Skocz do zawartości
artuj

[Archiwum] Paintball Hotel Forum Kraków!

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Krakusów sprawa forum jest jasna, ale nasze Hanysy za rzadko u nas bywają i nie wiedzą, dlatego przygotowałem dodatkowe info jak dojechać do tego miejsca:

 

HOTEL FORUM znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej.

 

Dojazd z autostrady (sugerowany przeze mnie, nie da się zgubić)

forum1.jpg

A4 - fragment obwodnicy. Po minięciu bramek, kierować się na Chyżne, Rzeszów.

Legenda:

1 - McDonald!

2 - Rondo Mateczne - skręcić w lewo i jechać do momentu ujrzenia Hotelu forum po prawej (co dalej, info poniżej).

3 - Hotel Forum

4 - Węzeł Zakopiański. Kierować się na Centrum, zjechać z obwodnicy.

 

Jak wjechać na teren:

forum2.jpg

Zielone strzałki - osoby jadące od Ronda Matecznego, sprawa prosta. Wjechać na przystanek autobusowy, 5 m za nim znajduje się wjazd (stanowi on cześć zatoczki)

 

Pomarańczowe - osoby jadące od Centrum, Alej - za mostem matecznym pierwszy zjazd w prawo. Kierować się drogą z pirwszeństwem przejazdu. Przejechać pod ulicą Marii Konopnickiej, zaraz za wiaduktem skręcić w lewo - może być po drodze kilka znaków "Zakaz wjazdu" oraz szlabany. Da się je jednak ominąć i tak też proszę zrobić. To będzie dolny poziom, z parkingiem strzeżonym, trzeba wyjechać na górny w sposób pokazany na strzałkach.

 

After Party:

 

Miejscowość Droginia (gdyby navi nie znalazła, to Osieczany).

 

Mapka ogólna:

1.jpg

Dojazd Zakopianką do Myślenic, sprawa prosta

 

Mapka szczegółowa:

2.jpg

Legenda:

1 - sygnalizacja świetlna (jedyna na Zakopiance), stacja Orlen - przejeżdżamy prosto tak jak prowadzi nas Zakopianka. Gdyby złapały nas światła, zwalniamy i jedziemy prawym pasem.

2 - ograniczenie do 50km/h, zwężenie - stoją tam prawie codziennie miśki. Przejedziemy przez jeszcze budowany wiadukt, nie ma tam już świateł.

3 - Pierwszy za wiaduktem możliwy zjazd z Zakopianki. Skręcamy w prawo i ślimakiem w dół pod wiadukt (czyli znowu w prawo). Będziemy przejeżdżali przez most na rzecze "Raba". Za mostem, pierwsza możliwa w lewo (pomijając jeden wjazd na posesje). Później cały czas prosto

4 - tutaj strzelaliśmy się w Paintballa za pierwszym razem + kąpiel w rzecze. Mijamy to miejsce, jedziemy dalej cały czas prosto aż do dużego rozwidlenia dróg, z drogą główną.

5 - rozwidlenie z droga główną - dwie możliwości jazdy, w prawo lub lewo - wybieramy prawo. Kilkaset metrów dalej znajduje się dobrze zaopatrzony duży market (SPAR). Istnieje możliwość zatrzymania się, zrobienia zakupów.

6 - Jedziemy cały czas prosto, po prawej mijamy dziwnie wyglądający kościół - na pewno zwrócicie na niego uwagę.

7 - Pierwszy za Kościołem możliwy zjazd w lewo - łatwy do rozpoznania. Zaraz przed nim będzie mały mostek, z dużymi dziurami (widać przez nie prawie że rzekę). Na środku skrzyzowania znaduje się spora trawiasta wysepka. Skręcamy w lewo. Później 200 metrów prosto, zgodnie z przebiegiem drogi głównej i lekko w prawo - to już tutaj!

 

p1.jpg

p2.jpg

p3.jpg

p3_b.jpg

p5.jpg

p6.jpg

p7.jpg

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez artuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarłem do domu :) dziękuję za miłe zabijanie

pozdrawiam miłej imprezki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domq, dziękuję Wszystkim za mile spędzony czas , było jak zawsze super :super:.

Jeszcze raz Solenizantom życzę dużo dużo zdrowia i 100 lat :urodziny: , i już sącze browarek :zdrowko: za zdrowie Solenizantów oraz, z okazji Dnia Kobiet :588::zdrowko: .

Podziękowania dla Artura za organizację i za pyszny bigosik, Magdzie za przejażdżkę z Vanessą i Mc Donalda, Izi za dotrzymanie towarzystwa :D w czasie przejazdu, a ponadto Wszystkim za przygotowane pysznego jadła i ciasta .

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim za miłą Zabawę . Opuściłem was wcześnie z rana i bez pożegnania , ale nie chciałem was budzić.

 

Dzięki Artek za Impre u ciebie .

 

Pozdrawiam hej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy dali się namówić i mnie odwiedzili! Muszę przyznać że było gruuubo, jeszcze dochodzę do siebie i dojść nie mogę :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się :)

Dotarłem do domu, ledwo żyję, ale damy radę :]

Artur, dzięki Wielkie Za super zabawę, spisałeś się na medal :D

 

A ja tymczasem idę położyć się do łóżeczka, gdzie będzie zdecydowanie wygodniej niż na podłodze :P

 

POZDRAWIAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc żyję:D................................................................. jeszcze;)

 

 

Chciałam złożyć podziękowania:

1. dla Artura za świetną imprezę:padam::D:D:D

2. dla grupy łódzkiej za wspaniały prezent:D

3. dla Kynia i Czesia za rewelacyjne gatki:rotfl: jeszcze w nich nie chodziłam ale obiecuję je wypróbować za niedługo:D

4. dla Zwierzaka za odstąpienie bandaży:]

5. dla śląskich haharów za zajeb***ą jazdę z Bytomia do Korkowa:super:

6. Johnem'u za fajną jazdę na afterka:D

7. wszystkim, wszystkim bardzo serdecznie za przybycie i fajną zabawę:D:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z reprezentacji Łódzkich melduje się po *** imprezie zorganizowanej przez Artura. droga powrotna przebyta bez żadnych niespodzianek poza tym ze byłem chyba jednym z najbrudniejszych aut na drodze dzięki uprzejmości Kasi Zwierzaka :D . pozdrowionka dla wszystkich

// impreza imprezą, ale jakieś normy obowiązują

// kazio

P1030909vw.jpg

Edytowane przez kazio
bluzgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspaniałą imprezę,Arturowi za świetną organizację.

Czekam na foty :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowuje sie :) i dalej trzeżwieje dzieki wszystim za biboszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wspaniałą imprezkę... oj działo się działo, dawno się tak nie ubawiłem. Artuj jesteś wielki, cała reszta towarzystwa zresztą też.

Ja również do domu dotarłem w całosci i bez przygód:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również wróciliśmy cali i zadowoleni, a teraz czas na moje małe podsumowanie:

- zabawa przednia :D (dzięki Artur ...jesteś wielki)

-poznanie nowych ludzi (grupa Łódzka) :D

-lekki kac ;)

-w sumie przybyło 275 km na liczniku :D a ubyło z baku 32 litry benzyny 98 :634: (eko driving to to nie był )

 

...teraz już tylko czekamy na gokardy :634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjj ASD LSD DHL LSDI bo widzisz troszkę błotka dodaje uroku a myśmy nie chcieli żebyś wracał niezauważony!!! więc jeszcze flaszkę wisisz za to wyróżnienie a karoseria w tym miejscu jak nowa co??:-)

 

 

Noi oczywiście wielkie brawa dla organizatorów, było zaje****** więc czekamy na powtórkę a bigosik Artuja mamy mistrzostwo i towarzystwo wyborowo- procentowe. Wielkie TNX

Edytowane przez Zwierzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej pozno niz wcale ...

Nie bedę wymieniac kazdego z osobna poprostu ...dziekuje wszystki za fajna imprezke :D

 

artuj domek przetrwal ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dopiero dzisiaj doszedłem i dotarło do mnie co się wczoraj wydarzyło.

 

Przyjechaliście prawie każdy po kilkaset kilometrów tylko po to żeby być razem ten jeden wieczór - jesteście wielcy i niezwykli, każdy bez wyjątku!

 

Poniżej kilka fotek, niestety małych ale jeszcze sprzatam po imprezie i mam słaby upload przez telefon komórkowy ;)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

28.jpg

27.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

37.jpg

38.jpg

39.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur jak zawsze zdjęcia rewelacja!! :super::padam::D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować Wszystkim na mile spędzony czas :D

W szczególności Artujowi za profesjonalne podejście do tematu organizacji spota. Wszystko od A do Z zapięte na ostatni guzik :padam:

Kyniowi , Zyndramowi , Izie , Mysiorkowi , PiotrM (fly ;)) za towarzystwo od piątkowego wieczoru.

EDIT: No i oczywiście Bombelkowi :D

Zwierzakowi i Kasi za odwiezienie do domu i to że wytrzymali z nami w samochodzie :D

Pozdrawiam i Do Następnego Razu :vw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarłem do domu.Podziękowania za wspaniałą zabawę :padam:

Kilka moich fotek http://kyniu78.fotosik.pl/albumy/600847.html

Asiu naleśniki jak zawsze pyszne.

Pozdrawiam Kyniu

Edytowane przez kyniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paint ball w porownaniu z after party to byla niewinna igraszka

58af69f3b3b989f8m.jpg

:D

tak apropo ten twój bimberek zdrowo mnie pozamiatał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności