Skocz do zawartości
VALDI

Potrzebna fotka menu (setup) Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

no to chce kolego ze nie moge wejsc w menu niewiem dlaczego. co jest przyczyna tego.

 

Może miałeś Trenda bez MFD, ktoś wymienił licznik, a przy niektórych modułach komfortu nie da się wejść w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje piotrek. Dzwonilem do goscia co kupiłem autko od niego bo mam z nim kontakt słaby ale mam :), wymienał licznik z 1/2 fis na pełny. skoro wymienił sam licznik bez modułu (to jest ten GATEWAY??? tak) to co teraz mógł bym zrobić z tym?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może miałeś Trenda bez MFD, ktoś wymienił licznik, a przy niektórych modułach komfortu nie da się wejść w menu.

a co ma moduł komfortu do licznika ? Rownie dobrze mozesz powiedziec ze Webasto ma wpływ na wejscie do licznika ....to sa tylko sterowniki które licznik wyswietla

Juz perędzej bys powiedział ze sterownik 16-sty ,...ale komfort ? Zaraz bedzie Bordnetz pewnie

 

tak masz racje piotrek. Dzwonilem do goscia co kupiłem autko od niego bo mam z nim kontakt słaby ale mam :), wymienał licznik z 1/2 fis na pełny. skoro wymienił sam licznik bez modułu (to jest ten GATEWAY??? tak) to co teraz mógł bym zrobić z tym?.

licznik jest od wersji z KIERĄ MULTi i bylo juz nie raz na forum o takim przypadku.

Do zrobienia, ale nie przez VCDS czy inne kodowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze do zrobienia ta ? ale co ja mam teraz z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz ze do zrobienia ta ? ale co ja mam teraz z tym zrobić?

 

Jak masz taki moduł komfortu 3C0959433M menu nie będzie. Co nie oznacza że modułu nie można wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w module konfortu nie ma imo ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w module konfortu nie ma imo ???

jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest

 

ale co Ty o menu komfortu, jak pisze ze nie moze wejsc do zadnego menu, nawet do menu licznika (zmiana jezyka, zegarka)

do tego komfort nie jest potrzebny

Chodzi o to ze licznik nie przewija stron, a jedynie ostatnie to co wyswietla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co Ty o menu komfortu, jak pisze ze nie moze wejsc do zadnego menu, nawet do menu licznika (zmiana jezyka, zegarka)

do tego komfort nie jest potrzebny

Chodzi o to ze licznik nie przewija stron, a jedynie ostatnie to co wyswietla

 

hehe, a ja zrozumiałem że przewija a nie można wejść w menu, czyli wyświetla tylko podstawowe funkcje tak jak w liczniku 1/2 fiz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wciskam przycisk mowa otym co jest z wycieraczkami dół góra to on działa pokazuje mi ze jest spalanie na 100km, chwilowe itp, a chce wejsc do menu tam gdzie sie ustawia date itd. bo daty nie moge zmienic mamualnie jak zegarka.

Edytowane przez Daras1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadam B6 2008 r. od jakiegoś czasu i chciałem sprezentować go ojcu lecz problem polega na tym że rocznik 50 ciężko pobiera język Angielski, może to pytanie będzie banalne i podejrzewam że już padło nie raz.

Czy ktoś już wie jak zrobić Polskie MENU ( komputer pokładowy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana licznika na taki który posiada PL menu, jeżeli masz czerwony, to będziesz musiał się przesiąść na biały(ewentualnie kolor lub 3d).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Passat B6 2007 z bixenonem. Brak czujnika deszczu, zmierzchu itp. W menu nie mam opcji by załączyć światła po otwarciu auta. Pozostaje vcds ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2016 o 18:39, Sławek II napisał:

Witam wszystkich posiadam B6 2008 r. od jakiegoś czasu i chciałem sprezentować go ojcu lecz problem polega na tym że rocznik 50 ciężko pobiera język Angielski, może to pytanie będzie banalne i podejrzewam że już padło nie raz.

Czy ktoś już wie jak zrobić Polskie MENU ( komputer pokładowy )

Białe zegary, produkcja od 2012 ma Polskie menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od tygodnia stałem się posiadaczem Passata B6 Variant Highline 2007 r. Przeczytałem cały temat, szukałem tez w innych źródłach i na youtube i nie mogę poradzić sobie (jak koledzy wyżej) z wejściem w menu... w celu zmiany języka chociaż na angielski...:/

30594156_2093443294003298_3503909945860947968_o.thumb.jpg.4971ded629454eab93f75f40432a1ee4.jpg

Byłem nawet u Plichty i koleś powiedział ze do menu powinno wchodzić się przyciskiem nad "OK". nie reaguje... próbowałem przytrzymywać też OK, strzałki w górę, w dół i nic... ma ktoś jakąś podpowiedź ? Może ktoś jest z trójmiasta lub okolic, zajmuje się elektroniką np. i mógłby się pod niego podpiąć, sprawdzić czy ma jakieś błędy, pomóc w konfiguracji itd.?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Da się to zrobić kodowanie a jak nie to co trzeba zrobić żeby dało się wejść w menu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wymieniłem licznik w b6 benzyna 3.2 2007 na taki sam z niebieskim podsietlaniem i nie mogę wejść teraz w opcje MFD. Nie mam kierownicy multifunkcyjnej i do ustawień wchodziłem trzymając dolny przycisk na manetce. Teraz to nie działa, na dodatek tam gdzie wyświetlany jest przebieg podczas jazdy pokazuje prędkość w milach. Coś jest nie sprawne? Wpisywałem kodowanie starego licznika i też nie pomogło. Odłączałem aku i dalej nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam b8 teraz, ale zmartwię cię. O ile dobrze pamiętam bo to przerabiałem, to masz dwie opcje. Pierwsza dać licznik do przeprogramowania pod manetkę a druga to kupić kiere multi. Kodowanie na 99,9% nic Ci nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manetka działa, na fis można zmienić co ma pokazywać. Nie mogę tylko wejść do tego menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kotarscyk napisał:

Wymieniłem licznik w b6 benzyna 3.2 2007

na 99% kupiłeś jakiegoś golasa bez "komputera" i na FIS masz tylko podstawowe informacje. Na dodatek to pewnie jakiś przerobiony anglik. Podaj numer licznika, który kupiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności