Skocz do zawartości
Gość zagajnik

AKCJE SERWISOWE DLA B5 3BG - jak się o nich dowiedzieć, ważne informacje....

Rekomendowane odpowiedzi

No to robi Ciebie w konia.

Jeśli posiadasz ogrzewanie siedzeń to jesteś w akcji serwisowej.

Moje auto wyszło z fabryki 15.05.2002 i uczestniczy w akcji.

Usterka została znaleziona w 2006r i w dniu 27.04.2006 rozpoczęła się akcja serwisowa 74B4 polegająca na wymianie regulatora podgrzewania siedzenia kierowcy.

 

Nie jeździjcie do ASO i nie pytajcie czy mogliby.

Ja zadzwoniłem że wiem o akcji i chcę się umówić na 74B4. Podałem VIN i zapytałem na kiedy.

Pan widząc że jest w czarnej pupcę i do gadania ma mniej niż zero umówił mnie na 26.02.

 

Nauczyłem się już jakiś czas temu że do ASO nie jeździ się prosić tylko żądać bo oni na nas zabiają.

 

 

Druknijcie sobie to co ja uzyskałem z ErWin i do ASO.

W zrzucie jest wymazana koncówka mojego VIN-u.

 

akcja.jpg

Edytowane przez tazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co Ci się dzieje z tym regulatorem?? Bo ja tez mam grzane skórzane wentylowane stołki i oba regulatory chodzą mi idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wydaje mi się że włącza się podgrzewanie mimo że regulator jest w pozycji zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowała mnie ta sprawa i podzwoniłem tu i tam i dowiedziałem się coś takiego że akcja prowadzona jest po numerze VIN sprawdzają czy dane auto ma akcje a kryteria są następujące:

 

- jaki rodzaj nadwozia czyli np. highline

- roczniki produkcji

- dane silnika

- numery części montowanej

 

Ja to rozumiem tak że po prostu wynaleźli błąd w tych pokrętłach o numerze np. od 0 do 45 i akurat w tym czasie na lini produkcji były passaty o numerze vin od XX do XX i akurat tazz to był twój passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wszedłem na ten cały erWin wpłaciłem 5€, ale nic tam nie ma. Ściągnąłem sobie tylko Indywidualną informację o pojeździe. Gdzie te akcje serwisowe powinny się wyświetlić, w której części strony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie:

mam problem z podgrzewaniem siedzeń kierowcy, właściwie nie działają. Podmieniłem miejscami pokrętła (lewe z prawym), włączyłem grzanie kierowcy i poszedł niestety dymek, wypaliło małą dziurkę. rozciąłem delikatnie kawałek materiału, potem nałożyłem inną małą łatkę w tym miejscu i delikatnie widać.

Czy takie coś kwalifikuje się do ew akcji serwisowej (jeśli oczywiście moje auto w niej uczestniczy) jeśli coś było grzebane? Czy moja ingerencja dyskwalifikuje naprawę?

I czy ktos mogłby mi sprawdzić czy moje auto kwalifikuje się do akcji serwisowej:

vin: WVWZZZ3BZ2E421253 PASSAT 1.9 TDI, 101KM AVB.

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na serwis bądź tam pojedź podajesz numer VIN i obsługa powie Ci czy auto podlega wymianie podgrzewania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń na serwis bądź tam pojedź podajesz numer VIN i obsługa powie Ci czy auto podlega wymianie podgrzewania

 

czytaj kolego parę postów wyżej jak serwisy podchodzą do takich pytań.

prośbę ponawiam i kieruję do osób, którzy mają dostęp do ErWina - no chyba, że to problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości wszedłem na ten cały erWin wpłaciłem 5€, ale nic tam nie ma. Ściągnąłem sobie tylko Indywidualną informację o pojeździe. Gdzie te akcje serwisowe powinny się wyświetlić, w której części strony??

 

Komunikat pojawia się na stronie głównej zaraz po wpisaniu VINu.

Jeśli ściągnietą masz informacje o aucie to zobacz czy nie masz kolnumny " Akcje polowe".

 

 

 

czytaj kolego parę postów wyżej jak serwisy podchodzą do takich pytań.

prośbę ponawiam i kieruję do osób, którzy mają dostęp do ErWina - no chyba, że to problem.

 

Jeśli bardzo się Tobie nie śpieszy to jestem umówiony u siebie w ASO na wtorek i tak powiem żeby sprawdził i Twój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu można sprawdzić akcje za darmo

http://www.volkswagen.de/de/servicezubehoer/VolkswagenService/rechte_marginalspalte/abfrage_rueckrufaktionen.html

 

Dobrze by było jak kolega tazz wklepał swój vin i zobaczył czy wyskoczy powiadomienie, do mojego auta nic nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bardzo się Tobie nie śpieszy to jestem umówiony u siebie w ASO na wtorek i tak powiem żeby sprawdził i Twój

Będę Ci bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Szanowny Kolega tazz mógłby sprawdzić i mój Vin? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu można sprawdzić akcje za darmo

http://www.volkswagen.de/de/servicezubehoer/VolkswagenService/rechte_marginalspalte/abfrage_rueckrufaktionen.html

 

Dobrze by było jak kolega tazz wklepał swój vin i zobaczył czy wyskoczy powiadomienie, do mojego auta nic nie ma

 

Sprawdzałem na stronie którą podaje kolega swój VIN i dla mojego auta nie ma żadnej akcji serwisowej, możliwe, że ktoś w Niemczech już ten problem z matą kierowcy wyeliminował a tym bardziej, że był jeden właściciel i w dodatku Wolfsburg - Volkswagen AG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu można sprawdzić akcje za darmo

http://www.volkswagen.de/de/servicezubehoer/VolkswagenService/rechte_marginalspalte/abfrage_rueckrufaktionen.html

 

Dobrze by było jak kolega tazz wklepał swój vin i zobaczył czy wyskoczy powiadomienie, do mojego auta nic nie ma

 

Przyznam że nie wiedziałem o takim patencie. Miło ze strony VW że udostępnia takie informacje w sieci.

 

Dla mojego auta wyskoczył taki komunikat:

w.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisałem wcześniej że tylko niektóre samochody podlegają akcji serwisowej a wszystko zależy od części jaka była zepsuta i jakie passaty był akurat na lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat. Czy te akcje są jeszcze aktualne ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić czy passat podlega pod jakieś akcje serwisowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności