Skocz do zawartości
VALDI

Potrzebna fotka menu (setup) Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe u mnie działa , nawet nie wiedziałem że mam takie funkcjie :) Szkoda że nie po polsku :)

A ile Ty po tym menu latasz ze potrzebujesz po polsku ? I tak w czasie jazdy SETU jest nieaktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie miałeś już mały fis, tam gdzie nie było wyświetlacza po zmianie nie chce wchodzić menu.

 

Miałem podstawowy licznik, bez jakiegokolwiek mfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje, większość aut bez fis nie ma menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile Ty po tym menu latasz ze potrzebujesz po polsku ? I tak w czasie jazdy SETU jest nieaktywny.

 

No w sumie raz widziałem to menu :) Ale wsio jest po PL to fis też można by było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście jest możliwość aby nie mieć tego menu? Też naciskam ten przycisk przy włączonym zapłonie i niestety żadne menu się nie pokazuje? Jak to możliwe, do tego że w wersji Highline, tego nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wejdzie w moj temat o wymianie licznika z mfa na mfa+ zobaczcie jaki macie licznik. Duzy licznik mfa+ tzn ze ma wyswietlacz na calej długości a maly czyli mfa ma na gornej polowie ikonki i w tym menu nie ma. Jak nie dziala w duzym menu z manetki to albo zle kodowanie ale zje.. manetka albo wylaczcie aku na min 30 min. Po wymianie licznika pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20131121_132515_3.jpg

żeby nie było niedomówień. Z manetką raczej nie ma problemu bo przełącza pomiędzy funkcjami komputera w czasie jazdy bez problemu. Mówisz złe kodowanie - czyli co dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]110486[/ATTACH]

żeby nie było niedomówień. Z manetką raczej nie ma problemu bo przełącza pomiędzy funkcjami komputera w czasie jazdy bez problemu. Mówisz złe kodowanie - czyli co dokładnie?

 

Wygląda na licznik w wersji bez menu, 2 raz widzę takie cudo. Pytanie czy to jest kwestia licznika czy samego komfortu - stawiam na komfort.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem z 1/2 fis na pełny fis czerwony i też nie ma menu. Na górze pokazywalo MFA a teraz jest MFD. Nie mam multikiery. Z manetki przerzucam funkcję licznika typu spalanie średnie spalanie itd. Mam RNS 300. Kodowanie takie same jak w 1/2 fis miałem. Coś przeoczylem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na górze pokazywalo MFA a teraz jest MFD
Zmieniłeś język z niemieckiego na angielski
Ja wymieniłem z 1/2 fis na pełny fis czerwony i też nie ma menu
Trzeba jeszcze w module komfortu włączyć "convenience". Menu pokaże się o ile będzie miało czym sterować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłeś język z niemieckiego na angielski

Trzeba jeszcze w module komfortu włączyć "convenience". Menu pokaże się o ile będzie miało czym sterować.

 

i w bornetzie lights&vision jak ten bordnetz to ma, spróbuj przytrzymać przycisk manetki powinno wyskoczyć podstawowe menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z językiem masz rację. Chyba mam za niski komfort 3CO 959 433K bo CONVIENIENCE nie mam. Który to bit?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Bordentz mam od CC 3C8 bajt 22 Light&Sight mam odznaczone czyli włączone

 

[Licznik 3C0 920 871E kodowanie 0007105

 

Jeśli w komforcie mam mieć odznaczone bajt 18 bit 5 i zaznaczone bit 6 to tak mam

Edytowane przez DarekTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z językiem masz rację. Chyba mam za niski komfort 3CO 959 433K bo CONVIENIENCE nie mam. Który to bit?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Bordentz mam od CC 3C8 bajt 22 Light&Sight mam odznaczone czyli włączone

 

[Licznik 3C0 920 871E kodowanie 0007105

 

Jeśli w komforcie mam mieć odznaczone bajt 18 bit 5 i zaznaczone bit 6 to tak mam

 

musisz mieć convenience bo masz taki sam comfort jak ja. Sprawdz bit po bicie np bit 6 bajt 0.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajt 6 20140311_182736.jpg

 

 

spróbuje odłaczyć aku na trochę czasu, bo któryś z Kolegów na forum o tym pisał. może coś się zmieni i MENU się pojawi

20140311_182610.jpg

20140311_182629.jpg

20140311_182654.jpg

20140311_182644.jpg

20140311_182703.jpg

20140311_182712.jpg

20140311_182724.jpg

20140311_182747.jpg

20140311_182802.jpg

Edytowane przez DarekTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. jestem nowy na forum. chce podłączyć sie pod temat bo mam ten sam problem w B6 nie moge wejść w menu na wyświetlaczu u góry jest napisane MFD i nie mam navi. Próbowałem juz setki razy czytałęm dużo i tak to mi nic nie pomogło. Dalej ten sam problem, pisałem też do VALDI miał ten sam problem i dziala juz u niego. Ale nie odezwał się moze wy macie jakis pomysły ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewijasz cokolwiek? masz kiere multi czy manetkę ?

Przytrzymaj strzałkę w górę kilka sec i zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dziala ten przełącznik co jest razem z wycieraczkami przełacza normalnie. kierownica zwykła nie jest multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co chcesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chce kolego ze nie moge wejsc w menu niewiem dlaczego. co jest przyczyna tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności