Skocz do zawartości
karol27

Czym jeździmy.Poznajmy się.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , mam na imię Szymon , jestem z Łomży . Dotychczas miałem już jednego VW , mianowicie jettę mk2 :

dafota.2.vu91438884333y.jpg.smfdc2306066029fe8gen.jpg&th=2361 , dzisiejszego dnia stałem się właścicielem drugiego vw , tym razem passat z 1992r silnik 1.9TD , wersja z klimą dafota.2.lrm1438884229q.jpeg.sm079.jpeg&th=8338 Zobaczymy , może przy nim również coś delikatnie pomodze , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z podlasia!

Około miesiąc temu stałem się posiadaczem B5 w 1.8T.

Pozdrawiam i zobacznia na drogach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Artur- Bielsk Podlaski - ostatni nabytek B5 1998r przywieziony tydzień temu z Niemiec, 1,9 TDI- 110 kucyków, przelatane 309 tkm i raczej oryginał. Elektryka pełna, CZ, alarm , klimatronik, 2 x alu na 15, podgrzewane fotele, komp pokładowy, radio i to z wypasu chyba wsio- a jeszcze tempomat. Ostatnio był B4 tez 1,9 TDI a przez parę lat B3 1,9 TD. A Niemiec wstawił jakieś wynalazek na dodatkowe kucyki i szyby zrobił w folii. Kolorek zieleń butelkowa. W zasadzie to sprzęt dla szkodnika - ja mam jeszcze Santa Fe. Ogólnie to 20 nabytek w parku samochodowym. Pozdrawiam passaciarzy .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy okolice:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. :P Na forum trochę dłużej niż ten post. Od końca lipca użytkownik B5 1.8 125 kucyków w sławetnej budce kombi :). Niestety trochę mam do zrobienia bo Pasek nie jest zdrowy (klima do wymiany cała, blacharka i jakieś dziwne stuki na sprzęgle) :) ale jako że autko jeździ służbowo to chociaż zarobi na swoje utrzymanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Kosiniak. Mam jedną prośbę - będziesz kiedyś w Białym to daj znać, muszę zobaczyć na żywo R36 w 4x4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Podlasiaków :) Jestem Konrad , mieszkam w Siemiatyczach i jestem posiadaczem Passata B5 FL 1.8T w pięknym kolorze LC5X , Wstawiam też zdjęcie mojego poprzedniego auta Vectry B po delikatnych modach :D

 

DSC00430.jpg

DSC00566.jpg

Edytowane przez koni22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema:P Ogólnie OPLE MNIE nie urzekają, ale Viki nie brzydka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

Patrze przybywa łomżyniaków na forum...

Niedługo wracam na stare śmieci do Łomży na stałe, to jakieś spoty będzie można ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witamy,

Patrze przybywa łomżyniaków na forum...

Niedługo wracam na stare śmieci do Łomży na stałe, to jakieś spoty będzie można ogarnąć :)

 

To warsztat zamykasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Powracam, może niektórzy jeszcze mnie pamiętają, po B5,audi powrót do rodziny VW ...Passat B6 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pasat B6 1.6 102KM+LPG, B-stok. Wcześniej 1.6 FSI + LPG ale skasowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Adrian mam 21 lat i pochodzę z Suwałk a o to moje "cudo" :)

 

100_6070.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od kilku dni jestem posiadaczem B8 Variant 1.8TSI DSG.

 

Do zobaczenia na podlaskich spotach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności