Skocz do zawartości
RyppKa

Jakiej nagrywarki użyć by prawidłowo nagrać płytę z mapami do MFD....???

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem problemy z nagrywaniem jak wy ale wystarczyło przeczyścić lekko laser i wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczyło przeczyścić lekko laser i wszystko śmiga.

musiałem :D ......

http://forum.vw-passat.pl/threads/21030-MFD-MCD-Czyszczenie-soczewki-lasera?p=218617&viewfull=1#post218617

pozdr

zapraszam na Pomorskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Chciałbym pomóc wszystkim którzy chcą wypróbować navi mfd, a więc chciałem zdementować jakoby rodzaj nagrywarki miał zadecydować o odczycie płyty przez radio mfd.

Zauważyłem, iż tylko prędkość nagrywania ma znaczenie na poszczególnych rodzajach nagrywarek ponieważ nagrywałem na 6 nagrywarkach u znajomych i w końcu znowu u siebie.

Odkryłem jednak metodą prób i błędów pewną rzecz, że większość nagrywarek działa przy prędkości zapisu 4x a nie jak cały czas mówią niektórzy o prędkości 1x.

Tak więc 4 z 6 nagrywarek (bez znaczenia jest model) z powodzeniem nagrało płytę (bez znaczenia jest także rodzaj płyty ale lepiej kupić o 1PLN droższą:D) pozdrawiam!!!

 

Ps. sam zmarnowałem 24 płyty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałem zdementować jakoby rodzaj nagrywarki miał zadecydować o odczycie płyty przez radio mfd.

Zauważyłem, iż tylko prędkość nagrywania ma znaczenie na poszczególnych rodzajach nagrywarek

Moja nagrywarka LG (choć jej tego wyraźnie zabraniam), cały czas nagrywa płyty ze średnią prędkością ok. 10x

Oczywiście, nie wspomnę że czyni to z pełnym sukcesem. :ok

P.S. Gdzieś mi się obiło o uszy że nagrywarka musi obsługiwać tryb: RAW-DAO+16/96

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos potrzebował taka nagrywarke co pali płyty z mapami niech pisze na priv . Po 50 zł za sztuke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktos potrzebował taka nagrywarke co pali płyty z mapami niech pisze na priv . Po 50 zł za sztuke.

 

Punkt 4.1 regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podasz mi swoje gg lub nr tel? szukam takiej nagrywarki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy oferowana na tej aukcji płyta Polska/Czechy 2013-2014 to aby na pewno oryginał przeznaczony do MFD?

http://olx.pl/oferta/mapy-do-nawigacji-travelpilot-dx-mercedes-vw-audi-seat-skoda-i-inne-CID5-ID520Xf.html#651a6f2cb4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy oferowana na tej aukcji płyta Polska/Czechy 2013-2014 to aby na pewno oryginał przeznaczony do MFD?

http://olx.pl/oferta/mapy-do-nawigacji-travelpilot-dx-mercedes-vw-audi-seat-skoda-i-inne-CID5-ID520Xf.html#651a6f2cb4

Ciężkoto stwierdzić :/

Ja wypaliłem u siebie kilka płytek i jedne działały inne nie :/

Sam już nie posiadam MFD ale jak by ktoś potrzebował kopie zapasową aby nie używać oryginału to piszcie na PW jakoś się dogadamy. Już 2 kolegom z forum wysłałem. Nie sprzedaję płyt tylko chce pomóc więc zwracacie koszty wysyłki i CD. Nie gwarantuje też że będzie u kogoś to działać :-( Zazwyczaj wypalam na 2 CD rożnych producentów pakuje i wysyłam :-)

Edytowane przez Skotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem nagrać płytkę na dwóch różnych nagrywarkach. Na oby ustawiałem prędkość 1x ale nagrywały z prędkością jedna 7-8x a druga 9-10x.

 

Płytek navi nie czyta więc chyba moje nagrywarki sobie z tym nie poradzą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności