczów, ale przysłowiowo "za pięć dwunasta" napewno sam będę miał to w .... żeby coś załatwiać.

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ziewal, człowieku, to jest zabawa dla dorosłych facetów, którzy nie boją się pobrudzić i chcą mieć małą namiastkę akcji wojskowych, a nie gra dla mięczaków. Kilka razy grałem w deszczu i było fajnie i nikt nie biegał z parasolem, ale jak wspomniałem to jest gra dla prawdziwych facetów. Druga sprawa - to o czym wspominał oloxxx czyli scenariusze to przypomnę, że w Jarosławcu (gdzie było wilgotno!) też były i przedstawili nam ich kilka, a to od nas zależało w co się bawimy, i w każdym jednym miejscu mają inne pomysły, więc napewo nigdzie nie będzie tak, że staną 2 zespoły i będą walić kulkami do siebie, aż się nie skończą.

Oczywiscie w takich miejscach też liczą się terminy. Skoro ziewal i oloxxx storpedowali Kielno, to w takim razie nie będę zawracał doopy organizatorom w Kielnie, no chyba że zapadnie inna decyzja forumowiczów, ale przysłowiowo "za pięć dwunasta" napewno sam będę miał to w .... żeby coś załatwiać.

 

Zgadzam się z Markos777 i jestem za Kielnem, po jutrze będę miał grafik na luty i będę wiedział jak stoję z czasem ale jak coś będę mógł się na dzień zamienić i może w końcu pojawię się na spociku ;)...

Z taką organizacją trzeba ruszyć już na dniach bo później będzie już za późno i terminy odpadną...

 

Także ja jestem za KIELNEM i ZABAWĄ W BŁOCIE!!!

 

Pozdro...

Edytowane przez SaiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak spocik bedzie 22.02 to bede, obojetnie czy Gdynia czy błoto:D, jak pożniej mnie nie ma, takze twardo ustalać termin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szkoła nie przeszkodzi to wpadne 4 osobową ekipa na tego paintballa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaanielllek

tak zjade troche z tematu paintballa :) tak pozatym dlaczego sie przyjelo,ze to ostatnia niedziela ma byc!? nie lepiej porozumiec sie wszyscy razem i ustalac raz w miesiacu jakis dzien.?! wtedy frekfencja napewno byla by wyzsza :) tak Mi sie wydaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie lepiej porozumiec sie wszyscy razem i ustalac raz w miesiacu jakis dzien.?! wtedy frekfencja napewno byla by wyzsza :) tak Mi sie wydaje..

 

No właśnie nie bardzo. Ciężko byłoby wszystkim dogodzić, a tak z góry wiadomo, że spot bedzie w ostatnią niedzięlę i możesz sobie nawet zaplanować, że w Listopadzie 2009 będzie tak samo. Mnie się wydaje, że to najlepze rozwiązanie.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym dlaczego się przyjęło,ze to ostatnia niedziela ma być!?

 

.....bo tak narodziła się nowa tradycja :D:D

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa Patryka, każdy spot każdego klubu odbywa się w te same dni co miesiąc po to, by sobie zaplanować i po to, by osoby które jeszcze nie były nie dopytywały kiedy, kiedy, gdzie i kiedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....bo tak narodziła się nowa tradycja :D:D

 

 

pzdr

 

no i tak śpiewał Mieciu Fogg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....bo tak narodziła się nowa tradycja :D:D

 

 

pzdr

świecka tradycja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkof

Witam Wszystkich!

 

Jako świeży posiadacz passata, na 110% pojawię się na nadchodzącym spocie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to co w planach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!

 

Jako świeży posiadacz passata, na 110% pojawię się na nadchodzącym spocie!

 

 

Czesc. to moze sie okazac ze nie bedziesz jedyny taki :) , tez jestem nowym posiadaczem,

i jak terminy pozwola to sie pojawie. :)

 

pozdr

SirmarK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE DZIAŁA OPCJA "cytuj"

buki, plany są jakie są, ale jak napisałem w Gdyni na zamknięty teren wejścia nie mam, więc koledzy, którzy pisali, że wolą tam pograć niech załatwią formalności.

 

A poza tym, nie ma listy chętnych, więc nie ma co się targować o ceny bo ilości ludzi nie znamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

 

Nie chciałem tego pisać ale musze.

Niestety w tym miesiącu mi pasuje tylko matarnia :D

Wiem, dziwnie to brzmi :D

Ale już się tłumacze.

Poniewaz mój passek jest strasznie egoistyczny i w 60% mojich pieniedzy, przywłaszczył je sobie. Musiałem wymienić przewody hamulcowe, tarcze hamulcowe, klocki i jeszcze kilka innych spraw. A Jak wiadomo on na powietrze nie pojeździ. Wiec ja jestem spłukany :(

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem spłukany

To jest do przejścia ;) Jeśli już wszyscy się wypowiedzą i będa chętni to się przeliczy koszt na osobę, a potem może sie okaże że po 5 zeta więcej każdy by dopłacił i bawimy się razem. Niestety jak widać frekwencja nie dopisuje, a zainteresowanie znikome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności