Skocz do zawartości
VALDI

Potrzebna fotka menu (setup) Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam taki komputerek http://img65.imageshack.us/img65/1711/92036652ox8.jpg

Potrzebuje pilnie fotki - co pokazuje się u Was jak przytrzymacie 3sek. guzik (góra/dół) od przełączania funkcji w komputerze (guziki od szczytu przy manetce od wycieraczek) ... powinno pojawić się menu (SETUP) a w nim możliwość zmiany jezyka, daty ... i innych ...

 

Może mi ktoś strzelić taką fotkę - co pojawia się przy przytrzymaniu w/w guzika?

Z gory dzięki.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_3878.jpg

 

Zdjęcie nie zrobione przeze mnie, a znalezione na google.pl :) O to ci chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wicked brak foto ... tzn nie wyswietla sie u mnie ... mozesz poprawic link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm foto z wersji USA ... ale pewnie tak samo to wyglada w wersji UE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że jest z USA, ale wydaje mi się, że jest tak samo. Nie mam teraz dostępu do auta i jestem daleko od domu. Moze powiedz jaki masz problem to postaramy się go jakoś rozwiązać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tak smao jak wejdziesz do menu setting,

na glownym menu masz :

 

MFA Display

Audio

Navigation

Auxiliary

Vechicle Status

Setting

Display OFF

 

moze w odwrotnej kolejnosici te ostatnie, ale jakos tak

tak jest w Touranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj problem polega na tym ze potrzebna mi jest fotka takich ustawien.

u mnie jest cos z komputerem i nie moge wejsc do niego - a konkretnie wlasnie do tych ustawien (kiedys zakladalem na ten temat posta) a pewna osoba probuje uswiadomic mi ze takiego czegos jak ustawienia ... a w nich ustawienia jezykow, daty itd ... ble ble - NIE MA ... i dlatego w moim aucie tez nie ma. Normalnie parodia.

Nie potrafia naprawic - to mowia ze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn co jest nie tak, zrob fotke tego co masz nie tak, bo jak ci nie wyswietla to w nijak po omacku nie wejdziesz. Wciszkasz górny przycisk i trzymasz i wchodzi do menu, i masz to co ja napisałem,

a nmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ...

Mam duży wyświetlacz ... guzikami góra/dół mogę przewijać opcję takie jak ... średnie spalanie ... ile jeszcze na baku zrobię ... i jakiś parę innych ... dotyczących pewnie spalania (normalnie je widzę – nie chodzę po omacku)

 

Natomiast jeżeli przytrzymuje jeden z przycisków czy to góra czy to dół dłużej to nic się nie dzieje (a powinno pojawić się okno menu/ustawień) ... tzn. ekran przeskakuje o jedno dalej czyli np. ze średniego spalania na ekran z informacją o zapasie paliwa ... trzymam i trzymam guzik i nici ! nie wchodzi do menu/ustawienia ! a powinno!

 

Dlatego chcę foto aby pokazać jak wygląda takie menu! Bo ktoś kto to robi najwidoczniej nie wie co to jest i jak do tego się wchodzi (mowa o menu)!

Ręce normalnie opadają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz przypadkiem tylko podstawowego kompa ktory ma tylko te rzeczy o spalaniu itd, skoro dusisz przycisk menu i nic sie nie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz zwykłe MFA a nie MFA+ i nie masz funkcji rozszeżonych, podejrzewam że tek ktoś kto wmawiał ci że nie masz menu miał racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy komp? raczej nie ...

piter_ok1 z tego co sie orientuje MFA+ ma duży wyświetlacz tak? ja taki posiadam (pierwszy post) ...

 

No ale jak bez możliwości wejścia do ustawień zmienić język czy datę? albo zegar z 12/24? musze wejść w te ustawienia ... tylko cos jest u mnie "nie halo"

 

Dzwoniłem nawet na serwis ... powiedziano mi że zawsze gdy jest duży wyświetlacz jest możliwość wejścia w ustawienia ...

Samochód za tyle kasy żeby daty nie można było ustawić :D ? to pierwsze lepsze auto nawet do 5tys. ma możliwość ustawienia daty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie jest licznik od tego samochodu , ja wymieniłem licznik na duży wyświetlacz i też nie ma menu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale odgrzebales temat hehe :)

U mnie juz menu sie pojawilo :D ale po odblokowaniu aso spierdzielilo inna rzecz ... :)

A wmawiali prawie do ostatniego dnia ze nie ma zadnych ustawien hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w kazdym passaciku jest mozliwosc wejscia do SETUP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli w kazdym passaciku jest mozliwosc wejscia do SETUP?

 

Jak jest licznik z dużym wyświetlaczem od nowości to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jest licznik z dużym wyświetlaczem od nowości to tak.

 

Swój dokładałem i też mogę wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie działa , nawet nie wiedziałem że mam takie funkcjie :) Szkoda że nie po polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swój dokładałem i też mogę wejść...

 

Ale pewnie miałeś już mały fis, tam gdzie nie było wyświetlacza po zmianie nie chce wchodzić menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności